Český bridžový svaz

VC Prahy


14. 10. 2017


Párový turnaj


BKP, Italská 209/17, Praha 2


Ostatní velké ceny


BK Praha


Adam Kubica


Uzavřen


700,00


100 při přihlášení do 12. 10.
50 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory
50 pro seniory



http://czechbridge.cz/tournaments/100


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Klemš Erik JSBronzový regionální mistr90 12811. 9.200,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr89 827 250,00
2 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr12 28811. 9.250,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr4 299 300,00
3 Bahníková Eva WSVelmistr328 15611. 9.250,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr336 597 250,00
4 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr37 51512. 9.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr58 412 250,00
5 Kuk Richard  SStříbrný regionální mistr26 59712. 9.250,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr47 198 200,00
6 Macura Milan  SBronzový národní mistr267 36912. 9.250,00
  Minarik Gábor  NNováček0 300,00
7 Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr26 87512. 9.150,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr42 976 200,00
8 Krásová Diana WSBronzový regionální mistr3 51917. 9.250,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr47 569 250,00
9 Maňák Jaroslav SSStříbrný regionální mistr49 64417. 9.200,00
  Vondřich Vladimír SSZlatý regionální mistr29 958 200,00
10 Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr24 60418. 9.200,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr19 509 250,00
11 Fořt Tomáš SSStříbrný národní mistr78 14819. 9.200,00
  Fořtová Eva WSZlatý regionální mistr61 802 250,00
12 Walach Vít YSKlubový mistr3 18320. 9.150,00
  Romanowski Čeněk KSKlubový kandidát642 150,00
13 Urban Jan SRStříbrný klubový mistr7 03122. 9.250,00
  Urban Jakub  RPokročilý381 300,00
14 Bahník Petr  SVelmistr263 68524. 9.250,00
  Jerzy Skwark  N 0 300,00
15 Medlín Aleš  SZlatý regionální mistr180 63824. 9.250,00
  Medlín Jiří  SStříbrný regionální mistr83 005 250,00
16 Kvaček Robert YSKlubový mistr1 90624. 9.150,00
  Kindl Jan YSKlubový mistr1 878 150,00
17 Vozábal David  SVelmistr346 07724. 9.250,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr184 648 250,00
18 Emmer Jiří  SStříbrný regionální mistr128 56725. 9.250,00
  Mašek Jan  SBronzový klubový mistr11 164 250,00
19 Lapčíková Renata JWSStříbrný klubový mistr21 23125. 9.200,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr7 646 150,00
20 Svoboda Otakar SSBronzový velmistr351 69325. 9.200,00
  Žylka Kamil  SZlatý regionální mistr184 500 250,00
21 Frabša Zdeněk  SNárodní mistr106 38025. 9.250,00
  Hradil Miroslav SSZlatý regionální mistr34 216 200,00
22 Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr250 19325. 9.250,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr78 822 250,00
23 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr284 30825. 9.200,00
  Spálovský Luboš  SZlatý regionální mistr136 960 250,00
24 Botur Michael JSBronzový regionální mistr77 83826. 9.200,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr85 681 200,00
25 Erdeová Jana WSStříbrný národní mistr190 13527. 9.250,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr76 545 200,00
26 Literák Lubomír SSBronzový regionální mistr29 28327. 9.200,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr67 656 200,00
27 Kolek Lukáš JSBronzový regionální mistr73 77528. 9.200,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr97 738 200,00
28 Kaštovský Ondřej YSKlubový kandidát80328. 9.150,00
  Němčík Daniel YSKlubový mistr1 041 150,00
29 Pyszko Adam KSStříbrný klubový mistr22 42729. 9.150,00
  Tomis Zdeněk YSStříbrný klubový mistr38 030 150,00
30 Piibor Johanna  N 029. 9.300,00
  Fridrich Tomáš YSBronzový klubový mistr16 524 150,00
31 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr90 5522. 10.250,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr52 824 250,00
32 Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr7 9552. 10.150,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr188 194 250,00
33 Erde Alexander SSStříbrný národní mistr128 8353. 10.200,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr120 762 200,00
34 Barnet Lukáš  SStříbrný regionální mistr100 5353. 10.250,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr109 786 250,00
35 Haman Aleš SSZlatý regionální mistr37 9063. 10.200,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr58 144 200,00
36 Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr104 3533. 10.200,00
  Žmak Maxim  SZlatý klubový mistr51 590 250,00
37 Martynek Jan  SStříbrný národní mistr326 0733. 10.250,00
  Šlemr Jakub  SStříbrný národní mistr295 361 250,00
38 Diblík Rudolf SSStříbrný regionální mistr31 8963. 10.200,00
  Navrátil František SSStříbrný regionální mistr25 864 200,00
39 Henzlová Irena SWRKlubový mistr7834. 10.250,00
  Bahník Miloš SSBronzový národní mistr58 458 200,00
40 Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr36 3654. 10.250,00
  Schulzová Kristýna JWSBronzový regionální mistr32 510 200,00
41 Vajdová Pavlína WSStříbrný regionální mistr41 0915. 10.250,00
  Vajda Tomáš YSKlubový mistr1 578 150,00
42 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr2 1685. 10.200,00
  Hora Jakub  RKlubový kandidát747 300,00
43 Radojčič Zoran  SKlubový mistr3 2066. 10.250,00
  Macurová Michaela WSStříbrný klubový mistr35 805 250,00
44 Medlínová Blanka SWSStříbrný regionální mistr31 2736. 10.200,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr131 543 250,00
45 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr30 0946. 10.250,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr29 129 200,00
46 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr55 2208. 10.250,00
  Stupka Petr  SStříbrný regionální mistr25 884 250,00
47 Králík Jan JSStříbrný regionální mistr65 44310. 10.200,00
  Rumančík Jakub JNNováček0 250,00
48 Gerychová Libuše SWRBronzový klubový mistr2 08812. 10.250,00
  Orel Aleš SNKlubový mistr86 250,00
49 Hubená Jana WRKlubový mistr1 60912. 10.300,00
  Hubený Petr  RKlubový mistr1 029 300,00
      Celkem:22050,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.3