Český bridžový svaz

Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo


22. 9. 2019


Týmový turnaj


Znojmo


Vedlejší týmy CBT


BK Praha


Adam Kubica


Vyhodnocen


400,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/194


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 JaS    95 26526. 5.300,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr118 806 100,00
  Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr62 016 50,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr105 556 100,00
  Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr94 683 50,00
2 Esa    116 03212. 7.400,00
  Medlín Aleš  SNárodní mistr111 635 100,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr105 635 100,00
  Macura Milan  SStříbrný národní mistr170 329 100,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr76 528 100,00
3 P.S.    87 63615. 7.350,00
  Vozábal David  SBronzový velmistr149 559 100,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr152 606 100,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr21 212 50,00
  Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr27 167 100,00
4 Bratrstvo kočičí pracky    91 97919. 7.250,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr80 935 50,00
  Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr58 112 100,00
  Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr104 899 50,00
  Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr123 968 50,00
5 Weinperky    21 4097. 8.400,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr38 056 100,00
  Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr24 829 100,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 354 100,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr7 395 100,00
6 DNEM    72 78212. 8.400,00
  Nulíček Vladimír SSNárodní mistr62 284 100,00
  Erdeová Jana WSZlatý národní mistr126 359 100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr35 796 100,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr66 690 100,00
7 LBSD    80 47015. 8.350,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr134 681 50,00
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr85 054 100,00
  Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr61 243 100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr40 901 100,00
8 ACOL    112 09015. 8.400,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr157 563 100,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr16 304 100,00
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr66 376 100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr208 118 100,00
9 MEMPHIS    46 37119. 8.400,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr108 622 100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr33 607 100,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr22 923 100,00
  Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr20 332 100,00
10 Hangover    41 69823. 8.350,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr119 631 100,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr17 417 100,00
  Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr9 165 50,00
  Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr20 578 100,00
11 Zóna A    49328. 8.400,00
  Stareček Ivan  SStříbrný klubový mistr888 100,00
  Pszczolka Petr  SBronzový klubový mistr863 100,00
  Petřík Jan SRKlubový mistr199 100,00
  Graf Vladimír SRKlubový mistr20 100,00
12 Blázni    7 4711. 9.200,00
  Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr14 007 40,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr18 426 40,00
  Walach Vít YSBronzový klubový mistr1 140 40,00
  Romanowski Čeněk YSKlubový mistr536 40,00
  Walach Ivo KSKlubový mistr3 248 40,00
13 Barren looking CATs    105 5645. 9.400,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr48 718 100,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr60 792 100,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr178 540 100,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr134 207 100,00
      Celkem:4600,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6