Český bridžový svaz

CBT Praha


5. 10. 2019


Párový turnaj


Praha


CBT


BK Praha


Dušan Šlachta


Vyhodnocen


700,00


50 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory
50 pro seniory






nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Erde Alexander SSStříbrný národní mistr49 4013. 9.250,00
  Nulíček Vladimír SSNárodní mistr66 501 250,00
2 Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr175 2493. 9.300,00
  Martynek Jan  SZlatý národní mistr180 368 300,00
3 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr156 1813. 9.250,00
  Spálovský Luboš  SNárodní mistr129 976 300,00
4 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr126 3733. 9.300,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr202 998 250,00
5 Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr118 8884. 9.250,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr37 888 250,00
6 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr24 8445. 9.300,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr38 047 300,00
7 Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr16 0635. 9.250,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 070 300,00
8 Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr118 8625. 9.300,00
  Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr19 830 300,00
9 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr98 0917. 9.200,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr110 686 300,00
10 Mašek Jan  SStříbrný klubový mistr33 2528. 9.300,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr54 348 300,00
11 Medlín Aleš  SNárodní mistr126 86910. 9.300,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr120 869 300,00
12 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr40 96610. 9.300,00
  Stupka Petr  SStříbrný regionální mistr15 896 300,00
13 Krásová Diana WUBronzový regionální mistr62511. 9.350,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr28 541 300,00
14 Pivnička Jan SSNárodní mistr33 31316. 9.250,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr16 367 250,00
15 Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr22 47017. 9.250,00
  Molák Jiří SRBronzový klubový mistr228 300,00
16 Bahníková Eva WSVelmistr99 71717. 9.300,00
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr74 069 300,00
17 Peter Swensson  N 017. 9.350,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr117 194 300,00
18 Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr188 51618. 9.300,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr51 384 250,00
19 Barnet Lukáš  SZlatý regionální mistr34 98519. 9.300,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr94 053 300,00
20 Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr133 81720. 9.250,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr130 623 300,00
21 Kindl Jan JSBronzový klubový mistr13 53221. 9.250,00
  Kvaček Robert JSBronzový klubový mistr13 526 250,00
22 Fanfulová Jitka JWSZlatý klubový mistr8 84622. 9.250,00
  Fridrich Tomáš YSBronzový klubový mistr6 027 200,00
23 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr14 03122. 9.200,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr18 446 200,00
24 Němčík Daniel YSBronzový klubový mistr9 17022. 9.200,00
  Romanowski Čeněk YSKlubový mistr540 200,00
25 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr81 27022. 9.300,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr59 193 300,00
26 Macura Milan  SStříbrný národní mistr167 38622. 9.300,00
  Stern Levy  NNováček0 350,00
27 Maňák Jaroslav SSStříbrný regionální mistr23 13022. 9.250,00
  Vondřich Vladimír SSZlatý regionální mistr20 937 250,00
28 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr148 54323. 9.300,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr150 239 300,00
29 Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr24 44923. 9.300,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr8 963 300,00
30 Mašek Jiří SSNárodní mistr35 82924. 9.250,00
  Literák Lubomír SSStříbrný regionální mistr6 415 250,00
31 Bahník Miloš SSBronzový národní mistr10 22926. 9.250,00
  Bahník Petr SSVelmistr91 373 250,00
32 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr1 94926. 9.250,00
  Hora Jakub  SKlubový mistr1 984 300,00
33 Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr20 70827. 9.250,00
  Lapčíková Renata WSZlatý klubový mistr26 660 300,00
34 Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr15 62027. 9.250,00
  Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr24 959 250,00
35 Vachtarčíková Nikol KWRKlubový kandidát2227. 9.250,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr17 420 300,00
36 Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr59 80327. 9.300,00
  Vozábal David  SVelmistr148 802 300,00
37 Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr15 32427. 9.300,00
  Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr15 336 300,00
38 Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr29 26429. 9.300,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr34 863 250,00
39 Suchá Eva WSBronzový regionální mistr3 03830. 9.300,00
  Filip Anatol SSBronzový národní mistr28 162 250,00
40 Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr17 81230. 9.250,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr18 922 250,00
41 Janíková Lenka YWRKlubový mistr15130. 9.250,00
  Králík Michal  RStříbrný klubový mistr280 350,00
42 Diamant Jan SSNárodní mistr68 8361. 10.250,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr62 002 300,00
43 Diblík Rudolf SSStříbrný regionální mistr14 9543. 10.250,00
  Navrátil František SSStříbrný regionální mistr14 890 250,00
44 Vajda Tomáš JSBronzový klubový mistr1 8264. 10.250,00
  Veselka Michal JSBronzový klubový mistr104 250,00
45 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr28 1144. 10.300,00
  Martynek Jan SSZlatý regionální mistr20 538 250,00
      Celkem:24750,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6