Český bridžový svaz

1. pražská liga


24. 9. 2018


Týmový turnaj


Praha


Skupinovky, malé ceny, Pražská liga


BK Praha


Adam Kubica


Otevřen


3000,00





http://nulda.bridgecz.cz/BKPhome.htm


nospam@nospam.com


sběr soupisek pro nový ročník pražské ligy
pouze družstva se soutěžní licencí

sběr soupisek 2. pražské ligy bude realizován jinak


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 JaS    79 72012. 9.3000,00
  Medlín Aleš  SZlatý regionální mistr107 001 375,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr79 199 375,00
  Macura Milan  SStříbrný národní mistr172 757 375,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr127 892 375,00
  Hebák Petr SSBronzový národní mistr24 755 375,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr61 646 375,00
  Filip Anatol SSBronzový národní mistr59 305 375,00
  Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr5 201 375,00
2 Baník Havířov    82 13013. 9.3000,00
  Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr53 056 500,00
  Botur Michael JSStříbrný regionální mistr73 517 500,00
  Klemš Erik JSBronzový regionální mistr98 764 500,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr127 411 500,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr85 352 500,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr54 678 500,00
3 P.S.    136 09214. 9.3000,00
  Vozábal David  SVelmistr184 347 428,57
  Žylka Kamil  SNárodní mistr135 881 428,57
  Zadražil Michal  SNárodní mistr61 106 428,57
  Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr191 685 428,57
  Martynek Jan  SStříbrný národní mistr182 574 428,57
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr48 137 428,57
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr148 915 428,57
4 Star    56 58918. 9.3000,00
  Křížek František SSNárodní mistr107 500,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr35 691 500,00
  Erdeová Jana WSZlatý národní mistr122 650 500,00
  Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr50 801 500,00
  Štulc Jiří SSNárodní mistr10 132 500,00
  Spálovský Luboš  SZlatý regionální mistr120 153 500,00
5 SWING    12 26418. 9.3000,00
  Macháček David  RKlubový mistr966 428,57
  Krásová Diana WRBronzový regionální mistr2 116 428,57
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr65 766 428,57
  Mašek Jan  SStříbrný klubový mistr16 341 428,57
  Pokorný Petr  RKlubový kandidát102 428,57
  Janů Jiří  RKlubový mistr556 428,57
  Tlustý Viktor  N 0 428,57
6 Bazing    85 88418. 9.3000,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr104 222 500,00
  Barnet Lukáš  SZlatý regionální mistr51 849 500,00
  Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr76 026 500,00
  Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr63 882 500,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr56 592 500,00
  Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr162 735 500,00
7 Sedmá z Devíti    10 56818. 9.3000,00
  Černá Anna Marie WSStříbrný regionální mistr6 022 500,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr4 574 500,00
  Lapčíková Renata JWSStříbrný klubový mistr10 486 500,00
  Valášková Markéta WSStříbrný regionální mistr12 281 500,00
  Jelínek Petr  SStříbrný regionální mistr15 798 500,00
  Pírek Zdeněk  RStříbrný regionální mistr14 247 500,00
8 Callimero    41 64418. 9.3000,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr36 250 428,57
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr27 143 428,57
  Kuk Richard  SStříbrný regionální mistr20 821 428,57
  Vondřich Vladimír SSZlatý regionální mistr20 873 428,57
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr121 550 428,57
  Medlínová Blanka SWSStříbrný regionální mistr29 906 428,57
  Macurová Michaela WSZlatý klubový mistr34 967 428,57
9 Vyšínka    27 92619. 9.3000,00
  Literák Lubomír SSBronzový regionální mistr15 081 500,00
  Fořt Tomáš SSStříbrný národní mistr39 193 500,00
  Fořtová Eva WSZlatý regionální mistr38 103 500,00
  Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr18 723 500,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr40 517 500,00
  Tomčíková Zdena SWSZlatý regionální mistr15 936 500,00
10 Black Cats    22 67119. 9.3000,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr27 142 375,00
  Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr22 912 375,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr75 697 375,00
  Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr29 234 375,00
  Kupková Barbora JWSBronzový klubový mistr11 891 375,00
  Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr14 022 375,00
  Galbavá Gabriela WNBronzový regionální mistr0 375,00
  Galbavý Štěpán  NBronzový regionální mistr468 375,00
11 ACOL    113 47220. 9.3000,00
  Kurka Josef  SStříbrný národní mistr53 999 428,57
  Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr164 007 428,57
  Diamant Jan SSNárodní mistr43 800 428,57
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr149 808 428,57
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr52 744 428,57
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr189 326 428,57
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr140 618 428,57
12 Trumf    49 04620. 9.3000,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr87 403 500,00
  Erde Alexander SSStříbrný národní mistr71 545 500,00
  Holý Jaroslav  SZlatý regionální mistr40 795 500,00
  Číža Miroslav  SStříbrný regionální mistr16 884 500,00
  Kolínský Viktor SSBronzový národní mistr17 626 500,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr60 021 500,00
      Celkem:36000,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.4