Český bridžový svaz

Přehled hráčů










#JménoLeg.KlubČl.RočníkKat.ZB - SB - KBVýkonnostní třída
1Vajdová Pavlína2062CHBS1968W385531Stříbrný regionální mistr
2Diblík Rudolf699PARS1944S382549Stříbrný regionální mistr
3Navrátil František718PARS1943S378673Stříbrný regionální mistr
4Vachtarčík Daniel2343HAVS1976 375602Stříbrný regionální mistr
5Valášková Markéta2263HAVS1988W369314Stříbrný regionální mistr
6Pěkný Pavel1912CBMS1977 369217Stříbrný regionální mistr
7Baláš Jiří1842TRUS1973 366104Stříbrný regionální mistr
8Maňák Jaroslav664CBMS1950S365370Stříbrný regionální mistr
9Machát Vladimír320BKPS1955S347690Stříbrný regionální mistr
10Novotný Jan2431UHRS1985 346457Stříbrný regionální mistr
11Pírek Zdeněk1374CHBR1971 34696Stříbrný regionální mistr
12Černá Anna Marie2464CHBS1987W315978Stříbrný regionální mistr
13Bouřa Patrik2701UHRS1995J33901Stříbrný regionální mistr
14Kulišanová Jarmila55BKPS1940SW32298Stříbrný regionální mistr
15Horáček Josef610TRUS1955S30343Stříbrný regionální mistr
16Bušek Vladimír2146UHRS1982 295512Stříbrný regionální mistr
17Vojtík Jakub2702HAVS1995J292247Stříbrný regionální mistr
18Kohutová Lucie2733HAVS1997JW283883Stříbrný regionální mistr
19Hozda Miloš612TRUS1962 280592Stříbrný regionální mistr
20Humpál Michael2523CBMS1970 260754Stříbrný regionální mistr
21Králík Jan2452UHRS1992 250765Stříbrný regionální mistr
22Kolek Lukáš2672HAVS1995J250450Stříbrný regionální mistr
23Botur Michael2676HAVS1995J248374Stříbrný regionální mistr
24Ertner Jan607TRUS1949S246969Stříbrný regionální mistr
25Jelínek Petr1944SEVS1982 242977Stříbrný regionální mistr
26Medlínová Blanka325BKPS1950SW238499Stříbrný regionální mistr
27Číža Miroslav999BKPS1965 236431Stříbrný regionální mistr
28Kuk Richard313BKPS1959 228875Stříbrný regionální mistr
29Hájek Jaroslav2031HAVS1968 220139Stříbrný regionální mistr
30Posledník Přemysl1895CHBS1979 217596Stříbrný regionální mistr
31Stupka Petr198BKPS1966 212986Stříbrný regionální mistr
32Sigmund Martin2194CBMR1982 212931Stříbrný regionální mistr
33Maršíková Helena1865BKPR1978W212300Stříbrný regionální mistr
34Winter Josef425BRNS1952S211806Stříbrný regionální mistr
35Klemš Erik2696HAVS1996J211730Stříbrný regionální mistr
36Jelínková Lucia2189SEVS1982W26670Stříbrný regionální mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.5