Český bridžový svaz

Přehled turnajů

 
 



DatumNázevSoutě- žícíchRozdáníVedoucí turnaje
16. 4. 2024Bavlnka BKP2926Zdeněk Frabša
5. 2. - 15. 4. 2024Skupinová A - Jaro 202432140Zdeněk Frabša
14. 4. 2024CBT Havířov - týmový turnaj1028Zdeněk Tomis
13. 4. 2024CBT Havířov - párový turnaj3354Zdeněk Tomis
11. - 13. 4. 2024Funbridge (11. - 13. 4. 2024)916 
4. - 6. 4. 2024Funbridge (4. - 6. 4. 2024)1216 
28. - 31. 3. 2024Prodloužený bridžový víkend Pstruží 202437 Daniel Vachtarčík
1. - 28. 3. 2024BK Trutnov - klubové body - březen 202416120Josef Horáček
5. - 26. 3. 2024Klubové body Havířov březen 202428 Daniel Vachtarčík
24. 3. 2024Vedlejší týmový turnaj při CBT Č. Budějovice635Zdeněk Frabša
23. 3. 2024CBT České Budějovice3052Zdeněk Frabša
7. - 21. 3. 2024Brno - párák březen 20241948Mališ
19. 3. 2024Bavlnka BKP921Zdeněk Frabša
13. 1. - 17. 3. 20241. Liga 2024 - dodatek s korekcí SB2 Dušan Šlachta
13. 1. - 17. 3. 20241. Liga 202410288Dušan Šlachta
14. - 16. 3. 2024Funbridge (14. - 16. 3. 2024)1416 
12. 3. 2024Bavlnka BKP1222Adam Pyszko
7. - 9. 3. 2024Funbridge (7. - 9. 3. 2024)1116 
5. 3. 2024Bavlnka BKP921Zdeněk Frabša
6. 1. - 3. 3. 20242. Liga 202410288Zdeněk Tomis
1. - 29. 2. 2024BK Trutnov - klubové body - únor 202417140Josef Horáček
1. - 29. 2. 2024Brno - párák únor 20242096Mališ
6. - 27. 2. 2024Klubové body Havířov únor 202430 Daniel Vachtarčík
27. 2. 2024Bavlnka BKP1021Adam Olmer
20. 2. 2024Bavlnka BKP1422Adam Olmer
15. - 17. 2. 2024Funbridge (15. - 17. 2. 2024)1016 
17. 2. 2024CBT Perníkový tref 20243652Zdeněk Frabša
10. - 16. 2. 2024Deštné21 Jiří Kopřiva
1. - 15. 2. 2024Klubové body České Budějovice únor 202413 Václav Kypta
13. 2. 2024Bavlnka BKP1322Adam Olmer
8. - 10. 2. 2024Funbridge (8. - 10. 2. 2024)1116 
6. 2. 2024Bavlnka BKP1322Adam Olmer
2. - 30. 1. 2024Klubové body Havířov leden 202431 Daniel Vachtarčík
30. 1. 2024Bavlnka BKP1422Adam Olmer
20. 11. 2023 - 29. 1. 2024Pražská skupinová A zima 202332140Zdeněk Frabša
4. - 26. 1. 2024BK Trutnov - klubové body - leden 202424120Josef Horáček
14. 9. 2023 - 25. 1. 2024Pražská skupinová B podzim 202327252Zdeněk Tomis
5. - 25. 1. 2024Brno - párák leden 20242175Mališ
23. 1. 2024Bavlnka BKP1021Adam Olmer
4. 9. 2023 - 22. 1. 2024Pražská liga podzim 202311280Zdeněk Tomis, Adam Kubica
7. 9. 2023 - 18. 1. 2024Pražská švýcarská skupinovka podzim 202323252Zdeněk Frabša
19. 10. 2023 - 18. 1. 2024Skupinovka České Budějovice - Podzim 20239103Václav Kypta
16. 1. 2024Bavlnka BKP1222Adam Olmer
11. - 13. 1. 2024Funbridge (11. - 13. 1. 2024)816 
4. - 11. 1. 2024Klubové body České Budějovice leden 202412 Václav Kypta
13. 9. 2023 - 11. 1. 2024Brno - Skupinovka11120Mališ
9. 1. 2024Bavlnka BKP1021Adam Olmer
4. - 6. 1. 2024Funbridge (4. - 6. 1. 2024)1216 
2. 1. 2024Jizera-individuál 24/11020Pavel Horna
2. 1. 2024Bavlnka BKP525Adam Olmer
1. 1. 2024Funbridge (23. - 25. 11. 2023)916 
1. 1. 2024Funbridge (30. 11. - 2. 12. 2023)916 
1. 1. 2024Vánoční turnaj Chaosu721Přemysl Posledník
11. 9. 2023 - 1. 1. 2024Pražská skupinová A podzim 202335140Zdeněk Frabša
1. 1. 2024SBK - klubové body prosinec 202314 Jiří Netuka
1. 1. 2024SBK - klubové body říjen/listopad 202315 Jiří Netuka
1. 1. - 31. 12. 2023Výkonnostní bonusové body26  
29. - 31. 12. 2023Funbridge (29. - 31. 12. 2023)1116 
31. 12. 2023Dopolední párový turnaj1222Eva Fořtová
31. 12. 2023Večerní párový turnaj 1622Eva Fořtová
31. 12. 2023Podlevínský impový individuál936J. Böhmová
31. 12. 2023Dopolední párový turnaj1622Eva Fořtová
31. 12. 2023Individuál2018Eva Fořtová
31. 12. 2023Dopolední párový turnaj1722Eva Fořtová
30. 12. 2023Podlevínský topový individuál936J. Böhmová
30. 12. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
30. 12. 2023Dopolední párový turnaj1722Eva Fořtová
29. - 30. 12. 2023Vánoční týmový turnaj - Vrchoviny 2023424Vít Volhejn
29. 12. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
29. 12. 2023Dopolední párový turnaj1722 
29. 12. 2023Vánoční párový turnaj - Vrchoviny 20231422Vít Volhejn
28. 12. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
28. 12. 2023Dopolední párový turnaj1522Eva Fořtová
7. - 28. 12. 2023BK Trutnov - klubové body - prosinec 202317100Josef Horáček
27. 12. 2023Večerní párový turnaj 1726Eva Fořtová
21. - 23. 12. 2023Funbridge (21. - 23. 12. 2023)1016 
21. 12. 2023Vánoční individuál BK Máj1428M. Humpál
5. - 19. 12. 2023Klubové body Havířov prosinec 202336 Daniel Vachtarčík
12. - 19. 12. 2023Brno - párák prosinec 20231454Mališ
19. 12. 2023Bavlnka BKP1021Adam Olmer
14. - 16. 12. 2023Funbridge (14. - 16. 12. 2023)916 
16. 12. 2023Vánoční párový turnaj HABRA1626Zdeněk Tomis
12. 12. 2023Bavlnka BKP1222Adam Olmer
10. 12. 2023Vánoční ústecký turnaj924Jiří Netuka
7. - 9. 12. 2023Funbridge (7. - 9. 12. 2023)1216 
5. 12. 2023Bavlnka BKP1122Adam Olmer
2. - 3. 12. 20233. liga 2023496Zdeněk Tomis
2. 12. 2023Memoriál Karla Textora 20231244Jiří Kopřiva
2. - 30. 11. 2023Klubové body České Budějovice listopad 202312 Václav Kypta
2. - 30. 11. 2023BK Trutnov - klubové body - listopad 202317150Josef Horáček
1. - 30. 11. 2023Brno - párák listopad 20231996Mališ
7. - 28. 11. 2023Klubové body Havířov listopad 202327 Daniel Vachtarčík
28. 11. 2023Bavlnka BKP921Adam Olmer
7. 10. - 25. 11. 2023Účastnické bonusové body - MČR2  
25. 11. 2023MČR MIX 20232652Zdeněk Tomis
21. 11. 2023Bavlnka BKP1122Adam Olmer
16. - 18. 11. 2023Funbridge (16. - 18. 11. 2023)916 
17. 11. 20235th Central European Championship - Kids2644Zdeněk Frabša
17. 11. 20235th Central European Championship - Youngsters pairs2344Zdeněk Frabša
14. 11. 2023Bavlnka BKP1122Adam Olmer
9. - 11. 11. 2023Funbridge (9. - 11.11. 2023)916 
7. 11. 2023Bavlnka BKP1021Adam Olmer
4. - 5. 11. 2023Mistrovství ČR TOP 20232572Zdeněk Frabša
2. - 4. 11. 2023Funbridge (2. - 4. 11. 2023)716 
3. - 31. 10. 2023Klubové body Havířov říjen 202326 Daniel Vachtarčík
31. 10. 2023Bavlnka BKP1124Adam Olmer
26. - 28. 10. 2023Funbridge (26. - 28. 10. 2023)1516 
5. - 27. 10. 2023BK Trutnov - klubové body - říjení 202315120Josef Horáček
12. - 26. 10. 2023Klubové body České Budějovice říjen 202314 Václav Kypta
5. - 26. 10. 2023Brno - párák říjen 20232375Mališ
24. 10. 2023Bavlnka BKP924Adam Olmer
19. - 21. 10. 2023Funbridge (19. - 21. 10. 2023)716 
17. 10. 2023Bavlnka BKP724Adam Olmer
15. 10. 2023CBT Praha - Týmový turnaj824Dušan Šlachta
1. 4. - 14. 10. 2023Účastnické bonusové body - CBT2  
12. - 14. 10. 2023Funbridge (12. - 14. 10. 2023)616 
14. 10. 2023CBT Praha - Párový turnaj3952Dušan Šlachta
10. 10. 2023Bavlnka BKP525Adam Olmer
7. - 8. 10. 2023MČR IMP 20232881Dušan Šlachta
5. - 7. 10. 2023Funbridge (5. - 7. 10. 2023)716 
3. 10. 2023Bavlnka BKP924Adam Olmer
30. 9. 2023Drheny 20231027Pavel Horna
28. - 30. 9. 2023Funbridge (28. - 30. 2023)1016 
1. - 30. 9. 2023BK Trutnov - klubové body - září 202316120Josef Horáček
29. 9. 2023Jizera-individuál 23/2821Pavel Horna
7. - 28. 9. 2023Klubové body České Budějovice září 202315 Václav Kypta
5. - 26. 9. 2023Klubové body Havířov září 202326 Daniel Vachtarčík
26. 9. 2023Bavlnka BKP1024Adam Olmer
21. - 23. 9. 2023Funbridge (21. - 23. 2023)716 
7. - 21. 9. 2023Brno - párák září 20232048Mališ
19. 9. 2023Bavlnka625Adam Olmer
17. 9. 2023Večerní párový turnaj 921Eva Fořtová
17. 9. 2023Vedlejší týmový turnaj - CBT Znojmo 20231228Dušan Šlachta
14. - 16. 9. 2023Funbridge (14. - 16. 9. 2023)616 
16. 9. 2023Večerní párový turnaj 1021Eva Fořtová
16. 9. 2023Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 20234152Dušan Šlachta
15. 9. 2023Večerní párový turnaj 1021Eva Fořtová
15. 9. 2023Vedlejší párový turnaj - CBT Znojmo 20232426Dušan Šlachta
14. 9. 2023Večerní párový turnaj 921Eva Fořtová
13. 9. 2023Večerní párový turnaj 1021Eva Fořtová
12. 9. 2023Večerní párový turnaj 921Eva Fořtová
12. 9. 2023Bavlnka BKP525Adam Olmer
9. 9. 2023Panonia 2023 sobota1024Zdeněk Frabša
7. - 9. 9. 2023Funbridge (7. - 9. 9. 2023)716 
8. 9. 2023Panonia 2023 pátek1222Zdeněk Frabša
7. 9. 2023Panonia 2023 čtvrtek1222Zdeněk Frabša
6. 9. 2023Panonia 2023 středa1224Zdeněk Frabša
5. 9. 2023Panonia 2023 úterý1224Zdeněk Frabša
5. 9. 2023Bavlnka724Adam Olmer
4. 9. 2023Panonia 2023 pondělí1122Zdeněk Frabša
31. 8. - 2. 9. 2023Funbridge (31. 8. - 2. 9. 2023)916 
2. 9. 2023VC Ústí nad Labem 20232054Zdeněk Frabša
1. 9. 2023BT Čeložnice Soutěž týmů 2023680Michal Králík
1. 9. 2023BT Čeložnice Skupinovka 20233648Michal Králík
1. 9. 2023Večerní párový turnaj 1422Eva Fořtová
1. 9. 2023Dopolední párový turnaj1222Eva Fořtová
31. 8. 2023BT Čeložnice Hlavní párový turnaj 3. kolo 20231826Michal Králík
1. - 31. 8. 2023Brno - párák srpen 202315120Mališ
1. - 31. 8. 2023BK Trutnov - klubové body - srpen 202315140Josef Horáček
31. 8. 2023Dopolední párový turnaj1022Eva Fořtová
31. 8. 2023Večerní párový turnaj 1722Eva Fořtová
10. - 31. 8. 2023Klubové body České Budějovice srpen 202314 Václav Kypta
30. 8. 2023BT Čeložnice Individuál 20232821Michal Králík
30. 8. 2023Večerní párový turnaj 1726Eva Fořtová
30. 8. 2023Dopolední párový turnaj1122Eva Fořtová
29. 8. 2023BT Čeložnice Hlavní párový turnaj 2. kolo 20231726Michal Králík
1. - 29. 8. 2023Klubové body Havířov srpen 202328 Daniel Vachtarčík
29. 8. 2023Večerní párový turnaj 1726Eva Fořtová
29. 8. 2023Párový turnaj BKP924Zdeněk Frabša
29. 8. 2023Dopolední párový turnaj1322Eva Fořtová
28. 8. 2023BT Čeložnice IMP turnaj1826Michal Králík
28. 8. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
28. 8. 2023Dopolední párový turnaj1222Eva Fořtová
28. 8. 2023Párový turnaj BKP1024Zdeněk Frabša
27. 8. 2023BT Čeložnice Hlavní párový turnaj 1. kolo 20231726Michal Králík
27. 8. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
27. 8. 2023Dopolední párový turnaj1422Eva Fořtová
26. 8. 2023BT Čeložnice Memoriál Dětřicha z Kunovic 20231726Michal Králík
24. - 26. 8. 2023Funbridge (24. - 26. 8. 2023)816 
26. 8. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
7. - 23. 8. 2023SBK - klubové body srpen/září14 Jiří Netuka
22. 8. 2023Párový turnaj BKP625Zdeněk Frabša
21. 8. 2023Párový turnaj BKP924Zdeněk Frabša
17. - 19. 8. 2023Funbridge (17. - 19. 8. 2023)1016 
15. 8. 2023Párový turnaj BKP824Zdeněk Frabša
14. 8. 2023Párový turnaj BKP824Zdeněk Frabša
10. - 12. 8. 2023Funbridge (10. - 12. 8. 2023)1416 
10. 8. 2023Havířovská noční družstva - Soběšovice 20231364Adam Pyszko
8. 8. 2023Párový turnaj BKP724Zdeněk Frabša
7. 8. 2023Párový turnaj BKP625Zdeněk Frabša
3. - 5. 8. 2023Funbridge (3. - 5. 8. 2023)1216 
5. 8. 2023"Ošerovský borůvkový tref" - Losovaný párový1426Petr Jelínek
5. 8. 2023"Ošerovský borůvkový tref - individuál2726Petr Jelínek
1. 8. 2023Párový turnaj BKP824Zdeněk Frabša
3. - 31. 7. 2023SBK - klubové body červenec15 Jiří Netuka
27. - 29. 7. 2023Funbridge (27. - 29. 7. 2023)1216 
6. - 28. 7. 2023BK Trutnov - klubové body - červenec 202314120Josef Horáček
22. - 28. 7. 2023Albrechtice 202350 Kopřiva
6. - 27. 7. 2023Klubové body České Budějovice červenec 202316 Václav Kypta
1. - 27. 7. 2023Brno - párák červenec 20231772Mališ
4. - 25. 7. 2023Klubové body Havířov červenec 202328 Daniel Vachtarčík
25. 7. 2023Párový turnaj BKP724Zdeněk Frabša
20. - 22. 7. 2023Funbridge (20. - 22. 7. 2023)1016 
18. 7. 2023Párový turnaj BKP824Zdeněk Frabša
17. 7. 2023Párový turnaj BKP1024Zdeněk Frabša
14. - 16. 7. 2023Ave Czech Open Teams660Dušan Šlachta
13. - 15. 7. 2023Funbridge (13. - 15. 7. 2023)1216 
15. 7. 2023Ave Czech Open2952Dušan Šlachta
14. 7. 2023Dopolední párový turnaj1422Eva Fořtová
13. 7. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
13. 7. 2023Dopolední párový turnaj1422Eva Fořtová
12. 7. 2023Odpolední párový turnaj1422Eva Fořtová
12. 7. 2023Dopolední párový turnaj1422Eva Fořtová
11. 7. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
11. 7. 2023Dopolední párový turnaj1322Eva Fořtová
11. 7. 2023Párový turnaj BKP724Zdeněk Frabša
10. 7. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
10. 7. 2023Dopolední párový turnaj1422Eva Fořtová
10. 7. 2023Párový turnaj BKP625Zdeněk Frabša
9. 7. 2023Večerní párový turnaj 1826Eva Fořtová
6. - 8. 7. 2023Funbridge (6. - 8. 7. 2023)1116 
29. 6. - 1. 7. 2023Funbridge (29. 6. - 1. 7. 2023)1016 
1. - 30. 6. 2023BK Trutnov - klubové body - červen 202318210Josef Horáček
29. 6. 2023Klubové body České Budějovice červen 20238 Václav Kypta
1. - 29. 6. 2023Brno - párák červen 20231896Mališ
6. - 27. 6. 2023Klubové body Havířov červen 202326 Daniel Vachtarčík
8. 5. - 26. 6. 2023Pražská skupinová A léto 202333140Zdeněk Frabša
5. - 26. 6. 2023SBK - klubové body červen 202317 Jiří Netuka
22. - 24. 6. 2023Funbridge (22. - 24. 6. 2023)816 
24. 6. 2023Letní ústecký turnaj1426Jiří Netuka
1. 2. - 22. 6. 2023Pražská skupinová B jaro 202328252Zdeněk Tomis
1. 2. - 22. 6. 2023Pražská švýcarská skupinovka jaro 202326252Zdeněk Frabša
16. 2. - 22. 6. 2023Skupinovka České Budějovice - Jaro 20239128Václav Kypta
21. 6. 2023Večerní párový turnaj 1021Eva Fořtová
20. 6. 2023Večerní párový turnaj 1122Eva Fořtová
20. 6. 2023Bavlnka BKP1024Zdeněk Frabša
6. 2. - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 202312280Adam Kubica
19. 6. 2023Večerní párový turnaj 921Eva Fořtová
18. 6. 2023Večerní párový turnaj 1021Eva Fořtová
18. 6. 2023Středoškolský pohár - individuál2821Zdeněk Tomis
15. - 17. 6. 2023Funbridge (15. - 17. 6. 2023)816 
17. 6. 2023Večerní párový turnaj 821Eva Fořtová
17. 6. 2023Středoškolský pohár - týmový turnaj724Zdeněk Tomis
17. 6. 2023Středoškolský pohár - párový turnaj1626Zdeněk Tomis
16. 6. 2023Večerní párový turnaj 1222Eva Fořtová
7. 9. 2022 - 14. 6. 2023Dlouhodobý párový turnaj Habra 2022-2319192Daniel Vachtarčík
8. - 10. 6. 2023Funbridge (8. - 10. 6. 2023)1516 
10. 6. 2023MC Uherské Hradiště1848Michal Králík
1. 2. - 8. 6. 2023Brno - Skupinovka jaro 202312120Mališ
6. 6. 2023Jizera-individuál 23/1918Pavel Horna
6. 6. 2023Bavlnka BKP821Eva Fořtová
1. - 3. 6. 2023Funbridge (1. - 3. 6. 2023)1116 
3. 6. 2023VC Sněžka2552Zdeněk Frabša
2. - 30. 5. 2023Klubové body Havířov květen 202325 Daniel Vachtarčík
30. 5. 2023Bavlnka BKP1222Eva Fořtová
15. - 29. 5. 2023SBK - klubové body květen 202317 Jiří Netuka
25. - 27. 5. 2023Funbridge (25. - 27. 6. 2023)1116 
4. - 26. 5. 2023BK Trutnov - klubové body - květen 202316120Josef Horáček
11. - 25. 5. 2023Klubové body České Budějovice květen 202313 Václav Kypta
1. - 25. 5. 2023Brno - párák květen 20231972Mališ
23. 5. 2023Bavlnka BKP1222Eva Fořtová
18. - 20. 5. 2023Funbridge (18. - 20. 5. 2023)916 
16. 5. 2023Bavlnka BKP1122Eva Fořtová
14. 5. 2023Týmový turnaj při CBT Metuje436Dušan Šlachta
11. - 13. 5. 2023Funbridge (11. - 13. 5. 2023)1116 
13. 5. 2023CBT Metuje2952Dušan Šlachta
9. 5. 2023Bavlnka BKP1522Eva Fořtová
4. - 6. 5. 2023Funbridge (4. - 6. 5.)1416 
2. 5. 2023Bavlnka BKP821Eva Fořtová
28. 4. - 1. 5. 2023Slavonice1496Dušan Šlachta
1. 5. 2023Hlavní párový turnaj - Slavonice2626Dušan Šlachta
1. 2. - 30. 4. 2023Pražská skupinová A jaro 202334140Zdeněk Frabša
3. - 29. 4. 2023Czech Juniors IMP (Duben)40 
3. - 29. 4. 2023Czech Juniors MP (Duben)50 
27. - 29. 4. 2023Funbridge (27. - 29. 4 .)916 
6. - 27. 4. 2023BK Trutnov - klubové body - duben 202320120Josef Horáček
1. - 27. 4. 2023Brno - párák duben 202316 Mališ
6. - 27. 4. 2023Klubové body České Budějovice duben 202316 Václav Kypta
4. - 25. 4. 2023Klubové body Havířov duben 202327 Daniel Vachtarčík
3. - 24. 4. 2023SBK - klubové body duben 202318 Jiří Netuka
20. - 22. 4. 2023Funbridge (20. - 22. 4 .)1316 
18. 4. 2023Bavlnka BKP1021Eva Fořtová
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1