Český bridžový svaz

Přehled hráčů










#JménoLeg.KlubČl.RočníkKat.ZB - SB - KBVýkonnostní třída
1Pulkrab Petr1734CBMS1977 1332455Stříbrný národní mistr
2Maňák Jaroslav664CBMS1950S379289Stříbrný regionální mistr
3Pěkný Pavel1912CBMU1977 37085Stříbrný regionální mistr
4Humpál Michael2523CBMS1970 33981Stříbrný regionální mistr
5Sigmund Martin2194CBMN1982 213171Stříbrný regionální mistr
6Kyptová Monika1393CBMS1968W29954Stříbrný regionální mistr
7Píša Zbyněk2418CBMU1982 12167Bronzový regionální mistr
8Šídlová Věra2197CBMU1983W12352Bronzový regionální mistr
9Kořínek Lubomír435CBMU1944S075163Regionální mistr
10Täuber Jiří1394CBMS1958S054177Zlatý klubový mistr
11Pěkná Denisa1911CBMU1977W038380Stříbrný klubový mistr
12Heppner Petr206CBMU1938S032394Stříbrný klubový mistr
13Täuberová Zdeňka1395CBMS1960W028958Stříbrný klubový mistr
14Pulkrab Pavel440CBMU1938S01259Bronzový klubový mistr
15Albrechtová Zuzana2093CBMR1951SW09491Bronzový klubový mistr
16Kypta Václav1170CBMR1964 080Bronzový klubový mistr
17Liška Stanislav436CBMU1937S07995Bronzový klubový mistr
18Čermáková Miroslava2587CBMN1963W06956Bronzový klubový mistr
19Píšová Verica2476CBMR1961W06270Bronzový klubový mistr
20Plosová Anna2094CBMR1941SW04993Klubový mistr
21Pokorný Oldřich2526CBMN1949S04273Klubový mistr
22Pexa Karel2525CBMN1970 02806Klubový mistr
23Čechová Věra2522CBMN1959SW02789Klubový mistr
24Prášilová Jana2084CBMR1945SW02432Klubový mistr
25Prášil Milan1167CBMR1945S02274Klubový mistr
26Uvíra Vilém2790CBMN1944S0252Klubový mistr
27Postupa Jiří2320CBMU1973 01859Klubový mistr
28Pecháček Oldřich1954CBMU1936S01585Klubový mistr
29Sadvárová Lucie2682CBMU1973W01557Klubový mistr
30Špak Josef3069CBMN1988 01242Klubový mistr
31Pancířová Jana2478CBMU1943SW0167Klubový mistr
32Slabá Lenka2589CBMR1958SW0130Klubový mistr
33Adamová Marie2949CBMR1954SW00907Klubový kandidát
34Karhan Josef2789CBMU1946S00858Klubový kandidát
35Kolářová Blanka2739CBMN1952SW00838Klubový kandidát
36Pípla Bohumil1720CBMU1925S00609Klubový kandidát
37Hašková Kateřina2752CBMU1948SW00568Klubový kandidát
38Dočekalová Jarmila2681CBMN1942SW00507Klubový kandidát
39Špatná Hana2527CBMN1952SW00361Pokročilý
40Beran Stanislav2950CBMR1946S00316Pokročilý
41Jelínek Karel2951CBMR1941S00251Pokročilý
42Radouchová Jana3068CBMU1955SW00214Pokročilý
43Hůlovec Pavel2588CBMU1949S00141Adept
44Mentlík Petr2524CBMU1978 00128Adept
45Pěkná Alžběta3106CBMU2005YW0087Adept
46Moravcová Jana3499CBMR1983W0047Nováček
47Šimánková Olga2740CBMU1966W0031Nováček
48Humpál Jakub3498CBMR2004Y0028Nováček
49Moravcová Vendula3500CBMR1991W0023Nováček
50Suchanová Eva3497CBMR1954SW0017Nováček
51Müllerová Jana2883CBMU1944SW0013Nováček
52Šporclová Jaroslava2884CBMU1942SW0011Nováček
53Plívová Anna2804CBMU1991W009Nováček
54Jerhotová Anna3067CBMU1944SW000Nováček
55Augustovičová Lucie2202CBMU1985W000Nováček
56Augustovič Aristid1168CBMU1960 000Nováček
57Maňák Josef663CBMU1918S000Nováček
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8