Český bridžový svaz

CBT Znojmo - vedlejší párový turnaj


18. 9. 2020


Párový turnaj


Znojmo


Vedlejší páráky VC/CBT, Hlavní párák Slavonice


BK Praha


Dušan Šlachta/Adam Kubica


Uzavřen


200,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/261


nospam@nospam.com


Prezentace na turnaj v 18:00-18:15. Začátek turnaje v 18:30.

#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr86 60821. 7.100,00
  Nulíček Vladimír  SBronzový národní mistr42 497 100,00
2 Kyptová Monika WSStříbrný regionální mistr29 6042. 8.100,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr39 481 100,00
3 Kopřiva Jiří SSVelmistr82 4997. 8.100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr28 319 100,00
4 Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr58 35021. 8.100,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr8 480 100,00
5 Michał Haczewski, PL  N 025. 8.100,00
  Stachowski Jan SUNováček0 100,00
6 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr13 15130. 8.100,00
  Lysek Matyáš KSKlubový mistr52 50,00
7 Diamant Jan SSNárodní mistr53 51631. 8.100,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr50 181 100,00
8 Raboch Pavel  SRegionální mistr11 25231. 8.100,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr12 168 100,00
9 Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr149 32231. 8.100,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr96 312 100,00
10 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr58 4581. 9.100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr45 678 100,00
11 Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr38 8818. 9.100,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr21 958 100,00
12 Macura Milan  SStříbrný národní mistr150 7378. 9.100,00
  Zvezdin Zigfrid JNNováček0 50,00
13 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr35 0958. 9.100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr18 755 100,00
14 Chrobok Filip KSBronzový klubový mistr5 3949. 9.50,00
  Walach Ivo YSBronzový klubový mistr3 082 50,00
15 Krása Mikuláš KRKlubový kandidát3411. 9.50,00
  Romanowski Čeněk YSKlubový mistr2 206 50,00
16 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr111 06114. 9.100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr158 167 100,00
17 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr42 48914. 9.100,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr57 797 100,00
18 Pszczolka Petr  RBronzový klubový mistr78815. 9.100,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr826 100,00
19 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr19 85316. 9.100,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr27 096 100,00
20 Karlík Petr KSPokročilý1716. 9.50,00
  Honzáková Lenka KWSAdept8 50,00
21 Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr64 43016. 9.50,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr74 612 100,00
22 Botur Michael JSStříbrný regionální mistr49 02616. 9.50,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr18 440 50,00
23 Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr90 63718. 9.50,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr64 918 50,00
      Celkem:3950,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8