Český bridžový svaz

CBT Havířov


25. 5. 2019


Párový turnaj


Havířov


CBT


BS Havířov


Dušan Šlachta


Vyhodnocen


700,00


100 při přihlášení do 22. 5.
150 pro žáky
150 pro dorost
100 pro juniory



http://czechbridge.cz/UserFiles/file/Souteze/2019/CBT_Hav_2019.pdf


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr15 23621. 3.300,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr112 558 300,00
2 Pavelka Ondřej YSBronzový klubový mistr9 59025. 3.150,00
  Chrobok Filip KSBronzový klubový mistr6 726 150,00
3 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr39 32326. 3.300,00
  Varmužová Kateřina WSBronzový regionální mistr15 377 300,00
4 Macura Milan  SStříbrný národní mistr171 87527. 3.300,00
  Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr93 434 200,00
5 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr72 83229. 3.150,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr83 776 300,00
6 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr45 8644. 4.300,00
  Mašek Jan  SStříbrný klubový mistr26 030 300,00
7 Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr50 7759. 4.150,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr112 253 300,00
8 Menyhért Tibor  N 012. 4.300,00
  Šimonová Alica  N 0 300,00
9 Botur Michael JSStříbrný regionální mistr90 23919. 4.200,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr84 380 200,00
10 Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr11 37328. 4.300,00
  Hubený Petr  SBronzový klubový mistr11 361 300,00
11 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr61 1794. 5.300,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr40 936 300,00
12 Klhůfek Vojtěch YSKlubový mistr1 4244. 5.150,00
  Zatloukal Jakub YSKlubový kandidát110 150,00
13 Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr10 9837. 5.200,00
  Pírek Zdeněk  RStříbrný regionální mistr8 886 300,00
14 Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr127 2608. 5.200,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr132 965 200,00
15 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr13 0948. 5.300,00
  Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr7 789 150,00
16 Štefánik Viliam  N 09. 5.300,00
  Hora Peter  N 0 300,00
17 Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr20 49211. 5.300,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr39 130 300,00
18 Romanowski Čeněk YSKlubový mistr61011. 5.150,00
  Walach Vít YSBronzový klubový mistr1 214 150,00
19 Walach Ivo KSKlubový mistr3 20814. 5.150,00
  Urbanczyk Štěpán KSPokročilý55 150,00
20 Žylka Kamil  SNárodní mistr145 01014. 5.300,00
  Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr140 878 300,00
21 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr8 11315. 5.150,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr13 037 150,00
22 Nováčková Marta SWRStříbrný klubový mistr2716. 5.300,00
  Gerhardová Jiřina SWRBronzový klubový mistr27 300,00
23 Vozábal David  SVelmistr147 61017. 5.300,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr134 336 300,00
24 Lysek Matyáš KRPokročilý818. 5.150,00
  Pavelka Jiří KRAdept14 150,00
25 Teichmann Lukáš  SBronzový regionální mistr7 66919. 5.300,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr13 583 150,00
26 Skwark  N 021. 5.300,00
  Blat  N 0 300,00
27 Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr32 05921. 5.300,00
  Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr13 882 300,00
28 SMAZA Wiesław  N 021. 5.300,00
  RECLIK Andrzej  N 0 300,00
29 Novotná Anna WRStříbrný klubový mistr822. 5.300,00
  Krátký Jan SRBronzový klubový mistr31 300,00
30 Anna Stelmach Poland  N 022. 5.300,00
  Jan Styczyński Poland  N 0 300,00
31 Stworzewicz Jerzy  N 023. 5.350,00
  Ujma Jerzy  N 0 350,00
      Celkem:15700,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6