Český bridžový svaz

CBT Znojmo - vedlejší párový turnaj


17. 9. 2021


Párový turnaj


Znojmo


Vedlejší páry CBT


BK Praha


Dušan Šlachta/Adam Kubica


Vyhodnocen


200,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/326


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr45 4761. 8.100,00
  Nulíček Vladimír SSBronzový národní mistr25 435 100,00
2 Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr15 2201. 8.100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr14 278 100,00
3 Kyptová Monika WSStříbrný regionální mistr18 6493. 8.100,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr22 395 100,00
4 Haman Aleš SSZlatý regionální mistr2 1997. 8.100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr13 958 100,00
5 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr9 87713. 8.100,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr9 500 100,00
6 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr11 07113. 8.100,00
  Hruška František SSBronzový regionální mistr13 733 100,00
7 Bahníková Eva WSVelmistr25 84319. 8.100,00
  Bahník Petr SSVelmistr9 546 100,00
8 Macura Milan  SStříbrný národní mistr97 15030. 8.100,00
  Grgurić Matea JWSStříbrný klubový mistr5 342 50,00
9 Scháňka Martin  SNárodní mistr42 6011. 9.100,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr76 681 100,00
10 Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr10 8841. 9.50,00
  Kupková Barbora WSStříbrný klubový mistr9 975 100,00
11 Diamant Jan SSNárodní mistr30 1222. 9.100,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr31 114 100,00
12 Romanowski Čeněk YRKlubový mistr1 4752. 9.50,00
  Krása Mikuláš YSKlubový kandidát88 50,00
13 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr64 8923. 9.100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr88 763 100,00
14 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr23 8233. 9.100,00
  Spálovský Luboš  SNárodní mistr38 085 100,00
15 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr30 93311. 9.100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr27 108 100,00
16 Pszczolka Petr  RBronzový klubový mistr51211. 9.100,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr554 100,00
17 Lysek Matyáš KSKlubový mistr2 10711. 9.50,00
  Walach Ivo YSBronzový klubový mistr2 362 50,00
18 Vachtarčíková Nikol KWSKlubový mistr5111. 9.50,00
  Chrobok Filip YSBronzový klubový mistr3 155 50,00
19 Rečičárová Karolína KWSKlubový mistr2111. 9.50,00
  Vachtarčík Lukáš KRPokročilý18 50,00
20 Drozd Matěj KRPokročilý1111. 9.50,00
  Pilát Marek KRPokročilý4 50,00
21 Schulzová Věra WNBronzový regionální mistr8 50111. 9.100,00
  Raboch Pavel  RRegionální mistr8 134 100,00
22 Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr51 11413. 9.50,00
  Ocylok Dominika JWSBronzový klubový mistr4 451 50,00
23 Karlík Petr KSKlubový kandidát7015. 9.50,00
  Olmer Adam YSPokročilý23 50,00
24 Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr5 84615. 9.100,00
  Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr5 842 100,00
25 Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr45 24616. 9.50,00
  Vojtík Jakub  SStříbrný regionální mistr31 372 100,00
      Celkem:4150,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8