Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
21. 9. 2019Janas AdamHAV1992CBT ZnojmoBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
25. 5. 2019Volhejn Vít1964CBT HavířovNárodní mistrBronzový národní mistr
12. 5. 2019Scháňka Martin19911. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
12. 5. 2019Macurová Michaela19771. liga - korekce bodů pro málo hrajícíRegionální mistrBronzový regionální mistr
12. 5. 2019Hlaváč JanCHB19811. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
12. 5. 2019Hnátová DanielaBKP19691. ligaStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
14. 4. 2019Tyč OndřejTRU19742. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
14. 4. 2019Literák LubomírBKP19512. ligaBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
30. 3. 2019Svoboda OtakarBKP1953CBT České BudějoviceBronzový velmistrStříbrný velmistr
10. 2. 2019Tomis ZdeněkHAV2001Mistrovství ČR IMPRegionální mistrBronzový regionální mistr
10. 2. 2019Martynek JanBKP1980Mistrovství ČR IMPStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
28. 1. 2019Melčák MartinHAV1996Skupinová A - podzim 2018Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
9. 12. 2018Klemš ErikHAV1996Pohár ČBSBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
9. 12. 2018Medlín Aleš1967Pohár ČBSZlatý regionální mistrNárodní mistr
24. 11. 2018Žmak MaximCHB1968Účastnické bonusové body - Přebory ČRRegionální mistrBronzový regionální mistr
20. 10. 2018Macurová Michaela1977Mixové mistrovství ČRZlatý klubový mistrRegionální mistr
13. 10. 2018Spálovský LubošBKP1961CBT PrahaZlatý regionální mistrNárodní mistr
22. 9. 2018Žmak MaximCHB1968CBT ZnojmoZlatý klubový mistrRegionální mistr
11. 6. 2018Raboch PavelBKP1973Skupinová A BKP - Jaro 2018Zlatý klubový mistrRegionální mistr
30. 4. 2018Tomis ZdeněkHAV2001O pohár města SlavonicZlatý klubový mistrRegionální mistr
30. 4. 2018Kolek LukášHAV1995O pohár města SlavonicBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
30. 4. 2018Žylka KamilUHR1989O pohár města SlavonicZlatý regionální mistrNárodní mistr
22. 4. 2018Kohutová LucieHAV19971. ligaBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
22. 4. 2018Botur MichaelHAV19951. ligaBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
22. 4. 2018Medlín JiříBKP19771. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
22. 4. 2018Šlemr JakubBKP19771. ligaStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
22. 4. 2018Emmer JiříBKP19671. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
22. 4. 2018Pulkrab PetrCBM19771. ligaBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
7. 4. 2018Janas AdamHAV1992CBT České BudějoviceRegionální mistrBronzový regionální mistr
4. 3. 2018Erdeová JanaBKP1962Impové mistrovství ČRStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
17. 2. 2018Hruška FrantišekPAR1952VC Perníkový trefZlatý klubový mistrRegionální mistr
17. 2. 2018Bahník OndřejCHB1985VC Perníkový trefNárodní mistrBronzový národní mistr
31. 12. 2017Barnet LukášCHB1988Výkonnostní bonusové bodyStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
31. 12. 2017Macura Milan1984Výkonnostní bonusové bodyBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
14. 10. 2017Králík FrantišekUHR1990Velká cena PrahyStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
23. 9. 2017Králík JanUHR1992Velká cena ZnojmaBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
16. 9. 2017Janas AdamHAV1992Velká cena Ústí nad LabemZlatý klubový mistrRegionální mistr
16. 9. 2017Bahník PetrBKP1958Velká cena Ústí nad LabemZlatý národní mistrVelmistr
15. 7. 2017Martynek JanPAR1947Velká cena Czech OpenStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
30. 6. 2017Kálal JiříTRU1955Klubové body BK Trutnov - červen 2017Zlatý klubový mistrRegionální mistr
26. 3. 2017Suchá EvaBKP1967Účastnické bonusové body - Přebory ČRRegionální mistrBronzový regionální mistr
26. 3. 2017Mašek JiříBKP1949Účastnické bonusové body - Přebory ČRZlatý regionální mistrNárodní mistr
26. 2. 2017Melčák MartinHAV19961. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
26. 2. 2017Klemš ErikHAV19961. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
26. 2. 2017Vlčková Pavla19861. ligaNárodní mistrBronzový národní mistr
26. 2. 2017Jelínková LuciaTRU19821. ligaBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
26. 2. 2017Erde AlexanderBKP19491. ligaBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
11. 2. 2017Kupková LucieBKP1965CBT Perníkový trefStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
21. 1. 2017Kopecký Michal1986CBT České BudějoviceBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
15. 1. 2017Schulzová KristýnaBKP19922. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6