Český bridžový svaz

Impové mistrovství ČR


11. - 12. 3. 2017


Párový turnaj


BKP, Praha


IMPový a MIXový přebor ČR


Výbor ČBS


Dušan Šlachta


Vyhodnocen


1000,00


100 při přihlášení do 4. 3.
100 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory
50 pro seniory



http://czechbridge.cz/tournaments/59


nospam@nospam.com


Soutěž je dvoudenní. V sobotu kvalifikace a v neděli finále.

#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Macura Milan  SStříbrný národní mistr282 3726. 2.350,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr203 194 350,00
2 Kohutová Lucie YWSStříbrný regionální mistr113 2166. 2.250,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr26 875 250,00
3 Maňák Jaroslav SSStříbrný regionální mistr49 6447. 2.300,00
  Vondřich Vladimír SSZlatý regionální mistr29 958 300,00
4 Čermáková Miroslava WRBronzový klubový mistr4 1498. 2.450,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr29 162 300,00
5 Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr13 9509. 2.300,00
  Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr8 025 300,00
6 Benák Jaroslav  RZlatý klubový mistr6 1849. 2.450,00
  Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr7 955 250,00
7 Macurová Michaela WSBronzový regionální mistr35 8059. 2.350,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr111 382 350,00
8 Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr95 12811. 2.300,00
  Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr90 681 300,00
9 Holý Jaroslav  SZlatý regionální mistr68 58512. 2.350,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr89 827 350,00
10 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr299 30812. 2.300,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr366 744 300,00
11 Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr136 54312. 2.350,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr133 567 350,00
12 Fořt Tomáš SSStříbrný národní mistr83 37012. 2.300,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr189 648 350,00
13 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr259 70413. 2.350,00
  Barnet Lukáš  SZlatý regionální mistr105 535 350,00
14 Pivnička Jan SSNárodní mistr58 14414. 2.300,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr37 906 300,00
15 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr37 53114. 2.350,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr58 435 350,00
16 Guldbrandsen Helene WSKlubový mistr4 65916. 2.350,00
  Radojčič Zoran  SKlubový mistr3 206 350,00
17 Mašek Jiří SSNárodní mistr67 65617. 2.300,00
  Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr24 620 300,00
18 Vodička Martin  N 019. 2.450,00
  Janas Adam JSStříbrný regionální mistr37 905 300,00
19 Teichmann Lukáš  SBronzový regionální mistr12 97320. 2.350,00
  Sikora Pavel  SStříbrný klubový mistr17 680 350,00
20 Pyszko Adam KSStříbrný klubový mistr22 43521. 2.250,00
  Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr43 038 250,00
21 Dolanská Veronika YWSStříbrný klubový mistr7 68222. 2.250,00
  Bahník Miloš SSBronzový národní mistr58 458 300,00
22 Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr57 89123. 2.350,00
  Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr90 603 350,00
23 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr55 24623. 2.350,00
  Stupka Petr  SStříbrný regionální mistr25 884 350,00
24 Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr310 36124. 2.350,00
  Martynek Jan  SZlatý národní mistr341 073 350,00
25 Suchá Eva WSBronzový regionální mistr13 13224. 2.350,00
  Mokráň Pavel SNNováček0 400,00
26 Klímová Hana WSBronzový klubový mistr8 85425. 2.350,00
  Filip Anatol SSBronzový národní mistr106 434 300,00
27 Diblík Rudolf SSStříbrný regionální mistr31 89626. 2.300,00
  Martynek Jan SSZlatý regionální mistr64 670 300,00
28 Bahníková Eva WSVelmistr343 15626. 2.350,00
  Vozábal David  SVelmistr361 077 350,00
29 Žylka Kamil  SNárodní mistr199 50027. 2.350,00
  Bahník Petr  SVelmistr278 685 350,00
30 Fridrich Tomáš YSBronzový klubový mistr16 5241. 3.250,00
  Procházka Adam YSKlubový mistr1 281 250,00
31 Petřík Jan SRKlubový mistr8571. 3.400,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr4 385 450,00
32 Krausová Anna SWRBronzový regionální mistr3 8801. 3.400,00
  Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr34 055 300,00
33 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr195 1352. 3.350,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr265 193 350,00
34 Schulzová Kristýna JWSBronzový regionální mistr32 5102. 3.300,00
  Lapčíková Renata JWSZlatý klubový mistr21 231 300,00
35 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr19 5092. 3.350,00
  Tomáš Jiří SSBronzový regionální mistr12 762 300,00
36 Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr47 5792. 3.350,00
  Škalda Jan  SBronzový regionální mistr30 094 350,00
37 Kindl Jan YSBronzový klubový mistr1 8782. 3.250,00
  Kvaček Robert YSBronzový klubový mistr1 906 250,00
38 Erde Alexander SSStříbrný národní mistr133 8353. 3.300,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr125 762 300,00
39 Vilímková Ester YWSKlubový mistr3 2183. 3.250,00
  Tomáštíková Julie YWSKlubový mistr3 256 250,00
40 Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr47 1983. 3.300,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr42 976 300,00
41 Vajdová Pavlína WSStříbrný regionální mistr41 0916. 3.400,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr51 590 400,00
42 Jelínková Lucia WSStříbrný regionální mistr33 01710. 3.400,00
  Jelínek Petr  SStříbrný regionální mistr32 870 400,00
      Celkem:27600,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6