Český bridžový svaz

VC Znojma


23. 9. 2017


Párový turnaj


Znojmo


Ostatní velké ceny


BK Praha


Dušan šlachta


Uzavřen


700,00


100 při přihlášení do 20. 9.
50 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory
50 pro seniory



http://czechbridge.cz/tournaments/91


nospam@nospam.com


Tento turnaj není zařazen do seriálu CBT pro sezonu 2016-17. Bude se zde naopak vyhlašovat celkové pořadí seriálu CBT za sezonu 2016-17.

#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Macura Milan  SBronzový národní mistr249 27524. 6.250,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr170 678 250,00
2 Erde Alexander SSStříbrný národní mistr127 11724. 6.200,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr85 841 250,00
3 Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr119 67226. 6.200,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr57 042 200,00
4 Šlemr Jakub  SStříbrný národní mistr271 22927. 6.250,00
  Pulkrab Petr  SBronzový národní mistr231 454 250,00
5 Lapčíková Renata JWSStříbrný klubový mistr21 00329. 6.200,00
  Kupková Barbora JWSBronzový klubový mistr7 845 200,00
6 Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr28 9014. 7.200,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr47 501 250,00
7 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr35 6264. 7.200,00
  Hruška František SSZlatý klubový mistr69 554 200,00
8 Medlín Aleš  SZlatý regionální mistr165 73116. 7.250,00
  Medlín Jiří  SStříbrný regionální mistr68 102 250,00
9 Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr326 0382. 8.250,00
  Teňak Pavel  SKlubový kandidát799 250,00
10 Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr31 2214. 8.250,00
  Schulzová Kristýna JWSBronzový regionální mistr27 244 200,00
11 Mašek Jiří SSNárodní mistr67 5446. 8.200,00
  Erdeová Jana WSStříbrný národní mistr189 131 250,00
12 Polanský Vlastimil SRRegionální mistr8456. 8.250,00
  Winter Josef SSStříbrný regionální mistr20 568 200,00
13 Bahníková Eva WSVelmistr318 2987. 8.250,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr277 793 200,00
14 Bahník Petr  SVelmistr241 4877. 8.250,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr344 512 200,00
15 Guldbrandsen Helene WSKlubový mistr4 6227. 8.250,00
  Radojčič Zoran  SKlubový mistr3 154 250,00
16 Medlínová Blanka SWSStříbrný regionální mistr26 5708. 8.200,00
  Maňák Jaroslav SSStříbrný regionální mistr46 810 200,00
17 Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr23 5389. 8.200,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr18 609 250,00
18 Vodička Martin  N 09. 8.300,00
  Janas Adam JSRegionální mistr37 415 200,00
19 Kindl Jan YSKlubový mistr1 81714. 8.150,00
  Kvaček Robert YSKlubový mistr1 845 150,00
20 Vozábal David  SVelmistr340 57216. 8.250,00
  Žylka Kamil  SZlatý regionální mistr174 063 250,00
21 Bahník Ondřej  SNárodní mistr241 48817. 8.250,00
  Kohutová Lucie YWSBronzový regionální mistr98 694 150,00
22 Tomis Zdeněk YSStříbrný klubový mistr37 41223. 8.150,00
  Pyszko Adam KSStříbrný klubový mistr21 863 150,00
23 Pszczolka Petr  RKlubový mistr1 94624. 8.300,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr3 969 300,00
24 Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr101 14826. 8.200,00
  Spálovský Luboš  SZlatý regionální mistr128 517 250,00
25 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr11 91528. 8.250,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr49 821 250,00
26 Johanna Piibor  N 031. 8.300,00
  Fridrich Tomáš YSBronzový klubový mistr16 376 150,00
27 Pavelka Ondřej KSKlubový kandidát76331. 8.150,00
  Petřík Jan SRKlubový kandidát722 250,00
28 Janíková Lenka KWRKlubový kandidát70531. 8.200,00
  Hrochová Julie KWRPokročilý471 200,00
29 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr87 6911. 9.250,00
  Herout Josef SSStříbrný klubový mistr2 403 200,00
30 Bahník Miloš SSBronzový národní mistr58 32810. 9.200,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr7 442 150,00
31 Králík Jan JSBronzový regionální mistr52 51911. 9.200,00
  Bušek Vladimír  RStříbrný regionální mistr1 133 300,00
32 Vlčková Pavla WSBronzový národní mistr202 61411. 9.250,00
  Martynek Jan  SStříbrný národní mistr300 301 250,00
33 Kuk Richard  SStříbrný regionální mistr18 92211. 9.250,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr39 502 200,00
34 Zdráhal Filip KRKlubový kandidát70511. 9.200,00
  Riedl Jan KRKlubový kandidát550 200,00
35 Králík Michal  RStříbrný klubový mistr3 79111. 9.300,00
  Juřík Vlastimil  RBronzový klubový mistr2 579 300,00
36 Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr231 26212. 9.250,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr170 274 250,00
37 Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr1 69315. 9.300,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr1 847 300,00
38 Vančuřík Jan SRKlubový kandidát65917. 9.250,00
  Hauschwitz Albert  NNováček0 300,00
39 Macurová Michaela WSStříbrný klubový mistr35 69618. 9.250,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr26 635 150,00
40 Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr129 44219. 9.250,00
  Emmer Jiří  SStříbrný regionální mistr128 306 250,00
41 Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr73 63820. 9.200,00
  Králík František  SStříbrný regionální mistr108 068 250,00
      Celkem:18750,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.3