Aktuality
Úvod
Ranking
Přehled hráčů
Přihlášky na turnaje
Přehled turnajů
Výpis sezóny
Výkonnostní třídy
Přehled postupů
Zisk bodů za turnaj
Přehled klubů
Vouchery
Přihlášení
Ranking ke dni
*
Jméno:
Klub:
-- vše --
BK Brno
BK HEROLD Ostrava
BK Chaos Bridge
BK Máj České Budějovice
BK Pardubice
BK Praha
BK Trutnov z.s.
BK Uherské Hradiště
BK Vysokých Škol
BS Havířov
Jizera Bridge MB
Severočeský BK
Slovensko
Výbor ČBS
Zahraniční
Žádný klub
ŽŽ Český Brod
ŽŽ Kralupy
ŽŽ Liberec
ŽŽ Nekuřáci Praha
ŽŽ Neratovice
ŽŽ Nové Město nad Metují
ŽŽ Olympia
ŽŽ Ostrava
ŽŽ Rožnov
ŽŽ TOP Praha
ŽŽ Třináct Praha
žžž b
žžž c
žžž d
žžž e
žžž f
Členství:
-- vše --
Soutěžní
Rekreační
Nezaplacené
Zaplacené
Ukončené
Platné
Kategorie:
-- vše --
Žák (K)
Dorost (Y)
Junior (J)
Ostatní
Senior (S)
Pohlaví:
-- vše --
Muž
Žena
Výkonnostní třída:
-- vše --
Nováček
Adept
Pokročilý
Klubový kandidát
Klubový mistr
Bronzový klubový mistr
Stříbrný klubový mistr
Zlatý klubový mistr
Regionální mistr
Bronzový regionální mistr
Stříbrný regionální mistr
Zlatý regionální mistr
Národní mistr
Bronzový národní mistr
Stříbrný národní mistr
Zlatý národní mistr
Velmistr
Bronzový velmistr
Stříbrný velmistr
Zlatý velmistr
Funkce:
-- vše --
Člen výboru ČBS
Rozhodčí
Trenér
Delegát klubu
Předseda klubu
Matrikář klubu
#
Jméno
Leg.
Klub
Čl.
Ročník
Kat.
KB
Výkonnostní třída
1
Vozábal David
1868
HAV
S
1978
207 979
Stříbrný velmistr
2
Zajíček Bohumír
1747
BKP
S
1969
203 533
Bronzový národní mistr
3
Bahník Ondřej
2095
CHB
S
1985
203 462
Stříbrný národní mistr
4
Žylka Kamil
2346
UHR
S
1989
182 658
Bronzový národní mistr
5
Kohutová Lucie
2733
HAV
S
1997
W
164 778
Zlatý regionální mistr
6
Svoboda Otakar
341
BKP
S
1953
S
161 622
Zlatý velmistr
7
Volhejn Vít
280
TRU
S
1964
160 762
Stříbrný národní mistr
8
Spálovský Luboš
1761
BKP
S
1961
155 985
Bronzový národní mistr
9
Macura Milan
1933
BKP
S
1984
153 782
Zlatý národní mistr
10
Scháňka Martin
2683
BKP
S
1991
149 820
Bronzový národní mistr
11
Hnátová Daniela
187
BKP
S
1969
W
143 649
Velmistr
12
Medlín Aleš
1333
TRU
S
1967
138 244
Bronzový národní mistr
13
Šlemr Jakub
2290
BKP
S
1977
128 068
Velmistr
14
Erdeová Jana
301
BKP
S
1962
W
128 047
Velmistr
15
Svobodová Pavla
342
BKP
S
1957
SW
120 942
Stříbrný národní mistr
16
Martynek Jan
1893
BKP
S
1980
106 275
Zlatý národní mistr
17
Bahníková Eva
337
BKP
S
1962
W
104 419
Bronzový velmistr
18
Emmer Jiří
2108
BKP
S
1967
101 336
Národní mistr
19
Bahník Petr
695
BKP
S
1958
S
97 021
Velmistr
20
Vojtík Jakub
2702
HAV
S
1995
92 827
Zlatý regionální mistr
21
Klemš Erik
2696
HAV
S
1996
87 437
Zlatý regionální mistr
22
Melčák Martin
2712
HAV
S
1996
85 524
Zlatý regionální mistr
23
Kupková Lucie
878
BKP
S
1965
W
80 181
Národní mistr
24
Kopřiva Jiří
52
BKP
S
1951
S
76 052
Velmistr
25
Pulkrab Petr
1734
CBM
S
1977
66 898
Stříbrný národní mistr
26
Kopecký Michal
2292
BKP
S
1986
65 458
Zlatý národní mistr
27
Nulíček Vladimír
1188
BKP
S
1959
S
65 382
Bronzový národní mistr
28
Hájková Soňa
2380
HAV
S
1986
W
65 096
Národní mistr
29
Tomis Zdeněk
2876
BKP
S
2001
J
61 488
Stříbrný regionální mistr
30
Vachtarčík Daniel
2343
HAV
S
1976
59 621
Zlatý regionální mistr
31
Humpál Michael
2523
CBM
S
1970
58 484
Stříbrný regionální mistr
32
Seker Doga
3613
VŠ
S
1981
54 368
Zlatý klubový mistr
33
Medlín Jiří
2304
BKP
S
1977
54 341
Národní mistr
34
Barnet Lukáš
2264
CHB
S
1988
49 465
Zlatý regionální mistr
35
Hruška František
2881
PAR
S
1952
S
49 453
Bronzový regionální mistr
36
Pyszko Adam
2871
HAV
S
2002
J
47 021
Bronzový regionální mistr
37
Bulyk Andrij
3348
PAR
S
1977
43 348
Zlatý klubový mistr
38
Laštovička Zdeněk
196
BKP
S
1962
42 845
Národní mistr
39
Šklíba Milan
725
PAR
S
1949
S
42 408
Zlatý regionální mistr
40
Raboch Pavel
1782
BKP
S
1973
41 609
Bronzový regionální mistr
41
Kyptová Monika
1393
CBM
S
1968
W
41 388
Stříbrný regionální mistr
42
Diamant Jan
289
BKP
S
1956
S
39 801
Bronzový národní mistr
43
Králík Jan
2452
UHR
S
1992
38 806
Stříbrný regionální mistr
44
Holý Jaroslav
892
BKP
S
1959
S
38 428
Národní mistr
45
Kopecká Karolína
2153
UHR
S
1986
W
37 657
Národní mistr
46
Frabša Zdeněk
926
BKP
S
1969
37 272
Národní mistr
47
Pivnička Jan
2404
BRN
S
1950
S
36 255
Národní mistr
48
Böhmová Jiřina
1818
BKP
S
1952
SW
35 041
Bronzový regionální mistr
49
Fořtová Eva
1985
BKP
S
1963
W
33 580
Národní mistr
50
Fořt Tomáš
703
PAR
S
1951
S
33 564
Stříbrný národní mistr
51
Vrkoč Petr
669
BKP
S
1952
S
32 852
Zlatý regionální mistr
52
Filip Anatol
1502
BKP
S
1944
S
31 847
Bronzový národní mistr
53
Macurová Michaela
2239
VŠ
S
1977
W
31 605
Bronzový regionální mistr
54
Číža Miroslav
999
BKP
S
1965
31 325
Stříbrný regionální mistr
55
Králík František
2154
UHR
S
1990
31 166
Národní mistr
56
Krása Ondřej
1728
BKP
S
1973
30 338
Zlatý regionální mistr
57
Kuk Richard
313
BKP
S
1959
S
29 850
Stříbrný regionální mistr
58
Lysek Matyáš
3246
HAV
S
2006
Y
29 441
Zlatý klubový mistr
59
Machát Vladimír
320
BKP
S
1955
S
28 380
Zlatý regionální mistr
60
Hubený Petr
82
BKP
S
1971
28 355
Regionální mistr
61
Hubená Jana
1723
BKP
S
1970
W
28 355
Regionální mistr
62
Teichmann Lukáš
2462
HAV
S
1990
26 806
Stříbrný regionální mistr
63
Maňák Jaroslav
664
CBM
S
1950
S
26 371
Zlatý regionální mistr
64
Dolanská Veronika
2838
PAR
S
1998
W
26 320
Regionální mistr
65
Baláš Jiří
1842
TRU
S
1973
26 080
Zlatý regionální mistr
66
Škalda Jan
1825
TRU
S
1969
25 534
Stříbrný regionální mistr
67
Textor Michael
33
BKP
S
1948
S
25 306
Bronzový národní mistr
68
Hradil Miroslav
44
BKP
S
1952
S
24 948
Zlatý regionální mistr
69
Hájek Jaroslav
2031
HAV
S
1968
24 865
Stříbrný regionální mistr
70
Haman Aleš
394
BRN
S
1948
S
24 632
Národní mistr
71
Diblík Rudolf
699
PAR
S
1944
S
23 930
Zlatý regionální mistr
72
Schulzová Kristýna
2622
BKP
S
1992
W
23 144
Stříbrný regionální mistr
73
Kolínský Viktor
49
BKP
S
1950
S
22 991
Bronzový národní mistr
74
Vondřich Vladimír
70
BKP
S
1945
S
22 870
Zlatý regionální mistr
75
Volhejn Petr
2909
TRU
S
2001
J
22 528
Bronzový regionální mistr
76
Rečičárová Karolína
3250
HAV
S
2007
YW
22 495
Stříbrný klubový mistr
77
Walach Ivo
3043
HAV
S
2004
Y
21 729
Stříbrný klubový mistr
78
Kaštovský Ondřej
2832
HAV
S
2001
J
21 186
Zlatý klubový mistr
79
Schulzová Věra
1981
BKP
S
1965
W
20 908
Stříbrný regionální mistr
80
Mašek Jiří
323
BKP
S
1949
S
20 514
Národní mistr
81
Franz Milan
704
PAR
S
1948
S
19 666
Národní mistr
82
Martynek Jan
714
PAR
S
1947
S
18 263
Zlatý regionální mistr
83
Slováková Pavla
3526
HAV
S
2010
KW
17 705
Stříbrný klubový mistr
84
Krása Mikuláš
3236
BKP
S
2005
Y
17 222
Stříbrný klubový mistr
85
Barb Simon
3642
VŠ
S
1958
S
17 073
Stříbrný klubový mistr
86
Illa Zdeněk
708
PAR
S
1951
S
15 903
Národní mistr
87
Bielecki Piotr
2684
HAV
S
1954
S
15 815
Regionální mistr
88
Štulc Jiří
31
BKP
S
1942
S
15 650
Bronzový národní mistr
89
Vachtarčíková Nikol
3098
HAV
S
2006
YW
15 091
Stříbrný klubový mistr
90
Navrátil František
718
PAR
S
1943
S
15 048
Zlatý regionální mistr
91
Kolek Lukáš
2672
HAV
S
1995
14 503
Stříbrný regionální mistr
92
Ertner Jan
607
TRU
S
1949
S
14 327
Stříbrný regionální mistr
93
Horáček Josef
610
TRU
S
1955
S
13 543
Stříbrný regionální mistr
94
Vajdová Pavlína
2062
CHB
S
1968
W
13 338
Zlatý regionální mistr
95
Karlík Petr
3349
BKP
S
2008
Y
13 297
Bronzový klubový mistr
96
Hora Jakub
2840
CHB
S
1981
13 059
Stříbrný klubový mistr
97
Křivánek Jiří
737
SEV
S
1954
S
13 059
Bronzový regionální mistr
98
Kupková Barbora
2890
BKP
S
1995
W
12 939
Zlatý klubový mistr
99
Hlaváč Jan
2048
CHB
S
1981
12 627
Bronzový regionální mistr
100
Sienkiewicz Piotr
3650
HAV
S
1954
S
12 550
Bronzový klubový mistr
101
Kubát František
3484
BKP
S
2008
Y
12 192
Bronzový klubový mistr
102
Drozd Matěj
3245
HAV
S
2006
Y
11 964
Stříbrný klubový mistr
103
Botur Michael
2676
HAV
S
1995
11 433
Stříbrný regionální mistr
104
Lusk Jan
2354
CHB
S
1975
10 988
Regionální mistr
105
Teňak Pavel
3024
BKP
S
1965
10 068
Zlatý klubový mistr
106
Konštacká Emma
3533
HAV
S
2009
KW
9 458
Bronzový klubový mistr
107
Žiak Matej
2848
HAV
S
1994
9 027
Stříbrný klubový mistr
108
Podolský Jaroslav
881
TRU
S
1960
S
8 867
Stříbrný klubový mistr
109
Romanowski Čeněk
2873
HAV
S
2002
J
8 777
Bronzový klubový mistr
110
Posledník Přemysl
1895
CHB
S
1979
8 222
Stříbrný regionální mistr
111
Tomáš Jiří
534
HAV
S
1953
S
7 862
Bronzový regionální mistr
112
Sýkorová Emilia
3215
HAV
S
2003
JW
7 526
Bronzový klubový mistr
113
Tyč Ondřej
1843
TRU
S
1974
6 757
Bronzový regionální mistr
114
Suchá Eva
1347
BKP
S
1967
W
6 468
Bronzový regionální mistr
115
Stupka Petr
198
BKP
S
1966
6 207
Stříbrný regionální mistr
116
Stareček Ivan
2086
HAV
S
1975
6 150
Stříbrný klubový mistr
117
Franz Vojtěch
3559
BKP
S
2000
J
6 010
Bronzový klubový mistr
118
Pavlík Lukáš
1329
BKP
S
1961
5 764
Stříbrný národní mistr
119
Ježková Anna
2573
CHB
S
1987
W
5 751
Regionální mistr
120
Chotaš Jiří
2352
TRU
S
1962
4 903
Bronzový klubový mistr
121
Kvaček Robert
3004
BKP
R
1998
4 860
Stříbrný klubový mistr
122
Kindl Jan
3005
BKP
R
1998
4 860
Stříbrný klubový mistr
123
Rubáč Tomáš
1389
BKP
S
1963
4 836
Bronzový regionální mistr
124
Walach Vít
2877
HAV
R
2001
J
4 445
Bronzový klubový mistr
125
Kurka Josef
314
BKP
S
1961
4 315
Stříbrný národní mistr
126
Vachtarčík Lukáš
3252
HAV
S
2009
K
4 283
Bronzový klubový mistr
127
Pszczolka Petr
2723
HAV
R
1972
3 877
Bronzový klubový mistr
128
Sikora Pavel
2471
HAV
S
1990
3 874
Stříbrný klubový mistr
129
Täuber Jiří
1394
CBM
S
1958
S
3 636
Zlatý klubový mistr
130
Černá Anna Marie
2464
BKP
S
1987
W
3 220
Stříbrný regionální mistr
131
Štrbová Barbora
2880
UHR
S
1994
W
3 217
Stříbrný klubový mistr
132
Surovka Ivan
2849
HAV
S
1955
S
2 960
Klubový mistr
133
Olmer Adam
3102
BKP
S
2005
Y
2 928
Bronzový klubový mistr
134
Kulhavá Radka
3584
JMB
S
1978
W
2 855
Klubový mistr
135
Kasza Tomáš
2494
HAV
R
1993
2 135
Klubový mistr
136
Otradovcová Zuzana
2784
UHR
R
2000
JW
1 682
Stříbrný klubový mistr
137
Benák Jaroslav
1087
BKP
R
1959
S
1 664
Zlatý klubový mistr
138
Vajda Tomáš
2765
CHB
S
1997
1 273
Bronzový klubový mistr
139
Janas Adam
2491
HAV
R
1992
1 204
Stříbrný regionální mistr
140
Otradovec Dan
3335
UHR
S
2007
Y
918
Klubový mistr
141
Pyszková Valérie
3524
HAV
S
2010
KW
861
Klubový mistr
142
Daněk Petr
3456
HAV
S
2008
Y
689
Klubový mistr
143
Pilát Marek
3247
HAV
S
2007
Y
671
Klubový mistr
144
Klhůfek Vojtěch
2971
HAV
R
2002
J
503
Klubový mistr
145
Drozd Jonáš
3351
HAV
S
2008
Y
252
Klubový mistr
146
Netuka Jiří
741
SEV
R
1953
S
247
Bronzový regionální mistr
147
Pírek Zdeněk
1374
CHB
S
1971
241
Stříbrný regionální mistr
148
Varmužová Kateřina
2383
BRN
R
1989
W
168
Bronzový regionální mistr
149
John Jiří
2823
TRU
S
1961
163
Klubový mistr
150
Šíma Lucien
3585
VŠ
R
1998
162
Klubový mistr
151
Täuberová Zdeňka
1395
CBM
S
1960
SW
132
Stříbrný klubový mistr
152
Johnová Jana
3264
JMB
S
1959
SW
110
Klubový mistr
153
Horna Pavel
3243
JMB
S
1970
80
Pokročilý
154
Králík Michal
801
UHR
R
1965
74
Stříbrný klubový mistr
155
Lysek Richard
3508
HAV
R
1975
64
Klubový kandidát
156
Ertnerová Markéta
608
TRU
R
1951
SW
58
Zlatý klubový mistr
157
Janko Vratislav
2185
TRU
R
1962
56
Bronzový klubový mistr
158
Simpson Tony
3046
BRN
R
1947
S
50
Klubový mistr
159
Očadlík Jiří
3063
BRN
R
1958
S
50
Klubový mistr
160
Petřík Jan
2859
HAV
R
1952
S
47
Klubový mistr
161
Novotný Jan
2431
UHR
R
1985
43
Stříbrný regionální mistr
162
Kálal Jiří
262
TRU
R
1955
S
42
Regionální mistr
163
Vančuřík Jan
2824
BRN
R
1952
S
42
Klubový mistr
164
Šlachta Dušan
688
HAV
R
1958
S
40
Klubový mistr
165
Martynková Jana
2401
TRU
R
1978
W
36
Bronzový regionální mistr
166
Suchomelová Jitka
3452
BRN
R
1967
W
35
Klubový kandidát
167
Tůma Lubomír
3045
BRN
R
1960
S
33
Klubový mistr
168
Koudelka Lev
3059
BRN
R
1955
S
33
Klubový mistr
169
Rečičár Filip
3251
HAV
R
2009
K
33
Pokročilý
170
Winter Josef
425
BRN
R
1952
S
32
Stříbrný regionální mistr
171
Pšeničková Jana
3266
JMB
S
1967
W
29
Adept
172
Kubšovský Ludvík
739
SEV
R
1942
S
28
Bronzový regionální mistr
173
Jindra Jaroslav
2183
TRU
R
1985
24
Klubový mistr
174
Mikunda Aleš
3644
TRU
R
1970
24
Pokročilý
175
Chalupa Roman
3661
TRU
S
1967
22
Adept
176
Picmausová Olga
618
TRU
R
1944
SW
22
Bronzový klubový mistr
177
Hejduková Jolana
3205
BKP
R
1971
W
21
Klubový mistr
178
Janoušek Jiří
3364
JMB
S
1943
S
20
Adept
179
Zítková Jana
3265
JMB
R
1944
SW
18
Adept
180
Jareš Martin
3677
HAV
R
1975
16
Adept
181
Sedral Jiří
626
TRU
R
1955
S
14
Bronzový klubový mistr
182
Kolářová Alena
3107
SEV
R
1948
SW
12
Pokročilý
183
Albrechtová Zuzana
2093
CBM
R
1951
SW
11
Bronzový klubový mistr
184
Humpál Jakub
3498
CBM
R
2004
Y
11
Pokročilý
185
Loukotka Marek Kristian
3598
BKP
S
1981
10
Klubový kandidát
186
Chuchút Josef
3427
SEV
R
1949
S
10
Klubový kandidát
187
Kabourková Alena
3115
SEV
R
1954
SW
10
Klubový kandidát
188
Vágner Jiří
2708
TRU
R
1952
S
10
Bronzový klubový mistr
189
Adamová Marie
2949
CBM
R
1954
SW
9
Klubový mistr
190
Baláž René
2847
TRU
S
1975
8
Pokročilý
191
Meduna Jan
2664
PAR
R
1936
S
6
Stříbrný klubový mistr
192
Zeman Pavel
3054
BRN
R
1971
6
Klubový mistr
193
Polouček Pavel
3055
BRN
R
1971
6
Klubový kandidát
194
Čech Martin
3056
BRN
R
1970
6
Klubový mistr
195
Hytka Jakub
3253
BKP
R
1980
6
Klubový mistr
196
Gregor Štěpán
3255
BKP
R
1984
6
Klubový mistr
197
Ručná Iva
3052
BRN
R
1955
SW
5
Klubový kandidát
198
Ručný Jiří
3053
BRN
R
1953
S
5
Klubový kandidát
199
Papala František
2742
HAV
R
1998
5
Pokročilý
200
Šmitberský Antonín
3188
SEV
R
1966
4
Pokročilý
201
Kolářová Eva
3108
SEV
R
1957
SW
4
Klubový kandidát
202
Mrázková Vlasta
3191
SEV
R
1949
SW
2
Klubový mistr
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1