Český bridžový svaz

Jindra Jaroslav - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
Sezóna 20240203
Sezóna 20230199
Sezóna 20220208
Sezóna 2021071
Sezóna 2020085
Sezóna 2019069
Sezóna 2018045
Sezóna 2016/20170219
Sezóna 2015/2016048
Sezóna 2013/2014054
Sezóna 2012/2013033
Sezóna 2011/2012023
Sezóna 2010/20110246
Sezóna 2009/20100186
Sezóna 2008/2009093
Sezóna 2007/20080135
Sezóna 2006/20070371
Sezóna 2005/20060190
Sezóna 2004/20050168
Sezóna 2003/20041584
5. 8. 2023"Ošerovský borůvkový tref" - Losovaný párový1034
29. 12. 2018Výroční turnaj1032
18. 6. 2004 - 20. 6. 2004Středoškolské bridžování2090
21. 8. 2004 - 28. 8. 2004Družstva - Letní juniorské soustředění3060
1. 5. 2024 - 31. 5. 2024BK Trutnov - klubové body - květen 20244077
29. 12. 2023 - 30. 12. 2023Vánoční týmový turnaj - Vrchoviny 2023401
6. 10. 2022 - 28. 10. 2022BK Trutnov - klubové body - říjen 20224048
29. 2. 2004 - 5. 3. 2004Zimní juniorské soustředění - družstva4024
19. 5. 2024Vedlejší týmový turnaj CBT Metuje502
1. 2. 2024 - 29. 2. 2024BK Trutnov - klubové body - únor 20245048
2. 11. 2022 - 25. 11. 2022BK Trutnov - klubové body - listopad 20225047
7. 8. 2021"Ošerovský borůvkový tref" - losovaný párový504
1. 5. 2017 - 31. 5. 2017Klubové body BK Trutnov - květen 20175039
3. 4. 2024 - 26. 4. 2024BK Trutnov - klubové body - duben 20246031
4. 5. 2023 - 26. 5. 2023BK Trutnov - klubové body - květen 20236027
29. 12. 2021Výroční turnaj BK Trutnov607
1. 12. 2017 - 29. 12. 2017Klubové body BK Trutnov - prosinec 20176047
3. 6. 2021 - 28. 6. 2021Trutnov - klubové body - červen 20217029
1. 4. 2017 - 30. 4. 2017Klubové body BK Trutnov - duben 20177040
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body Trutnov - 1. pololetí70107
10. 3. 2007 - 16. 3. 2007Zimní juniorské soustředění70114
4. 8. 2022 - 26. 8. 2022BK Trutnov - klubové body - srpen 20228027
1. 6. 2022 - 30. 6. 2022BK Trutnov - klubové body - červen 20228030
3. 8. 2019Ošerovský tref - individuál8014
1. 3. 2017 - 31. 3. 2017Klubové body BK Trutnov - březen 20178033
1. 5. 2016 - 27. 5. 2016Trutnov - klubové body květen 20168011
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body Trutnov - 1. pololetí8076
1. 3. 2022 - 31. 3. 2022BK Trutnov - klubové body - březen 20229028
1. 3. 2016 - 31. 3. 2016Trutnov- klubové body, březen 20169010
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body Chaos - 1. pololetí907
6. 3. 2010Olomócký turnaj9024
1. 7. 2005 - 7. 7. 2005Chaos Bridge Camp9040
1. 6. 2023 - 30. 6. 2023BK Trutnov - klubové body - červen 202310017
2. 2. 2023 - 24. 2. 2023BK Trutnov - klubové body - únor 202310014
2. 1. 2023 - 28. 1. 2023BK Trutnov - klubové body - leden 202310030
7. 8. 2021Ošerovský Tref1009
1. 3. 2020 - 14. 3. 2020Klubové body BK Trutnov - březen 20201005
2. 1. 2020 - 31. 1. 2020Klubové body Trutnov - leden 202010029
5. 7. 2016 - 30. 7. 2016Trutnov - klubové body - červenec 201610010
5. 4. 2016 - 26. 4. 2016Klubové body Trutnov duben 20161006
1. 8. 2007 - 31. 7. 2008KB Trutnov100102
17. 1. 2004 - 21. 3. 2004III.liga 2003/200410080
8. 10. 2003 - 11. 10. 2003Juniorské mezinárodní mistrovství republiky družstev10060
10. 10. 2003Párák ve Hluku EW1004
5. 1. 2022 - 28. 1. 2022Trutnov - klubové body - leden 20221109
1. 8. 2020"Ošerovský tref "- Losovaný párový1101
1. 2. 2020 - 28. 2. 2020Klubové body BK Trutnov - únor 202011017
1. 2. 2016 - 26. 2. 2016Trutnov - souhrnný turnaj1102
1. 1. 2014 - 31. 7. 2014Klubové body Trutnov - 2. pololetí11053
1. 1. 2010 - 31. 7. 2010Klubové body Trutnov - 2. pololetí11058
1. 8. 2006 - 31. 7. 2007Klubové body Trutnov110121
5. 10. 2023 - 27. 10. 2023BK Trutnov - klubové body - říjení 202312011
1. 9. 2023 - 30. 9. 2023BK Trutnov - klubové body - září 202312011
6. 7. 2023 - 28. 7. 2023BK Trutnov - klubové body - červenec 20231205
6. 4. 2023 - 27. 4. 2023BK Trutnov - klubové body - duben 20231207
20. 6. 2020 - 31. 7. 2020Trutnov - klubové body - červen, červenec 202012031
1. 12. 2018 - 28. 12. 2018Klubové body BK Trutnov - prosinec 201812013
1. 11. 2017 - 30. 11. 2017Klubové body BK Trutnov - listopad 201712018
1. 10. 2017 - 28. 10. 2017Klubové body BK Trutnov - říjen 201712015
6. 1. 2011 - 28. 7. 2011Klubové body Trutnov - 2. pololetí12081
15. 5. 2010Velká cena Trutnova12018
8. 1. 2009 - 23. 7. 2009Klubové body Trutnov - 2. pololetí12015
1. 8. 2005 - 31. 7. 2006Klubové body - Trutnov120170
1. 3. 2024 - 28. 3. 2024BK Trutnov - klubové body - březen 20241309
7. 12. 2023 - 28. 12. 2023BK Trutnov - klubové body - prosinec 202313016
1. 8. 2023 - 31. 8. 2023BK Trutnov - klubové body - srpen 20231306
3. 3. 2023 - 31. 3. 2023BK Trutnov - klubové body - březen 20231309
1. 8. 2021 - 27. 8. 2021Trutnov - klubové body - srpen 202113011
1. 7. 2021 - 31. 7. 2021Trutnov - klubové body - červenec 202113011
3. 8. 2019Ošerovský tref - losovaný párový turnaj1301
1. 6. 2017 - 30. 6. 2017Klubové body BK Trutnov - červen 201713011
2. 6. 2016 - 30. 6. 2016Klubové body Trutnov červen 20161309
30. 6. 2005Poslední rozdání1301
15. 10. 2004 - 13. 3. 2005III.liga 2004/0513016
29. 12. 2023Vánoční párový turnaj - Vrchoviny 20231401
2. 11. 2023 - 30. 11. 2023BK Trutnov - klubové body - listopad 20231406
1. 12. 2022 - 29. 12. 2022BK Trutnov - klubové body - prosinec 202214016
5. 4. 2022 - 29. 4. 2022BK Trutnov - klubové body - duben 20221402
1. 9. 2016 - 30. 9. 2016Klubové body BK Trutnov - září 201614013
4. 4. 2009 - 10. 4. 2009Zimní juniorské soustředění14078
1. 2. 2022 - 27. 2. 2022BK Trutnov - klubové body - únor 20221601
1. 8. 2011 - 31. 12. 2011Klubové body Trutnov - 1. pololetí16022
1. 8. 2010 - 31. 7. 2011Klubové body Nové Město nad Metují16029
4. 1. 2024 - 26. 1. 2024BK Trutnov - klubové body - leden 202417014
5. 8. 2023"Ošerovský borůvkový tref - individuál1704
5. 11. 2003 - 24. 2. 2004Skupinovka VČ zima 200317020
1. 8. 2020"Ošerovský tref - Individuál" 1802
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body Trutnov 201918054
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body Trutnov - 1. pololetí18033
2. 6. 2006Nové Město - vedlejší turnaj1801
1. 9. 2017 - 30. 9. 2017Klubové body BK Trutnov - září 20171901
1. 9. 2016Letní juniorské soustředění - 3. topový turnaj1902
5. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body Trutnov - 2. pololetí1901
1. 5. 2004Juniorské párové mistrovství republiky 20041906
18. 5. 2024CBT Metuje 202420016
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové body BK Trutnov - 1. pololetí2001
1. 8. 2004 - 31. 7. 2005Klubové body - Trutnov20031
1. 8. 2006 - 31. 7. 2007Klubové body Nové Město21048
30. 11. 2004 - 15. 2. 2005Skupinovka VČ - zima 200421010
29. 2. 2004 - 5. 3. 2004Zimní juniorské soustředění - skupinovka2106
6. 3. 2004 - 7. 3. 2004Dorostenecký párový přebor ČR 2004221260
1. 6. 2024VC Sněžka 20242406
1. 8. 2009 - 31. 7. 2010Klubové body BK Nové Město24010
28. 4. 2007VC Sněžka26012
25. 3. 2006Velká cena Sněžka2806
25. 3. 2006Velká cena Sněžka2806
1. 8. 2007 - 31. 7. 2008KB Nové Město nad Metují29029
26. 8. 2006 - 2. 9. 2006Letní juniorské soustředění 200631069
26. 8. 2003 - 29. 8. 2003Vimperská skupinovka34010
9. 6. 2007VC Metuje4006
21. 8. 2004 - 28. 8. 2004Skupinovka - Letní juniorské soustředění4003
15. 3. 2008 - 22. 3. 2008Zimní juniorské soustředění4104
21. 8. 2004 - 28. 8. 2004Páráky - Letní juniorské soustředění4207
16. 9. 2004 - 9. 6. 2005Východočeský pohár 2004/054300
21. 8. 2010 - 27. 8. 2010Letní juniorské soustředění44022
3. 6. 2006VC Metuje4606
17. 7. 2004Czech Open5006
17. 4. 2004VC Kralupské eso5206
1. 8. 2005 - 31. 7. 2006Klubové body - Nové Město5301
27. 9. 2003VC Perníkový tref 200362012
8. 6. 2007 - 10. 6. 2007Vedlejší turnaje v Novém Městě7001
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1