Český bridžový svaz

Malá cena Uherského Hradiště


8. 6. 2019


Párový turnaj


Uherské Hradiště


Skupinovky, malé ceny, Pražská liga


BK Uherské Hradiště


Adam Kubica


Otevřen


700,00


200 pro žáky
200 pro dorost
200 pro juniory






nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr15 6044. 5.150,00
  Kvoček Juraj JNNováček0 150,00
2 Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr15 1765. 5.350,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr111 255 350,00
3 Nulíček Vladimír SSNárodní mistr52 2536. 5.350,00
  Vávra Přemysl YSKlubový mistr85 150,00
4 Winter Josef SSStříbrný regionální mistr6 4997. 5.350,00
  Varmužová Kateřina WSBronzový regionální mistr15 345 350,00
5 Suchá Eva WSBronzový regionální mistr3 0207. 5.350,00
  Mokráň Pavel SNNováček0 350,00
6 Netuka Jiří SSBronzový regionální mistr4 1748. 5.350,00
  Kubšovský Ludvík SSBronzový regionální mistr5 963 350,00
7 Novotný Jan  SStříbrný regionální mistr8 6259. 5.350,00
  Bušek Vladimír  SStříbrný regionální mistr29 178 350,00
8 Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr749. 5.350,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr74 350,00
9 Pivnička Jan SSNárodní mistr33 00210. 5.350,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr19 074 350,00
10 Pavelka Ondřej YSBronzový klubový mistr9 57410. 5.150,00
  Pavelka Jiří KRAdept6 150,00
11 Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr51 96911. 5.350,00
  Vozábal David  SVelmistr142 933 350,00
12 Králík Michal  RStříbrný klubový mistr19513. 5.350,00
  Králíková Berenika WRBronzový klubový mistr0 350,00
13 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr133 37013. 5.350,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr60 136 350,00
14 Píchová Iva WNPokročilý017. 5.350,00
  Řehořek Filip JNStříbrný klubový mistr0 150,00
15 Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr10 80617. 5.350,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr10 963 150,00
16 Luong Ha My JWNBronzový klubový mistr017. 5.150,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr102 729 350,00
17 Janíková Lenka YWRKlubový mistr3617. 5.150,00
  Vilímková Ester YWNKlubový mistr574 150,00
18 Němčíková Lucie KWRAdept619. 5.150,00
  Blažek Filip KRAdept0 150,00
19 Leitermann Ondřej  NStříbrný klubový mistr2 76020. 5.350,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr13 567 150,00
20 Picmausová Olga SWRBronzový klubový mistr7622. 5.350,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr39 066 350,00
      Celkem:11400,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6