Český bridžový svaz

Pražská liga


16. 9. 2019


Týmový turnaj


Praha


Skupinovky, malé ceny, Pražská liga


BK Praha


Adam Kubica


Uzavřen


0,00








nospam@nospam.com


Sběr soupisek týmů Pražské ligy. Max 8 hráčů.
Soupisku kapitán navede nejpozději 24. srpna 2019


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 TBA    117 55813. 8.0,00
  Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr93 434 0,00
  Botur Michael JSStříbrný regionální mistr90 257 0,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr132 313 0,00
  Macura Milan  SStříbrný národní mistr171 865 0,00
  Medlín Aleš  SNárodní mistr111 739 0,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr105 739 0,00
2 P.S.    139 58113. 8.0,00
  Vozábal David  SVelmistr147 578 0,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr150 625 0,00
  Martynek Jan  SZlatý národní mistr179 043 0,00
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr81 568 0,00
  Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr172 756 0,00
  Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr132 993 0,00
  Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr112 503 0,00
3 Star    59 20113. 8.0,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr37 776 0,00
  Erdeová Jana WSZlatý národní mistr120 306 0,00
  Spálovský Luboš  SNárodní mistr133 559 0,00
  Nulíček Vladimír SSNárodní mistr56 231 0,00
  Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr57 621 0,00
  Štulc Jiří SSNárodní mistr8 914 0,00
  Křížek František SSNárodní mistr0 0,00
4 SWING    15 34314. 8.0,00
  Macháček David  RKlubový mistr0 0,00
  Krásová Diana WUBronzový regionální mistr625 0,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr46 830 0,00
  Mašek Jan  SStříbrný klubový mistr26 686 0,00
  Tlustý Viktor  NNováček0 0,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr17 915 0,00
5 Kotě    26015. 8.0,00
  Kotěšovcová Jitka SWRStříbrný klubový mistr24 0,00
  Gucklerová Katarina SWRBronzový klubový mistr29 0,00
  Burda Karel SNBronzový klubový mistr0 0,00
  Hanák Vladimír SRBronzový klubový mistr0 0,00
  Klímová Hana WRBronzový klubový mistr2 014 0,00
  Vyoralová Zoša SWRKlubový mistr12 0,00
  Pardubová Marta SWNBronzový klubový mistr0 0,00
  Matějovicová Milada SWUBronzový klubový mistr0 0,00
6 Vyšínka    21 86115. 8.0,00
  Literák Lubomír SSStříbrný regionální mistr6 367 0,00
  Fořt Tomáš SSStříbrný národní mistr39 800 0,00
  Fořtová Eva WSZlatý regionální mistr45 068 0,00
  Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr13 422 0,00
  Kulišan Jiří SSBronzový regionální mistr4 133 0,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr34 912 0,00
  Tomčíková Zdena SWSZlatý regionální mistr9 323 0,00
7 Black Cats    22 89317. 8.0,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr26 499 0,00
  Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr38 879 0,00
  Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr16 344 0,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr58 904 0,00
  Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr26 917 0,00
  Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr15 604 0,00
  Galbavá Gabriela WNBronzový regionální mistr0 0,00
  Galbavý Štěpán  NBronzový regionální mistr0 0,00
8 Babinec    019. 8.0,00
  Kokešová Ludmila SWRBronzový klubový mistr0 0,00
  Tomanová Anna SWRBronzový klubový mistr0 0,00
  Železná Jarmila SWRBronzový klubový mistr0 0,00
  Říha Ivan SRBronzový klubový mistr0 0,00
  Libovická Jarmila SWRStříbrný klubový mistr0 0,00
9 TRIGA    9 29019. 8.0,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr22 766 0,00
  Hradil Miroslav SSZlatý regionální mistr13 099 0,00
  Kvaček Robert JSBronzový klubový mistr12 390 0,00
  Kindl Jan JSBronzový klubový mistr12 396 0,00
  Rumančík Jakub  NNováček0 0,00
  Chalupová Jana WUZlatý regionální mistr0 0,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr13 583 0,00
  Vávra Přemysl YSKlubový mistr83 0,00
10 ExDahlia    13 36019. 8.0,00
  Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr37 915 0,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 290 0,00
  Rubáč Tomáš  SBronzový regionální mistr6 273 0,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr7 321 0,00
  Stádník Jiří SRBronzový klubový mistr0 0,00
11 JaS    52 50519. 8.0,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr109 313 0,00
  Hebák Petr SSBronzový národní mistr14 680 0,00
  Holakovský Josef SSStříbrný klubový mistr0 0,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr86 010 0,00
  Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr52 523 0,00
12 TRUMF    51 04020. 8.0,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr106 310 0,00
  Číža Miroslav  SStříbrný regionální mistr17 147 0,00
  Erde Alexander SSStříbrný národní mistr45 189 0,00
  Holý Jaroslav SSZlatý regionální mistr41 699 0,00
  Kolínský Viktor SSBronzový národní mistr17 147 0,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr78 749 0,00
13 ACOL    110 32120. 8.0,00
  Kurka Josef  SStříbrný národní mistr20 780 0,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr176 315 0,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr65 796 0,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr118 309 0,00
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr66 344 0,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr131 982 0,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr192 721 0,00
14 Callimero    46 31223. 8.0,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr21 579 0,00
  Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr18 988 0,00
  Vondřich Vladimír SSZlatý regionální mistr20 913 0,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr142 166 0,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr27 915 0,00
15 Sedmá z Devíti    28 00024. 8.0,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr13 689 0,00
  Černá Anna Marie WSStříbrný regionální mistr8 464 0,00
  Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr19 644 0,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr38 020 0,00
  Pěkný Pavel  RStříbrný regionální mistr27 860 0,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr82 191 0,00
  Pírek Zdeněk  RStříbrný regionální mistr6 130 0,00
16 Bazinga    78 45424. 8.0,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr102 947 0,00
  Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr56 295 0,00
  Barnet Lukáš  SZlatý regionální mistr36 327 0,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr59 442 0,00
  Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr65 321 0,00
  Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr150 391 0,00
17 Chaos    20 50524. 8.0,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr78 064 0,00
  Hlaváč Jan  SBronzový regionální mistr13 079 0,00
  Ježková Anna WSRegionální mistr13 054 0,00
  Lusk Jan  SZlatý klubový mistr16 852 0,00
  Hora Jakub  SKlubový mistr1 976 0,00
  Patřičný Martin  NBronzový klubový mistr4 0,00
18 Infernetto    1 06126. 8.0,00
  Vondráčková Lucie WRBronzový regionální mistr3 604 0,00
  Maršíková Helena WRStříbrný regionální mistr36 0,00
  Leitermann Ondřej  NStříbrný klubový mistr2 760 0,00
  Janeček Miloslav  SRegionální mistr509 0,00
  Frank Václav  RRegionální mistr0 0,00
  Sigmund Martin  RStříbrný regionální mistr518 0,00
  Cetkovská Martina WNStříbrný klubový mistr0 0,00
19 Štrůdl ve spreji    09. 9.0,00
  Gregor Štěpán  RAdept0 0,00
  Hytka Jakub  RAdept0 0,00
  Havelková Eva SWRAdept0 0,00
  Vukovič Nataša WRNováček0 0,00
  Virgler Fronéma WRAdept0 0,00
  Matějek Jan  RNováček0 0,00
      Celkem:0,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6