Český bridžový svaz

3. liga


16. - 17. 11. 2019


Týmový turnaj


Praha


3. liga


Výbor ČBS


Adam Kubica


Otevřen


800,00








nospam@nospam.com


Společné přihlašování do 3. ligy končí 10. září 2019.
Poté bude rozhodnuto o místech konání regionálních turnajů a o formátu soutěže.

Finále 16.-17. listopadu 2019 v Praze s účastní 6 družstev.


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Trutnov    9 79429. 6.800,00
  Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr19 227 133,33
  Martynková Jana WRBronzový regionální mistr80 133,33
  Podolský Jaroslav  SBronzový klubový mistr5 649 133,33
  Chotaš Jiří  RBronzový klubový mistr147 133,33
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr33 663 133,33
  Nymš Martin  RStříbrný klubový mistr0 133,33
2 SBK - Vencelídes    1 88013. 8.800,00
  Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr1 937 160,00
  Hora Jakub  SKlubový mistr1 972 160,00
  Täuber Jiří SSZlatý klubový mistr3 199 160,00
  Täuberová Zdeňka WSStříbrný klubový mistr2 260 160,00
  Tesařík Vladimír  RAdept32 160,00
3 Černá růže    7 97916. 8.800,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr13 428 133,33
  Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr9 009 133,33
  Walach Vít YSBronzový klubový mistr1 107 133,33
  Romanowski Čeněk YSKlubový mistr511 133,33
  Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr7 789 133,33
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr16 029 133,33
4 Infernetto    6 05826. 8.800,00
  Vondráčková Lucie WRBronzový regionální mistr3 599 100,00
  Pírek Zdeněk  RStříbrný regionální mistr6 130 100,00
  Černá Anna Marie WSStříbrný regionální mistr7 100 100,00
  Janeček Miloslav  SRegionální mistr509 100,00
  Maršíková Helena WRStříbrný regionální mistr32 100,00
  Sigmund Martin  RStříbrný regionální mistr518 100,00
  Leitermann Ondřej  NStříbrný klubový mistr2 755 100,00
  Pěkný Pavel  RStříbrný regionální mistr27 820 100,00
5 Rybičky    026. 8.800,00
  Horna Pavel  RNováček0 160,00
  Škoda Pavel  RAdept0 160,00
  Zítková Jana SWRNováček0 160,00
  Johnová Jana SWRNováček0 160,00
  Pšeničková Jana WRNováček0 160,00
6 Zóna A    805. 9.800,00
  Pszczolka Petr  SBronzový klubový mistr219 133,33
  Stareček Ivan  SStříbrný klubový mistr241 133,33
  Vachtarčíková Nikol KWRKlubový kandidát6 133,33
  Němčíková Lucie KWRAdept6 133,33
  Rečičárová Karolína KWRAdept0 133,33
  Lysek Matyáš KRPokročilý10 133,33
7 Žmmmm a Žuch    2 3106. 9.800,00
  Walach Ivo KSKlubový mistr3 222 160,00
  Chrobok Filip KSBronzový klubový mistr6 728 160,00
  Zatloukal Jakub YSKlubový kandidát114 160,00
  Klhůfek Vojtěch YSKlubový mistr1 425 160,00
  Urbanczyk Štěpán KSPokročilý59 160,00
8 SBK Teplice    4 62110. 9.800,00
  Netuka Jiří SSBronzový regionální mistr4 164 133,33
  Kubšovský Ludvík SSBronzový regionální mistr5 391 133,33
  Jabornický Pavel SSBronzový regionální mistr5 389 133,33
  Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr8 662 133,33
  Kulišan Jiří SSBronzový regionální mistr4 121 133,33
  Jiránek Josef SNStříbrný klubový mistr0 133,33
      Celkem:6400,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6