Český bridžový svaz

Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo


20. 9. 2019


Párový turnaj


Znojmo


Vedlejší páráky VC/CBT, hlavní párák Slavonice


BK Praha


Adam Kubica


Otevřen


200,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/194


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr17 43415. 4.100,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr17 915 100,00
2 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr20 20815. 4.100,00
  Hruška František SSRegionální mistr25 982 100,00
3 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr75 13731. 5.50,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr86 010 100,00
4 Graf Vladimír SRKlubový mistr82. 7.100,00
  Petřík Jan SRKlubový mistr196 100,00
5 Macura Milan  SStříbrný národní mistr171 86524. 7.100,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr78 064 100,00
6 Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr29 47431. 7.100,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr35 087 100,00
7 Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr52 52331. 7.50,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr109 313 100,00
8 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr142 1665. 8.100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr192 721 100,00
9 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr24 7937. 8.100,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr38 020 100,00
10 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 2907. 8.100,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr7 321 100,00
11 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr120 30612. 8.100,00
  Nulíček Vladimír SSNárodní mistr56 231 100,00
12 Mašek Jiří SSNárodní mistr34 91213. 8.100,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr65 796 100,00
13 Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr106 31018. 8.100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr30 541 100,00
14 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr16 05923. 8.100,00
  Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr7 807 50,00
15 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr61 29625. 8.100,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr40 954 100,00
16 Romanowski Čeněk YSKlubový mistr66025. 8.50,00
  Walach Vít YSBronzový klubový mistr1 264 50,00
17 Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr21 57926. 8.100,00
  Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr18 988 100,00
18 Pszczolka Petr  SBronzový klubový mistr23528. 8.100,00
  Stareček Ivan  SStříbrný klubový mistr260 100,00
19 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr9 2791. 9.50,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr13 698 50,00
20 Walach Ivo KSKlubový mistr3 2302. 9.50,00
  Krása Mikuláš KSPokročilý18 50,00
21 Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr176 3154. 9.100,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr131 982 100,00
22 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr46 8308. 9.100,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr58 904 100,00
      Celkem:3950,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6