Český bridžový svaz

Topové mistrovství ČR


24. - 25. 11. 2018


Párový turnaj


Praha


TOP MČR


Výbor ČBS


Dušan Šlachta


Otevřen


0,00





http://www.czechbridge.cz/tournaments/137


nospam@nospam.com


společné přihlašování pro finále a prezidentský pohár
do středy 21. listopadu 2018

po tomto datu budou dvojice rozděleny mezi finále (obsahující 22 nejlepších hráčů celkového pořadí CBT, případně i další, utvoří-li se dvojice z dvou hráčů umístěných na 1.-22. místě) a prezidentský pohár

Vklady: 400 Kč za hráče pro finále, 200 Kč za hráče pro prezidentský pohár
Slevy 100 Kč pro juniory a seniory

Pro finále nutno soutěžní členství.


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr178 89820. 10.0,00
  Bahník Petr SSVelmistr160 661 0,00
2 Bahníková Eva WSVelmistr150 47720. 10.0,00
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr58 997 0,00
3 Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr70 96020. 10.0,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr67 094 0,00
4 Klemš Erik JSBronzový regionální mistr100 27220. 10.0,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr99 014 0,00
5 Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr145 86420. 10.0,00
  Teňak Pavel  SBronzový klubový mistr6 687 0,00
6 Martynek Jan  SStříbrný národní mistr182 88320. 10.0,00
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr146 884 0,00
7 Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr191 19820. 10.0,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr159 487 0,00
8 Tomis Zdeněk YSRegionální mistr73 65221. 10.0,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr78 107 0,00
9 Medlín Aleš  SZlatý regionální mistr108 31421. 10.0,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr85 719 0,00
10 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr71 25721. 10.0,00
  Mašek Jan  SStříbrný klubový mistr16 304 0,00
11 Svoboda Otakar SSBronzový velmistr197 82021. 10.0,00
  Vozábal David  SVelmistr181 777 0,00
12 Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr46 04221. 10.0,00
  Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr27 526 0,00
13 Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr6 08123. 10.0,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr39 492 0,00
14 Žmak Maxim  SRegionální mistr68 79623. 10.0,00
  Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr62 536 0,00
15 Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr172 96823. 10.0,00
  Macura Milan  SStříbrný národní mistr183 148 0,00
16 Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr125 02623. 10.0,00
  Botur Michael JSStříbrný regionální mistr70 464 0,00
17 Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr8 84723. 10.0,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr128 805 0,00
18 Pěkný Pavel  SStříbrný regionální mistr47 14225. 10.0,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr64 266 0,00
19 Diamant Jan SSNárodní mistr47 33928. 10.0,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr84 306 0,00
20 Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr15 93628. 10.0,00
  Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr25 176 0,00
21 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr41 52128. 10.0,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr11 590 0,00
22 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr70 26328. 10.0,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr58 152 0,00
23 Pavelka Ondřej YSKlubový mistr3 95430. 10.0,00
  Chrobok Filip KRAdept134 0,00
24 Maňák Jaroslav SSStříbrný regionální mistr25 88931. 10.0,00
  Vondřich Vladimír SSZlatý regionální mistr20 831 0,00
25 Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr12 63431. 10.0,00
  Tomčíková Zdena SWSZlatý regionální mistr11 300 0,00
26 Henzlová Irena SWRKlubový mistr4701. 11.0,00
  Bahník Miloš SSBronzový národní mistr26 656 0,00
27 Kindl Jan YSBronzový klubový mistr5 6252. 11.0,00
  Kvaček Robert YSBronzový klubový mistr5 761 0,00
28 Spálovský Luboš  SNárodní mistr131 5442. 11.0,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr142 145 0,00
29 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr132 8264. 11.0,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr89 988 0,00
30 Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr22 9336. 11.0,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr41 862 0,00
31 Kaštovský Ondřej YSKlubový mistr2 7699. 11.0,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr16 281 0,00
32 Romanowski Čeněk YSKlubový mistr1 09011. 11.0,00
  Walach Vít YSKlubový mistr2 916 0,00
33 Valášková Markéta WSStříbrný regionální mistr12 27311. 11.0,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr6 642 0,00
34 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr24313. 11.0,00
  Hora Jakub  RKlubový mistr374 0,00
35 Suchá Eva WSBronzový regionální mistr4 95316. 11.0,00
  Mokráň Pavel SNNováček0 0,00
      Celkem:0,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.4