Český bridžový svaz

Malá cena Uherského Hradiště


8. 6. 2019


Párový turnaj


Uherské Hradiště


Skupinovky, malé ceny, Pražská liga


BK Uherské Hradiště


Adam Kubica


Uzavřen


700,00


200 pro žáky
200 pro dorost
200 pro juniory



http://www.mcuh.cz/


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr15 6044. 5.150,00
  Kvoček Juraj JNNováček0 150,00
2 Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr17 3445. 5.350,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr116 433 350,00
3 Nulíček Vladimír SSNárodní mistr58 3936. 5.350,00
  Vávra Přemysl YSKlubový mistr85 150,00
4 Winter Josef SSStříbrný regionální mistr6 4997. 5.350,00
  Varmužová Kateřina WSBronzový regionální mistr17 273 350,00
5 Suchá Eva WSBronzový regionální mistr3 0207. 5.350,00
  Mokráň Pavel SNNováček0 350,00
6 Netuka Jiří SSBronzový regionální mistr4 1748. 5.350,00
  Kubšovský Ludvík SSBronzový regionální mistr5 963 350,00
7 Novotný Jan  SStříbrný regionální mistr8 6259. 5.350,00
  Bušek Vladimír  SStříbrný regionální mistr29 178 350,00
8 Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr749. 5.350,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr74 350,00
9 Pivnička Jan SSNárodní mistr33 00210. 5.350,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr19 074 350,00
10 Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr54 08511. 5.350,00
  Vozábal David  SVelmistr150 377 350,00
11 Králík Michal  RStříbrný klubový mistr19513. 5.350,00
  Králíková Berenika WRBronzový klubový mistr0 350,00
12 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr140 87813. 5.350,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr60 136 350,00
13 Píchová Iva WNPokročilý017. 5.350,00
  Řehořek Filip JNStříbrný klubový mistr0 150,00
14 Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr16 60617. 5.350,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr13 703 150,00
15 Luong Ha My JWNBronzový klubový mistr017. 5.150,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr102 729 350,00
16 Janíková Lenka YWRKlubový mistr3617. 5.150,00
  Vilímková Ester YWNKlubový mistr574 150,00
17 Pavelka Ondřej YSBronzový klubový mistr12 52819. 5.150,00
  Blažek Filip KRAdept0 150,00
18 Leitermann Ondřej  NStříbrný klubový mistr2 76020. 5.350,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr13 583 150,00
19 Picmausová Olga SWRBronzový klubový mistr7622. 5.350,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr39 132 350,00
20 Frank Václav  RRegionální mistr023. 5.350,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr148 458 350,00
21 Mališ Petr SRKlubový mistr2026. 5.350,00
  Mališová Cassie SWRKlubový mistr20 350,00
22 Chris Wormleighton  N 026. 5.350,00
  Val Wormleighton  N 0 350,00
23 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr74 21029. 5.150,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr12 535 150,00
24 Pavelka Jiří KRAdept1630. 5.150,00
  Němčíková Lucie KWRAdept6 150,00
25 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr26 5123. 6.350,00
  Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr60 630 350,00
26 Viceníková Jitka YWNAdept03. 6.150,00
  Mucha  N 0 350,00
27 Konečný Karol  N 05. 6.350,00
  Trepáč Igor  N 0 350,00
      Celkem:15700,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6