Český bridžový svaz

Jindra Jaroslav - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
6. 3. 2004 - 7. 3. 2004Dorostenecký párový přebor ČR 2004221260
1. 8. 2005 - 31. 7. 2006Klubové body - Trutnov120170
1. 8. 2006 - 31. 7. 2007Klubové body Trutnov110121
10. 3. 2007 - 16. 3. 2007Zimní juniorské soustředění70114
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body Trutnov - 1. pololetí70107
1. 8. 2007 - 31. 7. 2008KB Trutnov100102
18. 6. 2004 - 20. 6. 2004Středoškolské bridžování2090
6. 1. 2011 - 28. 7. 2011Klubové body Trutnov - 2. pololetí12081
17. 1. 2004 - 21. 3. 2004III.liga 2003/200410080
4. 4. 2009 - 10. 4. 2009Zimní juniorské soustředění14078
1. 5. 2024 - 31. 5. 2024BK Trutnov - klubové body - květen 20244077
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body Trutnov - 1. pololetí8076
26. 8. 2006 - 2. 9. 2006Letní juniorské soustředění 200631069
21. 8. 2004 - 28. 8. 2004Družstva - Letní juniorské soustředění3060
8. 10. 2003 - 11. 10. 2003Juniorské mezinárodní mistrovství republiky družstev10060
1. 1. 2010 - 31. 7. 2010Klubové body Trutnov - 2. pololetí11058
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body Trutnov 201918054
1. 1. 2014 - 31. 7. 2014Klubové body Trutnov - 2. pololetí11053
1. 2. 2024 - 29. 2. 2024BK Trutnov - klubové body - únor 20245048
6. 10. 2022 - 28. 10. 2022BK Trutnov - klubové body - říjen 20224048
1. 8. 2006 - 31. 7. 2007Klubové body Nové Město21048
2. 11. 2022 - 25. 11. 2022BK Trutnov - klubové body - listopad 20225047
1. 12. 2017 - 29. 12. 2017Klubové body BK Trutnov - prosinec 20176047
1. 4. 2017 - 30. 4. 2017Klubové body BK Trutnov - duben 20177040
1. 7. 2005 - 7. 7. 2005Chaos Bridge Camp9040
1. 5. 2017 - 31. 5. 2017Klubové body BK Trutnov - květen 20175039
5. 8. 2023"Ošerovský borůvkový tref" - Losovaný párový1034
1. 3. 2017 - 31. 3. 2017Klubové body BK Trutnov - březen 20178033
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body Trutnov - 1. pololetí18033
29. 12. 2018Výroční turnaj1032
3. 4. 2024 - 26. 4. 2024BK Trutnov - klubové body - duben 20246031
20. 6. 2020 - 31. 7. 2020Trutnov - klubové body - červen, červenec 202012031
1. 8. 2004 - 31. 7. 2005Klubové body - Trutnov20031
2. 1. 2023 - 28. 1. 2023BK Trutnov - klubové body - leden 202310030
1. 6. 2022 - 30. 6. 2022BK Trutnov - klubové body - červen 20228030
3. 6. 2021 - 28. 6. 2021Trutnov - klubové body - červen 20217029
2. 1. 2020 - 31. 1. 2020Klubové body Trutnov - leden 202010029
1. 8. 2010 - 31. 7. 2011Klubové body Nové Město nad Metují16029
1. 8. 2007 - 31. 7. 2008KB Nové Město nad Metují29029
1. 3. 2022 - 31. 3. 2022BK Trutnov - klubové body - březen 20229028
4. 5. 2023 - 26. 5. 2023BK Trutnov - klubové body - květen 20236027
4. 8. 2022 - 26. 8. 2022BK Trutnov - klubové body - srpen 20228027
6. 3. 2010Olomócký turnaj9024
29. 2. 2004 - 5. 3. 2004Zimní juniorské soustředění - družstva4024
1. 8. 2011 - 31. 12. 2011Klubové body Trutnov - 1. pololetí16022
21. 8. 2010 - 27. 8. 2010Letní juniorské soustředění44022
5. 11. 2003 - 24. 2. 2004Skupinovka VČ zima 200317020
1. 11. 2017 - 30. 11. 2017Klubové body BK Trutnov - listopad 201712018
15. 5. 2010Velká cena Trutnova12018
1. 6. 2023 - 30. 6. 2023BK Trutnov - klubové body - červen 202310017
1. 2. 2020 - 28. 2. 2020Klubové body BK Trutnov - únor 202011017
18. 5. 2024CBT Metuje 202420016
7. 12. 2023 - 28. 12. 2023BK Trutnov - klubové body - prosinec 202313016
1. 12. 2022 - 29. 12. 2022BK Trutnov - klubové body - prosinec 202214016
15. 10. 2004 - 13. 3. 2005III.liga 2004/0513016
1. 10. 2017 - 28. 10. 2017Klubové body BK Trutnov - říjen 201712015
8. 1. 2009 - 23. 7. 2009Klubové body Trutnov - 2. pololetí12015
4. 1. 2024 - 26. 1. 2024BK Trutnov - klubové body - leden 202417014
2. 2. 2023 - 24. 2. 2023BK Trutnov - klubové body - únor 202310014
3. 8. 2019Ošerovský tref - individuál8014
1. 12. 2018 - 28. 12. 2018Klubové body BK Trutnov - prosinec 201812013
1. 9. 2016 - 30. 9. 2016Klubové body BK Trutnov - září 201614013
28. 4. 2007VC Sněžka26012
27. 9. 2003VC Perníkový tref 200362012
5. 10. 2023 - 27. 10. 2023BK Trutnov - klubové body - říjení 202312011
1. 9. 2023 - 30. 9. 2023BK Trutnov - klubové body - září 202312011
1. 8. 2021 - 27. 8. 2021Trutnov - klubové body - srpen 202113011
1. 7. 2021 - 31. 7. 2021Trutnov - klubové body - červenec 202113011
1. 6. 2017 - 30. 6. 2017Klubové body BK Trutnov - červen 201713011
1. 5. 2016 - 27. 5. 2016Trutnov - klubové body květen 20168011
5. 7. 2016 - 30. 7. 2016Trutnov - klubové body - červenec 201610010
1. 3. 2016 - 31. 3. 2016Trutnov- klubové body, březen 20169010
1. 8. 2009 - 31. 7. 2010Klubové body BK Nové Město24010
30. 11. 2004 - 15. 2. 2005Skupinovka VČ - zima 200421010
26. 8. 2003 - 29. 8. 2003Vimperská skupinovka34010
1. 3. 2024 - 28. 3. 2024BK Trutnov - klubové body - březen 20241309
3. 3. 2023 - 31. 3. 2023BK Trutnov - klubové body - březen 20231309
5. 1. 2022 - 28. 1. 2022Trutnov - klubové body - leden 20221109
7. 8. 2021Ošerovský Tref1009
2. 6. 2016 - 30. 6. 2016Klubové body Trutnov červen 20161309
6. 4. 2023 - 27. 4. 2023BK Trutnov - klubové body - duben 20231207
29. 12. 2021Výroční turnaj BK Trutnov607
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body Chaos - 1. pololetí907
21. 8. 2004 - 28. 8. 2004Páráky - Letní juniorské soustředění4207
1. 6. 2024VC Sněžka 20242406
2. 11. 2023 - 30. 11. 2023BK Trutnov - klubové body - listopad 20231406
1. 8. 2023 - 31. 8. 2023BK Trutnov - klubové body - srpen 20231306
5. 4. 2016 - 26. 4. 2016Klubové body Trutnov duben 20161006
9. 6. 2007VC Metuje4006
3. 6. 2006VC Metuje4606
25. 3. 2006Velká cena Sněžka2806
25. 3. 2006Velká cena Sněžka2806
17. 7. 2004Czech Open5006
1. 5. 2004Juniorské párové mistrovství republiky 20041906
17. 4. 2004VC Kralupské eso5206
29. 2. 2004 - 5. 3. 2004Zimní juniorské soustředění - skupinovka2106
6. 7. 2023 - 28. 7. 2023BK Trutnov - klubové body - červenec 20231205
1. 3. 2020 - 14. 3. 2020Klubové body BK Trutnov - březen 20201005
5. 8. 2023"Ošerovský borůvkový tref - individuál1704
7. 8. 2021"Ošerovský borůvkový tref" - losovaný párový504
15. 3. 2008 - 22. 3. 2008Zimní juniorské soustředění4104
10. 10. 2003Párák ve Hluku EW1004
21. 8. 2004 - 28. 8. 2004Skupinovka - Letní juniorské soustředění4003
19. 5. 2024Vedlejší týmový turnaj CBT Metuje502
5. 4. 2022 - 29. 4. 2022BK Trutnov - klubové body - duben 20221402
1. 8. 2020"Ošerovský tref - Individuál" 1802
1. 9. 2016Letní juniorské soustředění - 3. topový turnaj1902
1. 2. 2016 - 26. 2. 2016Trutnov - souhrnný turnaj1102
29. 12. 2023 - 30. 12. 2023Vánoční týmový turnaj - Vrchoviny 2023401
29. 12. 2023Vánoční párový turnaj - Vrchoviny 20231401
1. 2. 2022 - 27. 2. 2022BK Trutnov - klubové body - únor 20221601
1. 8. 2020"Ošerovský tref "- Losovaný párový1101
3. 8. 2019Ošerovský tref - losovaný párový turnaj1301
1. 9. 2017 - 30. 9. 2017Klubové body BK Trutnov - září 20171901
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové body BK Trutnov - 1. pololetí2001
5. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body Trutnov - 2. pololetí1901
8. 6. 2007 - 10. 6. 2007Vedlejší turnaje v Novém Městě7001
1. 8. 2005 - 31. 7. 2006Klubové body - Nové Město5301
2. 6. 2006Nové Město - vedlejší turnaj1801
30. 6. 2005Poslední rozdání1301
16. 9. 2004 - 9. 6. 2005Východočeský pohár 2004/054300
Sezóna 20240203
Sezóna 20230199
Sezóna 20220208
Sezóna 2021071
Sezóna 2020085
Sezóna 2019069
Sezóna 2018045
Sezóna 2016/20170219
Sezóna 2015/2016048
Sezóna 2013/2014054
Sezóna 2012/2013033
Sezóna 2011/2012023
Sezóna 2010/20110246
Sezóna 2009/20100186
Sezóna 2008/2009093
Sezóna 2007/20080135
Sezóna 2006/20070371
Sezóna 2005/20060190
Sezóna 2004/20050168
Sezóna 2003/20041584
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1