Český bridžový svaz

Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo


21. 9. 2018


Párový turnaj


Znojmo


Vedlejší páráky VC, CBT, hlavní párák Slavonice


BK Praha


Dušan Šlachta


Uzavřen


200,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://www.czechbridge.cz/tournaments/132


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr26 9672. 7.100,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr48 145 100,00
2 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr29 5722. 7.100,00
  Škalda Jan  SBronzový regionální mistr19 071 100,00
3 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr122 6723. 8.100,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr58 863 100,00
4 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr16 1553. 8.100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr40 526 100,00
5 Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr5 2055. 8.50,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr130 960 100,00
6 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr121 60619. 8.100,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr189 379 100,00
7 Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr30 64420. 8.100,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr29 246 100,00
8 Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr75 74823. 8.100,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr65 817 100,00
9 Kupková Barbora JWSBronzový klubový mistr11 90524. 8.50,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr28 841 100,00
10 Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr87 7842. 9.100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr25 505 100,00
11 Macura Milan  SStříbrný národní mistr175 8316. 9.100,00
  Žmak Maxim  SZlatý klubový mistr31 770 100,00
12 Haman Aleš SSZlatý regionální mistr23 9457. 9.100,00
  Brabenec Dalibor SRNováček30 100,00
13 Pszczolka Petr  RKlubový mistr1 31211. 9.100,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr2 753 100,00
14 Tomis Zdeněk YSRegionální mistr71 35214. 9.50,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr61 718 100,00
15 Pavelka Ondřej YSKlubový mistr3 97114. 9.50,00
  Walach Ivo KRKlubový kandidát730 50,00
16 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr64 59815. 9.100,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr50 476 100,00
17 Petřík Jan SRKlubový mistr63416. 9.100,00
  Klhůfek Vojtěch YRKlubový kandidát641 50,00
18 Kaštovský Ondřej YSKlubový mistr2 02216. 9.50,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr15 570 50,00
19 Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr53 06117. 9.50,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr85 357 50,00
20 Lapčíková Renata JWSStříbrný klubový mistr10 50117. 9.50,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr4 581 50,00
21 Walach Vít YSKlubový mistr2 61319. 9.50,00
  Romanowski Čeněk YSKlubový mistr678 50,00
      Celkem:3500,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.4