Český bridžový svaz

Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo


20. 9. 2019


Párový turnaj


Znojmo


Vedlejší páráky VC/CBT, hlavní párák Slavonice


BK Praha


Adam Kubica


Vyhodnocen


200,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/194


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr17 44615. 4.100,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr17 927 100,00
2 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr20 94615. 4.100,00
  Hruška František SSRegionální mistr26 720 100,00
3 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr75 14431. 5.50,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr86 017 100,00
4 Graf Vladimír SRKlubový mistr102. 7.100,00
  Petřík Jan SRKlubový mistr198 100,00
5 Macura Milan  SStříbrný národní mistr171 88124. 7.100,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr78 080 100,00
6 Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr52 97731. 7.50,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr109 767 100,00
7 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr143 7565. 8.100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr194 311 100,00
8 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr24 7977. 8.100,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr38 024 100,00
9 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 3007. 8.100,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr7 331 100,00
10 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr120 50512. 8.100,00
  Nulíček Vladimír SSNárodní mistr56 430 100,00
11 Mašek Jiří SSNárodní mistr35 77613. 8.100,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr66 660 100,00
12 Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr106 31418. 8.100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr30 545 100,00
13 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr16 07123. 8.100,00
  Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr7 819 50,00
14 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr62 38825. 8.100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr42 046 100,00
15 Romanowski Čeněk YSKlubový mistr66725. 8.50,00
  Walach Vít YSBronzový klubový mistr1 271 50,00
16 Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr21 58126. 8.100,00
  Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr18 990 100,00
17 Pszczolka Petr  SBronzový klubový mistr85728. 8.100,00
  Stareček Ivan  SStříbrný klubový mistr882 100,00
18 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr9 4781. 9.50,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr13 897 50,00
19 Walach Ivo KSKlubový mistr3 2322. 9.50,00
  Krása Mikuláš KSPokročilý20 50,00
20 Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr177 6154. 9.100,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr133 282 100,00
21 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr46 8368. 9.100,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr58 910 100,00
22 Małecki Mirosław  N 018. 9.100,00
  Wichtowski Marek  N 0 100,00
23 Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr26 50318. 9.100,00
  Martynek Jan  SZlatý národní mistr179 047 100,00
      Celkem:4150,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6