Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
14. 4. 2024Drozd MatějHAV2006CBT Havířov - týmový turnajBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
13. 4. 2024Konštacká EmmaHAV2009CBT Havířov - párový turnajKlubový mistrBronzový klubový mistr
13. 4. 2024Emmer JiříBKP1967CBT Havířov - párový turnajZlatý regionální mistrNárodní mistr
31. 3. 2024Klimánek LukášHAV2010Prodloužený bridžový víkend Pstruží 2024NováčekAdept
26. 3. 2024Lysek RichardHAV1975Klubové body Havířov březen 2024PokročilýKlubový kandidát
26. 3. 2024Žák DanielHAV1974Klubové body Havířov březen 2024Klubový kandidátKlubový mistr
23. 3. 2024Pyszko AdamHAV2002CBT České BudějoviceRegionální mistrBronzový regionální mistr
23. 3. 2024Spálovský LubošBKP1961CBT České BudějoviceNárodní mistrBronzový národní mistr
17. 3. 2024Volhejn PetrTRU20011. Liga 2024Regionální mistrBronzový regionální mistr
17. 3. 2024Hora JakubCHB19811. Liga 2024Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
17. 3. 2024Teichmann LukášHAV19901. Liga 2024Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
17. 3. 2024Lusk JanCHB19751. Liga 2024Zlatý klubový mistrRegionální mistr
17. 3. 2024Pavlík LukášBKP19611. Liga 2024 - dodatek s korekcí SBBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
17. 3. 2024Hnátová DanielaBKP19691. Liga 2024Zlatý národní mistrVelmistr
17. 3. 2024Hubený PetrBKP19711. Liga 2024Zlatý klubový mistrRegionální mistr
3. 3. 2024Franz VojtěchBKP20002. Liga 2024Klubový mistrBronzový klubový mistr
3. 3. 2024Bulyk AndrijPAR19772. Liga 2024Stříbrný klubový mistrZlatý klubový mistr
3. 3. 2024Vachtarčík LukášHAV20092. Liga 2024Klubový mistrBronzový klubový mistr
3. 3. 2024Krása MikulášBKP20052. Liga 2024Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
3. 3. 2024Sýkorová EmiliaHAV20032. Liga 2024Klubový mistrBronzový klubový mistr
3. 3. 2024Olmer AdamBKP20052. Liga 2024Klubový mistrBronzový klubový mistr
3. 3. 2024Bielecki PiotrHAV19542. Liga 2024Zlatý klubový mistrRegionální mistr
3. 3. 2024Podolský JaroslavTRU19602. Liga 2024Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
27. 2. 2024Štěpánová HanaHAV1953Klubové body Havířov únor 2024NováčekAdept
27. 2. 2024Kaleta JanHAV1946Klubové body Havířov únor 2024AdeptPokročilý
17. 2. 2024Kupková LucieBKP1965CBT Perníkový tref 2024Zlatý regionální mistrNárodní mistr
25. 1. 2024Lengálová AlenaBRN1965Brno - párák leden 2024NováčekAdept
18. 1. 2024Hubená JanaBKP1970Pražská švýcarská skupinovka podzim 2023Zlatý klubový mistrRegionální mistr
2. 1. 2024Horna PavelJMB1970Jizera-individuál 24/1AdeptPokročilý
1. 1. 2024Chuchút JosefSEV1949SBK - klubové body prosinec 2023PokročilýKlubový kandidát
31. 12. 2023Volhejn VítTRU1964Výkonnostní bonusové bodyBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
29. 12. 2023Chalupa RomanTRU1967Vánoční párový turnaj - Vrchoviny 2023NováčekAdept
28. 12. 2023Kulhavá RadkaJMB1978BK Trutnov - klubové body - prosinec 2023Klubový kandidátKlubový mistr
19. 12. 2023Jareš MartinHAV1975Klubové body Havířov prosinec 2023NováčekAdept
19. 12. 2023Slováková PavlaHAV2010Klubové body Havířov prosinec 2023Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
19. 12. 2023Drozd JonášHAV2008Klubové body Havířov prosinec 2023Klubový kandidátKlubový mistr
3. 12. 2023Zítková JanaJMB19443. liga 2023NováčekAdept
30. 11. 2023Zeman PavelBRN1971Brno - párák listopad 2023Klubový kandidátKlubový mistr
25. 11. 2023Pyszková ValérieHAV2010Účastnické bonusové body - MČRKlubový kandidátKlubový mistr
25. 11. 2023Schulzová KristýnaBKP1992MČR MIX 2023Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
31. 10. 2023Vachtarčíková NikolHAV2006Klubové body Havířov říjen 2023Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
15. 10. 2023Rečičárová KarolínaHAV2007CBT Praha - Týmový turnajBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
14. 10. 2023Seker Doga1981CBT Praha - Párový turnajStříbrný klubový mistrZlatý klubový mistr
14. 10. 2023Kulhavá RadkaJMB1978Účastnické bonusové body - CBTPokročilýKlubový kandidát
14. 10. 2023Konštacká EmmaHAV2009Účastnické bonusové body - CBTKlubový kandidátKlubový mistr
14. 10. 2023Vozábal DavidHAV1978CBT Praha - Párový turnajBronzový velmistrStříbrný velmistr
8. 10. 2023Pyszko AdamHAV2002MČR IMP 2023Zlatý klubový mistrRegionální mistr
8. 10. 2023Erdeová JanaBKP1962MČR IMP 2023Zlatý národní mistrVelmistr
16. 9. 2023Melčák MartinHAV1996Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 2023Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
12. 9. 2023Padruňková DanielaBKP1952Večerní párový turnaj PokročilýKlubový kandidát
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1