Český bridžový svaz

VC Ústí nad Labem


16. 9. 2017


Párový turnaj


Restaurace U Becků, Dubice 71


Ostatní velké ceny


Severočeský BK


Zdeněk Frabša


Uzavřen


600,00


100 při přihlášení do 12. 9.
100 pro žáky
100 pro dorost



http://czechbridge.cz/tournaments/92


nospam@nospam.com


Tříkolový párový turnaj (3x18 rozdání), dvoukolová kvalifikace, finále s plným přenosem.
Účast v Consolation Final je nepovinná.


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Teňak Pavel  SKlubový mistr3 08518. 7.250,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr329 008 250,00
2 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr37 34222. 7.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr58 108 250,00
3 Svoboda Otakar SSBronzový velmistr344 7799. 8.250,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr78 822 250,00
4 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr277 9199. 8.250,00
  Spálovský Luboš  SZlatý regionální mistr130 579 250,00
5 Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr7 85913. 8.150,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr180 600 250,00
6 Bahníková Eva WSVelmistr318 99814. 8.250,00
  Bahník Petr  SVelmistr254 527 250,00
7 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr2 15918. 8.250,00
  Hora Jakub  RKlubový kandidát722 250,00
8 Tomis Zdeněk YSStříbrný klubový mistr37 56418. 8.150,00
  Janas Adam JSRegionální mistr37 507 250,00
9 Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr47 54120. 8.250,00
  Bahník Miloš SSBronzový národní mistr58 358 250,00
10 Kolářová Eva SWNNováček021. 8.250,00
  Vacková Jana SWNNováček0 250,00
11 Täuberová Zdeňka WSStříbrný klubový mistr19 96625. 8.250,00
  Čermáková Miroslava WRBronzový klubový mistr4 026 250,00
12 Täuber Jiří  SStříbrný klubový mistr20 34625. 8.250,00
  Špak Josef  RPokročilý407 250,00
13 Erdeová Jana WSStříbrný národní mistr190 09029. 8.250,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr89 765 250,00
14 Kubšovský Luděk SSBronzový regionální mistr19 2264. 9.250,00
  Netuka Jiří SSBronzový regionální mistr9 770 250,00
15 Schulzová Kristýna JWSBronzový regionální mistr32 3664. 9.250,00
  Králík Jan JSStříbrný regionální mistr65 149 250,00
16 Novák Jaromír SNNováček04. 9.250,00
  Řehák Vladimír SNNováček0 250,00
17 Kypta Václav  RBronzový klubový mistr2 0745. 9.250,00
  Kabourková Alena  N 0 250,00
18 Jelínková Lucia WSStříbrný regionální mistr32 9766. 9.250,00
  Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr55 104 250,00
19 Martynek Jan  SStříbrný národní mistr316 9157. 9.250,00
  Pulkrab Petr  SBronzový národní mistr235 794 250,00
20 Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr33 8367. 9.250,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr28 947 250,00
21 Hubená Jana WRKlubový mistr1 6068. 9.250,00
  Hubený Petr  RKlubový mistr1 027 250,00
22 Tesařík Vladimír  N 011. 9.250,00
  Král Petr  N 0 250,00
23 Králík František  SZlatý regionální mistr109 75011. 9.250,00
  Klemš Erik JSBronzový regionální mistr89 691 250,00
24 Mašek Jiří SSNárodní mistr67 64812. 9.250,00
  Tomčíková Zdena SWSZlatý regionální mistr28 264 250,00
25 Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr38 69112. 9.250,00
  Kulišan Jiří SSBronzový regionální mistr10 165 250,00
26 Lukasz Brede  N 012. 9.250,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr178 267 250,00
27 Ewa Neumann  N 012. 9.250,00
  Markus Ruge  N 0 250,00
28 Melčák Martin JSBronzový regionální mistr85 54912. 9.250,00
  Vondráčková Lucie WSBronzový regionální mistr22 617 250,00
29 Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr104 32213. 9.300,00
  Žmak Maxim  SZlatý klubový mistr51 496 300,00
      Celkem:14400,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.3