Český bridžový svaz

Týmy při CBT Č. Budějovice


22. 1. 2017


Týmový turnaj


České Budějovice


Klubové turnaje a ostatní bridžové akce


BK Máj České Budějovice


Dušan Šlachta






#NázevHráčiSoutěžníRekreačníVýsledek
1Trumf+1 - Pěkný Pavel (1912), Pěkná Denisa (1911), Kopřiva Jiří (52), Machát Vladimír (320) Kopřiva Jiří (52), Machát Vladimír (320), Pěkná Denisa (1911), Pěkný Pavel (1912) 0 SB  33 KB33 KB 
2Soňa - Hájková Soňa (2380), Tomis Zdeněk (2876), Haman Aleš (394), Maňák Jaroslav (664) Haman Aleš (394), Maňák Jaroslav (664), Hájková Soňa (2380), Tomis Zdeněk (2876) 0 SB  24 KB24 KB 
3JAS - Volhejn Vít (280), Kopecký Michal (2292), Macura Milan (1933), Volhejn Petr (2909) Volhejn Vít (280), Macura Milan (1933), Kopecký Michal (2292), Volhejn Petr (2909) 0 SB  18 KB18 KB 
44DDDD - Schulzová Věra (1981), Laštovička Zdeněk (196), Böhmová Jiřina (1818), Hnátová Daniela (187) Hnátová Daniela (187), Laštovička Zdeněk (196), Böhmová Jiřina (1818), Schulzová Věra (1981) 0 SB  13 KB13 KB 
5Krásný kapitán Major - Klemš Erik (2696), Kopecká Karolína (2153), Králík Jan (2452), Pulkrab Petr (1734) Pulkrab Petr (1734), Kopecká Karolína (2153), Králík Jan (2452), Klemš Erik (2696) 0 SB  9 KB9 KB 
6Krakonoš praděd Budvaru - Krausová Anna (711), Ertner Jan (607), Škalda Jan (1825), Hozda Miloš (612) Ertner Jan (607), Hozda Miloš (612), Krausová Anna (711), Škalda Jan (1825) 0 SB  7 KB7 KB 
7Křápanec - Svobodová Pavla (342), Spálovský Luboš (1761), Svoboda Otakar (341), Žylka Kamil (2346) Svoboda Otakar (341), Svobodová Pavla (342), Spálovský Luboš (1761), Žylka Kamil (2346) 0 SB  5 KB5 KB 
8Hummer - Erdeová Jana (301), Humpál Michael (2523), Kyptová Monika (1393), Mašek Jiří (323) Erdeová Jana (301), Mašek Jiří (323), Kyptová Monika (1393), Humpál Michael (2523) 0 SB  4 KB4 KB 
9Skol - Macurová Michaela (2239), Klímová Hana (2098), Guldbrandsen Helene (2894), Radojčič Zoran (2936) Klímová Hana (2098), Macurová Michaela (2239), Guldbrandsen Helene (2894), Radojčič Zoran (2936) 0 SB  3 KB3 KB 
10Silver Cats - Emmer Jiří (2108), Erde Alexander (39), Scháňka Martin (2683), Kupková Lucie (878) Erde Alexander (39), Kupková Lucie (878), Emmer Jiří (2108), Scháňka Martin (2683) 0 SB  2 KB2 KB 
11Nás nedostanou - Hájek Jaroslav (2031), Walach Vít (2877), Pszczolka Petr (2723), Stareček Ivan (2086) Hájek Jaroslav (2031), Stareček Ivan (2086), Vachtarčík Daniel (2343), Pszczolka Petr (2723), Walach Vít (2877) 0 SB  1 KB1 KB 
12Neználek - Horáček Josef (610), Adamová Marie (2949), Radouchová Jana (3068), Špak Josef (3069) Horáček Josef (610), Adamová Marie (2949), Radouchová Jana (3068), Špak Josef (3069) 0 SB  1 KB1 KB 
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.3