Český bridžový svaz

Přehled hráčů










#JménoLeg.KlubČl.RočníkKat.ZB - SB - KBVýkonnostní třída
1Diblík Rudolf699PARS1944S382244Stříbrný regionální mistr
2Vajdová Pavlína2062CHBS1968W379870Stříbrný regionální mistr
3Navrátil František718PARS1943S378410Stříbrný regionální mistr
4Valášková Markéta2263HAVS1988W369296Stříbrný regionální mistr
5Vachtarčík Daniel2343HAVS1976 363960Stříbrný regionální mistr
6Maňák Jaroslav664CBMS1950S358852Stříbrný regionální mistr
7Pěkný Pavel1912CBMS1977 357278Stříbrný regionální mistr
8Baláš Jiří1842TRUS1973 354538Stříbrný regionální mistr
9Novotný Jan2431UHRS1985 346349Stříbrný regionální mistr
10Pírek Zdeněk1374CHBR1971 34656Stříbrný regionální mistr
11Machát Vladimír320BKPS1955S339441Stříbrný regionální mistr
12Černá Anna Marie2464CHBS1987W311878Stříbrný regionální mistr
13Kulišanová Jarmila55BKPS1940SW294260Stříbrný regionální mistr
14Bušek Vladimír2146UHRS1982 290675Stříbrný regionální mistr
15Horáček Josef610TRUS1955S286479Stříbrný regionální mistr
16Bouřa Patrik2701UHRS1995J281320Stříbrný regionální mistr
17Hozda Miloš612TRUS1962 279385Stříbrný regionální mistr
18Vojtík Jakub2702HAVS1995J261829Stříbrný regionální mistr
19Humpál Michael2523CBMS1970 255808Stříbrný regionální mistr
20Ertner Jan607TRUS1949S246541Stříbrný regionální mistr
21Kohutová Lucie2733HAVS1997JW244499Stříbrný regionální mistr
22Jelínek Petr1944SEVS1982 242806Stříbrný regionální mistr
23Číža Miroslav999BKPS1965 236431Stříbrný regionální mistr
24Medlínová Blanka325BKPS1950SW235993Stříbrný regionální mistr
25Králík Jan2452UHRS1992 234632Stříbrný regionální mistr
26Kuk Richard313BKPS1959 227121Stříbrný regionální mistr
27Botur Michael2676HAVS1995J220230Stříbrný regionální mistr
28Hájek Jaroslav2031HAVS1968 217691Stříbrný regionální mistr
29Posledník Přemysl1895CHBS1979 217557Stříbrný regionální mistr
30Sigmund Martin2194CBMR1982 212891Stříbrný regionální mistr
31Maršíková Helena1865BKPR1978W212183Stříbrný regionální mistr
32Winter Josef425BRNS1952S211475Stříbrný regionální mistr
33Stupka Petr198BKPS1966 210635Stříbrný regionální mistr
34Jelínková Lucia2189SEVS1982W26363Stříbrný regionální mistr
35Kolek Lukáš2672HAVS1995J23231Stříbrný regionální mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.4