Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
16. 5. 2020Škoda PavelJMB1973Funbridge (14.-16. 5.)AdeptPokročilý
28. 3. 2020Johnová JanaJMB1959Funbridge (26.-28. 3.)NováčekAdept
10. 3. 2020El Frem Joseph2004Školní liga 2020NováčekAdept
10. 3. 2020Le Viet Hung2004Školní liga 2020NováčekAdept
9. 3. 2020Píchová IvaUHR1978Klubové body párové turnaje Uherské Hradiště - zima 2020PokročilýKlubový kandidát
29. 2. 2020Hruška FrantišekPAR1952CBT MetujeRegionální mistrBronzový regionální mistr
25. 2. 2020Lysek MatyášHAV2006Klubové body BS Havířov - únor 2020PokročilýKlubový kandidát
24. 2. 2020Šmitberský AntonínSEV1966SBK - klubové body únorAdeptPokročilý
24. 2. 2020Kabourková AlenaSEV1954SBK - klubové body únorNováčekAdept
24. 2. 2020Kolářová AlenaSEV1948SBK - klubové body únorNováčekAdept
24. 2. 2020Eremiášová EvaSEV1940SBK - klubové body únorNováčekAdept
19. 2. 2020Lančová AdélaBKP1983Párový turnaj BKPNováčekAdept
19. 2. 2020Vašíčková BarboraBKP2003Párový turnaj BKPAdeptPokročilý
3. 2. 2020Rumančík JakubHAV1993Skupinová A - podzim 2019NováčekPokročilý
2. 2. 2020Kolářová EvaSEV1957Zimní turnaj SBKAdeptPokročilý
30. 1. 2020Dočekalová JarmilaCBM1942Klubové body České Budějovice - leden 2020PokročilýKlubový kandidát
27. 1. 2020Mrázková VlastaSEV1949SBK - klubové body ledenNováčekAdept
27. 1. 2020Řehák VladimírSEV1949SBK - klubové body ledenNováčekAdept
25. 1. 2020Kokot JoannaHAV1997MČR MIXNováčekKlubový mistr
25. 1. 2020Ocylok DominikaHAV1998MČR MIXNováčekBronzový klubový mistr
25. 1. 2020Karlík Petr2008MČR MIXNováčekAdept
25. 1. 2020Kyptová MonikaCBM1968MČR MIXBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
16. 1. 2020Kolací StanislavBKP1948Skupinová B - podzim 2019NováčekPokročilý
16. 1. 2020Gillar Laura LuizaBKP2005Skupinová B - podzim 2019AdeptPokročilý
16. 1. 2020Matoušková MartinaBKP1978Švýcarská skupinovka - podzim 2019Klubový kandidátKlubový mistr
16. 1. 2020Mansfeld BohuslavBKP1947Skupinová B - podzim 2019NováčekAdept
16. 1. 2020Kokešová LudmilaBKP1953Švýcarská skupinovka - podzim 2019Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
16. 1. 2020Spáčil JiříBRN1950Skupinovka Brno - podzim 2019AdeptPokročilý
16. 1. 2020Ambrož LuděkBKP1945Švýcarská skupinovka - podzim 2019Klubový mistrBronzový klubový mistr
31. 12. 2019Mašek JanBKP1978Výkonnostní bonusové bodyStříbrný klubový mistrZlatý klubový mistr
31. 12. 2019Nulíček VladimírBKP1959Výkonnostní bonusové bodyNárodní mistrBronzový národní mistr
31. 12. 2019Kopřiva JiříBKP1951Výkonnostní bonusové bodyZlatý národní mistrVelmistr
30. 12. 2019Havelková EvaBKP1949Klubové body BK Praha 2019NováčekAdept
30. 12. 2019Gregor ŠtěpánBKP1984Klubové body BK Praha 2019NováčekPokročilý
30. 12. 2019Vašíčková BarboraBKP2003Klubové body BK Praha 2019NováčekAdept
30. 12. 2019Hytka JakubBKP1980Klubové body BK Praha 2019NováčekPokročilý
30. 12. 2019Krása MikulášBKP2005Klubové body BK Praha 2019PokročilýKlubový kandidát
30. 12. 2019Beer LouiseBKP1958Klubové body BK Praha 2019NováčekAdept
30. 12. 2019Virgler FronémaBKP1987Klubové body BK Praha 2019NováčekAdept
30. 12. 2019Pruchnerovič JozefBKP1952Klubové body BK Praha 2019NováčekAdept
30. 12. 2019Hejduková JolanaBKP1971Klubové body BK Praha 2019AdeptPokročilý
30. 12. 2019Heřmanová MichaelaBKP1969Klubové body BK Praha 2019PokročilýKlubový kandidát
30. 12. 2019Žák DanielHER1974Klubové body BS Havířov 2019PokročilýKlubový kandidát
30. 12. 2019Novák MiroslavHER1949Klubové body Herold Ostrava 2019AdeptPokročilý
30. 12. 2019Hladík OtaHER1967Klubové body Herold Ostrava 2019PokročilýKlubový mistr
30. 12. 2019Lurring EleanorBKP1965Klubové body BK Praha 2019AdeptPokročilý
30. 12. 2019Walach IvoHAV2004Klubové body BS Havířov 2019Klubový mistrBronzový klubový mistr
30. 12. 2019Padrůňková DanielaBKP1952Klubové body BK Praha 2019AdeptPokročilý
30. 12. 2019Sadílková HanaBKP1956Klubové body BK Praha 2019PokročilýKlubový kandidát
30. 12. 2019Bubník GerhardtBKP1935Klubové body BK Praha 2019Klubový mistrBronzový klubový mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.7