Český bridžový svaz

O pohár města Slavonic


28. 4. - 1. 5. 2018


Týmový turnaj


Slavonice


Slavonice týmy


BK Chaos Bridge


Dušan Šlachta, Adam Kubica


Vyhodnocen


0,00





http://www.chaosbridge.com/slavonice/2018/cs/


nospam@nospam.com


Přihlašujte se prosím také zasláním emailu na slavonicebridge@seznam.cz. Vklady do soutěže jsou vypsány v pozvánce a řídí se pravidly určenými organizátory.

#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Bohušky    23 52619. 2.0,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr40 055 0,00
  Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr23 871 0,00
  Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr18 401 0,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr11 778 0,00
2 Bahníci    138 81419. 2.0,00
  Bahníková Eva WSVelmistr164 382 0,00
  Bahník Miloš SSBronzový národní mistr33 287 0,00
  Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr168 607 0,00
  Bahník Petr SSVelmistr188 981 0,00
3 Hangover    62 49522. 2.0,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr173 982 0,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr39 877 0,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr18 659 0,00
  Teňak Pavel  SBronzový klubový mistr6 662 0,00
  Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr73 297 0,00
4 ACOL    117 39527. 2.0,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr153 826 0,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr55 177 0,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr213 262 0,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr47 314 0,00
5 (Z)kazíme mládež    3 7805. 3.0,00
  Janíková Jitka JWSZlatý klubový mistr8 703 0,00
  Fanfule Václav  N 0 0,00
  Fridrich Tomáš YSBronzový klubový mistr14 574 0,00
  Zdráhal Filip KRKlubový mistr1 050 0,00
  Janíková Lenka KWRKlubový kandidát695 0,00
  Hrochová Julie YWRKlubový kandidát591 0,00
  Riedl Jan KRKlubový mistr844 0,00
6 tbd (CHAOS)    4 25413. 3.0,00
  Galbavá Gabriela WNBronzový regionální mistr19 0,00
  Galbavý Štěpán  NBronzový regionální mistr853 0,00
  Lusk Jan  SStříbrný klubový mistr6 935 0,00
  Hlaváč Jan  SRegionální mistr9 209 0,00
7 STS Chvojkovice    38 71613. 3.0,00
  Vajdová Pavlína WSStříbrný regionální mistr17 549 0,00
  Pojman Miloslav  SBronzový regionální mistr12 242 0,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr34 401 0,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr90 672 0,00
8 Lepě svihlí tlové    20 50319. 3.0,00
  Králík Michal  RStříbrný klubový mistr2 784 0,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr61 075 0,00
  Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr29 134 0,00
  Lapčíková Renata JWSStříbrný klubový mistr10 945 0,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr4 750 0,00
  Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr14 331 0,00
9 Nyúl vihar    147 63422. 3.0,00
  Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr68 193 0,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr100 359 0,00
  Vozábal David  SVelmistr197 330 0,00
  Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr196 486 0,00
  Martynek Jan  SStříbrný národní mistr184 997 0,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr140 066 0,00
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr146 009 0,00
10 Soňa    70 48528. 3.0,00
  Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr52 132 0,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr42 504 0,00
  Tomis Zdeněk YSRegionální mistr65 312 0,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr54 967 0,00
  Macura Milan  SStříbrný národní mistr181 918 0,00
  Macurová Michaela WSZlatý klubový mistr26 075 0,00
11 Pivo Dream Team    030. 3.0,00
  Georgescu Horia  N 0 0,00
  Nedelcu Mihnea  N 0 0,00
  Gheorghe Razvan  N 0 0,00
  Negoescu Anton  N 0 0,00
12 Tvoje máma    72 2354. 4.0,00
  Botur Michael JSStříbrný regionální mistr62 607 0,00
  Klemš Erik JSBronzový regionální mistr91 029 0,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr113 336 0,00
  Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr42 106 0,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr74 368 0,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr49 964 0,00
13 Kupka pěkných zaječích hnát a oháněk    99 92710. 4.0,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr63 236 0,00
  Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr163 983 0,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr76 663 0,00
  Pěkný Pavel  SStříbrný regionální mistr57 181 0,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr138 571 0,00
14 MŽSM    1 07212. 4.0,00
  Mališ Petr SRKlubový mistr959 0,00
  Mališová Cassie SWRKlubový mistr959 0,00
  Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr1 135 0,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr1 235 0,00
15 6 TIGERS as ZIA    48 74723. 4.0,00
  Erdeová Jana WSZlatý národní mistr119 466 0,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr40 309 0,00
  Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr34 544 0,00
  Coňková Marcela SWRKlubový mistr1 177 0,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr48 237 0,00
      Celkem:0,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.4