Český bridžový svaz

VC Sněžka 2017


3. 6. 2017


Párový turnaj


Hospoda Voletiny, č.p. 18


Ostatní velké ceny


Trutnov





Uzavřen


500,00


100 při přihlášení do 1. 6.
100 pro žáky
100 pro dorost
100 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/66


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr326 03625. 4.200,00
  Teňak Pavel  SKlubový kandidát797 200,00
2 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr87 68227. 4.200,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr344 499 200,00
3 Erdeová Jana WSStříbrný národní mistr189 1272. 5.200,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr85 837 200,00
4 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr277 7703. 5.200,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr67 540 200,00
5 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr30 0819. 5.200,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr47 498 200,00
6 Martynková Jana WSBronzový regionální mistr24 0609. 5.200,00
  Pulkrab Petr  SBronzový národní mistr231 443 200,00
7 Sedral Jiří SRBronzový klubový mistr1 46210. 5.200,00
  Kubišta Karel SRKlubový mistr2 075 200,00
8 Hruška František SSZlatý klubový mistr69 55110. 5.200,00
  Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr35 623 200,00
9 Picmausová Olga SWNBronzový klubový mistr013. 5.200,00
  Dobiáš Josef SNBronzový klubový mistr572 200,00
10 Chotaš Jiří  RBronzový klubový mistr1 92314. 5.200,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr28 898 200,00
11 Macura Milan  SBronzový národní mistr249 26723. 5.200,00
  Macurová Michaela WSStříbrný klubový mistr35 696 200,00
12 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr2 14724. 5.200,00
  Hora Jakub  RKlubový kandidát706 200,00
13 Pírek Zdeněk  SStříbrný regionální mistr23 50225. 5.200,00
  Vondráčková Lucie WSBronzový regionální mistr22 617 200,00
14 Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr7 10525. 5.100,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr170 644 200,00
15 Jelínek Petr  SStříbrný regionální mistr32 79825. 5.200,00
  Martynek Jan SSZlatý regionální mistr64 516 200,00
16 Ertnerová Markéta SWRZlatý klubový mistr2 28025. 5.200,00
  Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr33 806 200,00
17 Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr23 53126. 5.200,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr18 602 200,00
18 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr54 96826. 5.200,00
  Coňková Marcela SWRKlubový mistr2 483 200,00
19 Pyszko Adam KSStříbrný klubový mistr21 86126. 5.100,00
  Tomis Zdeněk YSStříbrný klubový mistr37 410 100,00
20 Šlemr Jakub  SStříbrný národní mistr271 21828. 5.200,00
  Martynek Jan  SStříbrný národní mistr300 290 200,00
21 Rosikiewicz Ryszard  N 029. 5.200,00
  Szuszkiewicz Adam  N 0 200,00
22 Piotr Birowski  N 029. 5.200,00
  Andrzej Janiak  N 0 200,00
23 Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr231 23930. 5.200,00
  Medlínová Blanka SWSStříbrný regionální mistr26 575 200,00
24 Lančová Milena SWRBronzový regionální mistr1 38831. 5.200,00
  Spálovský Luboš  SZlatý regionální mistr128 494 200,00
25 Andrzej Kaźmierczak  N 031. 5.200,00
  Sławomir Zimniak  N 0 200,00
26 Waldemar Siuda  N 01. 6.200,00
  Jarosław Molenda  N 0 200,00
27 Ilczuk Piotr  N 02. 6.250,00
  Fechner Mirosław  N 0 250,00
      Celkem:10600,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.3