Český bridžový svaz

CBT Znojmo


21. 9. 2019


Párový turnaj


Znojmo


CBT


BK Praha


Adam Kubica


Vyhodnocen


700,00


100 při přihlášení do 19. 9.
50 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/194


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Macura Milan  SStříbrný národní mistr174 83027. 3.250,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr81 029 250,00
2 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr159 8851. 4.250,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr210 440 250,00
3 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr28 06515. 4.250,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr28 546 250,00
4 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr22 78215. 4.250,00
  Hruška František SSRegionální mistr28 556 250,00
5 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr151 95925. 5.250,00
  Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr134 561 200,00
6 Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr62 02526. 5.150,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr118 815 250,00
7 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr94 69531. 5.150,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr105 568 250,00
8 Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr107 03911. 6.200,00
  Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr126 108 200,00
9 Graf Vladimír SRKlubový mistr182. 7.300,00
  Petřík Jan SRKlubový mistr202 300,00
10 Medlín Aleš  SNárodní mistr111 77112. 7.250,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr105 771 250,00
11 Vozábal David  SBronzový velmistr147 62615. 7.250,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr150 673 250,00
12 Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr82 73415. 7.250,00
  Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr173 898 250,00
13 Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr56 35119. 7.250,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr82 247 200,00
14 Varmužová Kateřina WSBronzový regionální mistr15 41122. 7.250,00
  Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr37 947 250,00
15 Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr19 2643. 8.250,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr118 317 250,00
16 Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr132 3616. 8.200,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr78 797 250,00
17 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr24 8327. 8.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr38 059 250,00
18 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 3547. 8.250,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr7 387 250,00
19 Haman Aleš SSZlatý regionální mistr16 2968. 8.250,00
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr66 360 250,00
20 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr126 90612. 8.250,00
  Nulíček Vladimír SSNárodní mistr62 831 250,00
21 Mašek Jiří SSNárodní mistr35 79813. 8.250,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr66 684 250,00
22 Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr109 38218. 8.250,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr33 613 250,00
23 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr16 09522. 8.250,00
  Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr7 843 150,00
24 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr62 14522. 8.250,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr41 803 250,00
25 Romanowski Čeněk YSKlubový mistr53525. 8.150,00
  Walach Vít YSBronzový klubový mistr1 139 150,00
26 Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr22 92126. 8.250,00
  Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr20 330 250,00
27 Pszczolka Petr  SBronzový klubový mistr86428. 8.250,00
  Stareček Ivan  SStříbrný klubový mistr889 250,00
28 Barnet Lukáš  SZlatý regionální mistr36 39129. 8.250,00
  Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr65 385 200,00
29 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr14 2491. 9.150,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr18 668 150,00
30 Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr15 3201. 9.250,00
  Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr15 308 250,00
31 Walach Ivo KSKlubový mistr3 2472. 9.150,00
  Krása Mikuláš KSPokročilý36 150,00
32 Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr903. 9.300,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr90 300,00
33 Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr179 7614. 9.250,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr135 428 250,00
34 Martynek Jan SSZlatý regionální mistr20 4745. 9.250,00
  Winter Josef SSStříbrný regionální mistr6 517 250,00
35 Janíková Lenka YWRKlubový mistr1486. 9.200,00
  Králík Michal  RStříbrný klubový mistr307 300,00
36 Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr25 2326. 9.250,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr19 277 200,00
37 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr50 6998. 9.250,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr62 773 250,00
38 Bahník Miloš SSBronzový národní mistr10 23011. 9.250,00
  Navrátil František SSStříbrný regionální mistr14 874 250,00
39 Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr26 53812. 9.250,00
  Martynek Jan  SZlatý národní mistr179 083 250,00
40 Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr38 89516. 9.250,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr102 963 250,00
41 Riedl Jan YSKlubový mistr9616. 9.150,00
  Zdráhal Filip YRKlubový mistr120 200,00
42 Matkowski Piotr  N 016. 9.300,00
  Mojzesz Boguslaw  N 0 300,00
43 Małecki Mirosław  N 018. 9.300,00
  Wichtowski Marek  N 0 300,00
44 Bušek Vladimír  SStříbrný regionální mistr29 21418. 9.250,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr59 478 250,00
45 Hauschwitz Albert SRAdept6818. 9.300,00
  Vančuřík Jan SRKlubový mistr72 300,00
      Celkem:21600,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6