Český bridžový svaz

Vedlejší týmový turnaj - CBT Znojmo 2023


17. 9. 2023


Týmový turnaj


Loucký klášter, Znojmo


Vedlejší týmy CBT


BK Praha


Dušan Šlachta


Vyhodnocen


400,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



https://www.czechbridge.cz/tournaments/380


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Chodí Luboš okolo    96 5658. 5.400,00
  Svobodová Pavla SWSStříbrný národní mistr86 364 100,00
  Emmer Jiří  SNárodní mistr56 659 100,00
  Spálovský Luboš  SBronzový národní mistr97 283 100,00
  Svoboda Otakar SSZlatý velmistr145 953 100,00
2 Blonde Stuff Revival    131 04226. 5.400,00
  Hnátová Daniela WSVelmistr106 495 100,00
  Kohutová Lucie WSZlatý regionální mistr115 391 100,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr127 027 100,00
  Zajíček Bohumír  SBronzový národní mistr175 253 100,00
3 Mixmaš    49 6204. 6.400,00
  Nulíček Vladimír SSBronzový národní mistr64 971 100,00
  Erdeová Jana WSVelmistr93 535 100,00
  Böhmová Jiřina SWSBronzový regionální mistr26 350 100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr13 622 100,00
4 Weinperky    31 2316. 7.400,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr36 837 100,00
  Kyptová Monika WSStříbrný regionální mistr28 642 100,00
  Schulzová Věra WSStříbrný regionální mistr21 986 100,00
  Raboch Pavel  SBronzový regionální mistr37 460 100,00
5 Hangover    41 55521. 8.400,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr43 316 100,00
  Kopecká Karolína WSNárodní mistr34 339 100,00
  Kopecký Michal  SZlatý národní mistr76 719 100,00
  Teňak Pavel  SZlatý klubový mistr11 844 100,00
6 MEMPHIS    42 10423. 8.400,00
  Kopřiva Jiří SSVelmistr76 834 100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr33 546 100,00
  Kuk Richard SSStříbrný regionální mistr29 009 100,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr29 025 100,00
7 Růžová doga    48 11123. 8.350,00
  Hájková Soňa WSNárodní mistr80 856 100,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr25 414 100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr72 997 100,00
  Walach Ivo YSStříbrný klubový mistr13 178 50,00
8 Black Cats    21 76729. 8.400,00
  Diamant Jan SSBronzový národní mistr39 421 100,00
  Kupková Lucie WSNárodní mistr47 586 100,00
  Galbavá Gabriela WNBronzový regionální mistr30 100,00
  Galbavý Štěpán  NBronzový regionální mistr30 100,00
9 Vařily myšičky kašičku    10 6263. 9.200,00
  Krása Mikuláš YSStříbrný klubový mistr7 420 50,00
  Pyszko Adam JSBronzový regionální mistr24 643 50,00
  Konštacká Emma KWSBronzový klubový mistr287 50,00
  Slováková Pavla KWSStříbrný klubový mistr10 153 50,00
10 Steamroller    26 1725. 9.400,00
  Hruška František SSBronzový regionální mistr43 573 100,00
  Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr10 423 100,00
  Škalda Jan  SStříbrný regionální mistr18 220 100,00
  Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr32 471 100,00
11 Vařily kašičky myšičky    4077. 9.200,00
  Daněk Petr KSKlubový mistr627 50,00
  Pyszková Valérie KWSKlubový mistr265 50,00
  Drozd Jonáš KSKlubový mistr172 50,00
  Vachtarčík Lukáš KSBronzový klubový mistr562 50,00
12 6 TIGERS    47 07113. 9.400,00
  Laštovička Zdeněk  SNárodní mistr49 464 100,00
  Žmak Maxim  SStříbrný regionální mistr67 697 100,00
  Hubená Jana WSRegionální mistr35 561 100,00
  Hubený Petr  SRegionální mistr35 561 100,00
13 Třináctka    1 69415. 9.400,00
  Pszczolka Petr  SBronzový klubový mistr6 664 100,00
  Jareš Martin  RAdept10 100,00
  Lysek Richard  RKlubový kandidát58 100,00
  Petřík Jan SRKlubový mistr43 100,00
      Celkem:4750,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1