Český bridžový svaz

CBT Metuje


27. 4. 2019


Párový turnaj


Nahořany


CBT


BK Trutnov z.s.


Adam Kubica


Uzavřen


500,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://www.bkmaj.cz/files/VCNMM2019.pdf


nospam@nospam.com


prezentace 9:00 – 10:00, začátek turnaje 10:15,
začátek 2. kola cca 15:00, ukončení turnaje cca 18:45


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Martynek Jan  SZlatý národní mistr153 43021. 3.250,00
  Pulkrab Petr  NStříbrný národní mistr96 997 250,00
2 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr30 38624. 3.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr44 405 250,00
3 Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr25 56624. 3.250,00
  Škalda Jan  SBronzový regionální mistr20 296 250,00
4 Pavelka Ondřej YSBronzový klubový mistr9 56025. 3.200,00
  Chrobok Filip KSBronzový klubový mistr6 694 200,00
5 Macura Milan  SStříbrný národní mistr153 39927. 3.250,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr124 221 250,00
6 Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr44 57427. 3.250,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr175 308 250,00
7 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr137 07127. 3.250,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr78 172 250,00
8 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr69 94229. 3.200,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr74 909 250,00
9 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr41 14730. 3.250,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr68 500 250,00
10 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr40 4864. 4.250,00
  Mašek Jan  SStříbrný klubový mistr15 964 250,00
11 Martynková Jana WRBronzový regionální mistr1 9276. 4.250,00
  Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr20 455 250,00
12 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr106 5109. 4.250,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr155 648 250,00
13 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr19 1689. 4.250,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr9 727 250,00
14 Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr14 4729. 4.200,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr83 640 250,00
15 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr68 53610. 4.250,00
  Walach Ivo KSKlubový mistr3 196 200,00
16 Zatloukal Jakub YSKlubový kandidát8610. 4.200,00
  Petrovics Jakub YRPokročilý20 200,00
17 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr5 49515. 4.200,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr15 542 200,00
18 Medlín Aleš  SNárodní mistr100 90717. 4.250,00
  Filip Anatol SSBronzový národní mistr33 631 250,00
19 Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr39 10517. 4.250,00
  Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr33 211 250,00
20 Bahník Miloš SSBronzový národní mistr16 55218. 4.250,00
  Martynek Jan SSZlatý regionální mistr19 881 250,00
21 Lhotský Josef SNKlubový mistr021. 4.250,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr39 329 250,00
22 Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr11 32921. 4.250,00
  Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr11 341 250,00
23 Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr163 05622. 4.250,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr120 506 250,00
24 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr15522. 4.250,00
  Hora Jakub  SKlubový mistr193 250,00
25 Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr20 70822. 4.250,00
  Vozábal David  SBronzový velmistr128 646 250,00
26 Diblík Rudolf SSStříbrný regionální mistr16 69923. 4.250,00
  Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr23 665 250,00
27 Romanowski Čeněk YSKlubový mistr60223. 4.200,00
  Zuzaňák Tomáš YRKlubový kandidát11 200,00
28 Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr20 24023. 4.250,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr56 942 250,00
      Celkem:13450,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6