Český bridžový svaz

Přehled turnajů

 
 



DatumNázevSoutě- žícíchRozdáníVedoucí turnaje
26. - 28. 3. 2020Funbridge (26.-28. 3.)1516 
5. - 26. 3. 2020Klubové body Herold Ostrava - březen 202010 Remigio Kahánek
19. - 21. 3. 2020Funbridge (19.-21. 3.)1716 
5. - 12. 3. 2020Klubové body České Budějovice březen 202014 Václav Kypta
11. 3. 2020Párový turnaj BKP1027Zdeněk Frabša
10. 3. 2020Školní liga 20201720Milan Macura
2. - 9. 3. 2020Klubové body SBK - březen20 Jiří Netuka
5. - 7. 3. 2020Funbridge (5.-7. 3.)1216 
4. 3. 2020Párový turnaj BKP1526Zdeněk Frabša
1. 3. 2020Vedlejší týmový turnaj při CBT Metuje736Dušan Šlachta
29. 2. 2020CBT Metuje2754Dušan Šlachta
1. - 28. 2. 2020Klubové body BK Trutnov - únor 202017120Josef Horáček
6. - 27. 2. 2020Klubové body České Budějovice - únor 202017 Václav Kypta
6. - 27. 2. 2020Klubové body Herold Ostrava - únor 202018 Remigio Kahánek
26. 2. 2020Párový turnaj BKP1626 
4. - 25. 2. 2020Klubové body BS Havířov - únor 202017 Josef Herout
3. - 24. 2. 2020SBK - klubové body únor210Jiří Netuka
20. - 22. 2. 2020Funbridge (20.-22. 2.)1016 
19. 2. 2020Párový turnaj BKP1127Zdeněk Frabša
12. 2. 2020Párový turnaj BKP2026Zdeněk Frabša
6. - 8. 2. 2020Funbridge (6.-8. 2.)816 
5. 2. 2020Párový turnaj BKP1726Zdeněk Frabša
4. 2. 2020Párový turnaj BKP - bavlnka1322Adam Kubica
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 201956280Adam Kubica
2. 2. 2020Zimní turnaj SBK1928Jiří Netuka
2. - 31. 1. 2020Klubové body Trutnov - leden 202021150Josef Horáček
2. - 30. 1. 2020Klubové body České Budějovice - leden 202018 Václav Kypta
2. - 30. 1. 2020Klubové body Herold Ostrava - leden 202018 Remigio Kahánek
29. 1. 2020Párový turnaj BKP1227Zdeněk Frabša
7. - 28. 1. 2020Klubové body BS Havířov - leden 202020 Josef Herout
13. - 27. 1. 2020SBK - klubové body leden22 Jiří Netuka
23. - 25. 1. 2020Funbridge (23.-25. 1.)1116 
25. 1. 2020MČR MIX2854Dušan Šlachta
18. - 19. 1. 2020Kvalifikace na Mistrovství Evropy396Adam Kubica
19. 9. 2019 - 16. 1. 2020Švýcarská skupinovka - podzim 201935288Zdeněk Frabša
12. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinová B - podzim 201940288Zdeněk Frabša
26. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinovka České Budějovice - podzim 201912120Václav Kypta
1. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinovka Brno - podzim 201912120Petr Mališ
15. 1. 2020Párový turnaj BKP2326Zdeněk Frabša
9. - 11. 1. 2020Funbridge (9.-11. 1.)1116 
8. 1. 2020Párový turnaj BKP1926Zdeněk Frabša
7. 1. 2020Párový turnaj BKP - Bavlnka1922Eva Fořtová
30. 12. 2019 - 2. 1. 2020Bridžový týden Jesenice61 Eva Fořtová
1. 1. - 31. 12. 2019Výkonnostní bonusové body43  
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body SBK 201919 Jiří Netuka
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body Trutnov 201937 Josef Horáček
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body České Budějovice 201929 Václav Kypta
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 2019263 Eva Fořtová, Zdeněk Frabša, Adam Kubica
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body BS Havířov 201944 Josef Herout
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body Herold Ostrava 201924 Remigio Kahánek
29. 12. 2019Večerní párový turnaj - IMP2826Eva Fořtová
29. 12. 2019Dopolední párový turnaj2222Eva Fořtová
26. - 28. 12. 2019Funbridge (24)620 
28. 12. 2019Dopolední párový turnaj2222Eva Fořtová
28. 12. 2019Večerní párový turnaj2826Eva Fořtová
27. 12. 2019Večerní párový turnaj2426Eva Fořtová
5. 8. - 23. 12. 2019UH liga - podzim 201924 Michal Králík
22. 12. 2019Vánoční turnaj Havířov2022Daniel Vachtarčík
1. 9. - 19. 12. 2019Klubové body Brno - podzim 201919 Petr Mališ
14. 12. 2019Vánoční turnaj SBK1326Jiří Netuka
12. - 14. 12. 2019Funbridge (23)820 
14. 12. 2019Memoriál Karla Textora2442Vladimír Machát
7. - 8. 12. 2019Pohár ČBS7104Adam Kubica
30. 11. - 1. 12. 2019Juniorské týmové mistrovství střední Evropy2186Adam Kubica, Dušan Šlachta
28. - 30. 11. 2019Funbridge (22)720 
29. 11. 2019Juniorské párové mistrovství střední Evropy U261954Adam Kubica, Dušan Šlachta
29. 11. 2019Juniorské párové mistrovství střední Evropy U161851Adam Kubica, Dušan Šlachta
10. 9. - 19. 11. 2019VČ skupinovka - podzim 201910160Milan Franz
16. - 17. 11. 20193. liga8112Adam Kubica
14. - 16. 11. 2019Funbridge (21)720 
26. 1. - 3. 11. 2019Účastnické bonusové body - MČR2  
2. - 3. 11. 2019Mistrovství ČR TOP2284Dušan Šlachta
31. 10. - 2. 11. 2019Funbridge (20)620 
25. - 27. 10. 2019Lipnice14 Jan Lusk
19. 10. 2019Mistrovství ČR MIX2348Dušan Šlachta
17. - 19. 10. 2019Funbridge (19)620 
12. 10. 2019Mezinárodní turnaj Maďarsko - Brno - Uherské Hradiště2926Michal Králík
12. 10. 2019Podzimní ústecký turnaj1024Jiří Netuka
5. - 7. 10. 2019Funbridge (18)520 
6. 10. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Praha828Dušan Šlachta
30. 3. - 5. 10. 2019Účastnické bonusové body - CBT2  
26. 9. - 5. 10. 2019Bridžový týden Kréta21 Eva Fořtová
5. 10. 2019CBT Praha4552Dušan Šlachta
22. 9. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo1328Adam Kubica
19. - 21. 9. 2019Funbridge (17)520 
21. 9. 2019CBT Znojmo4552Adam Kubica
20. 9. 2019Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo2424Adam Kubica
5. - 9. 9. 2019Bridžový týden Džerba25 Zdeněk Frabša
5. - 7. 9. 2019Funbridge (16)720 
7. 9. 2019VC Ústí nad Labem2152Jiří Netuka
31. 8. - 1. 9. 2019Kvalifikace na Hry malých federací382Adam Kubica
24. - 30. 8. 2019Letní juniorské soustředění40 Adam Kubica
24. - 28. 8. 2019Bridžový týden Rakousko24 Eva Fořtová
22. - 24. 8. 2019Funbridge (15)520 
10. 8. 2019Výletní turnaj SBK1422Jiří Netuka
8. - 10. 8. 2019Funbridge (14)620 
3. 8. 2019Ošerovský tref - losovaný párový turnaj1326Petr Jelínek
3. 8. 2019Ošerovský tref - individuál2721Jan Volhejn
1. 2. - 31. 7. 2019UH Liga - jaro 201932 Michal Králík
25. - 27. 7. 2019Funbridge (13)220 
12. - 14. 7. 2019Týmový turnaj při VC Czech Open660Dušan Šlachta
11. - 13. 7. 2019Funbridge (12)320 
13. 7. 2019VC Czech Open3952Dušan Šlachta
12. 7. 2019Druhý vedlejší turnaj VC Czech Open1227Dušan Šlachta
11. 7. 2019První vedlejší turnaj VC Czech Open924Dušan Šlachta
30. 6. - 6. 7. 2019Bridžový týden Kořenov56 Eva Fořtová
27. - 29. 6. 2019Funbridge (11)520 
22. - 23. 6. 2019Juniorské mistrovství Havířova20 Daniel Vachtarčík
22. 6. 2019Letní ústecký turnaj1428Jiří Netuka
20. 6. 2019Finále České školní ligy2518Milan Macura
31. 1. 2018 - 20. 6. 2019Párové turnaje Brno - jaro 201919312Petr Mališ
7. 5. - 18. 6. 2019VČ skupinovka - léto 20199128Milan Franz
4. 9. 2018 - 18. 6. 2019Dlouhodobá soutěž pokročilých Habra26120Daniel Vachtarčík
19. 3. - 18. 6. 2019Dlouhodobá soutěž nováčků Habra1528Daniel Vachtarčík
13. - 15. 6. 2019Funbridge (10)1020 
31. 1. - 13. 6. 2019Skupinová B - jaro 201937288Zdeněk Frabša
1. 2. - 13. 6. 2019Skupinovka Brno - jaro 201912120Petr Mališ
14. 2. - 13. 6. 2019Skupinovka České Budějovice - jaro 201913132Václav Kypta
12. 6. 2019Chaos418Přemysl Posledník
4. 2. - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 201961280Vladimír Machát
8. 6. 2019Malá cena Uherského Hradiště2750Adam Kubica
7. 2. - 6. 6. 2019Švýcarská skupinovka - jaro 201939288Adam Kubica
4. 9. 2018 - 4. 6. 2019VČ Pohár 2018/1916380František Navrátil
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga19504Adam Kubica
1. 6. 2019VC Sněžka2351Zdeněk Frabša
30. 5. - 1. 6. 2019Funbridge (9)1120 
25. - 31. 5. 2019Bridžový týden Turecko22 Eva Fořtová
26. 5. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Havířov932Dušan Šlachta
25. 5. 2019Výletní turnaj SBK1326Jiří Netuka
25. 5. 2019CBT Havířov3152Dušan Šlachta
12. - 18. 5. 2019Bridžový týden Rokytnice41 Eva Fořtová
16. - 18. 5. 2019Funbridge (8)920 
11. - 12. 5. 20191. liga - korekce bodů pro málo hrající4 Adam Kubica
5. 1. - 12. 5. 20191. liga10384Adam Kubica
3. - 5. 5. 2019Funbridge (7)720 
4. - 5. 5. 2019Hlavní párový turnaj ve Slavonicích2056Adam Kubica
1. - 3. 5. 2019O pohár města Slavonic12110Adam Kubica
2. 5. 2019Vedlejší párový turnaj ve Slavonicích721Adam Kubica
28. 4. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Metuje730Adam Kubica
27. 4. 2019CBT Metuje2854Adam Kubica
26. 2. - 23. 4. 2019VČ skupinovka - jaro 20199160Milan Franz
18. - 21. 4. 2019Bridžové soustředění Habra29 Daniel Vachtarčík
18. - 20. 4. 2019Funbridge (6)1120 
19. 4. 2019Velikonoční turnaj Uherské Hradiště19 Michal Králík
12. 1. - 14. 4. 20192. liga10288Adam Kubica
6. 4. 2019Jarní ústecký turnaj1124Jiří Netuka
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.7