Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
17. 2. 2024Kupková LucieBKP1965CBT Perníkový tref 2024Zlatý regionální mistrNárodní mistr
18. 1. 2024Hubená JanaBKP1970Pražská švýcarská skupinovka podzim 2023Zlatý klubový mistrRegionální mistr
31. 12. 2023Volhejn VítTRU1964Výkonnostní bonusové bodyBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
25. 11. 2023Schulzová KristýnaBKP1992MČR MIX 2023Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
14. 10. 2023Vozábal DavidHAV1978CBT Praha - Párový turnajBronzový velmistrStříbrný velmistr
8. 10. 2023Pyszko AdamHAV2002MČR IMP 2023Zlatý klubový mistrRegionální mistr
8. 10. 2023Erdeová JanaBKP1962MČR IMP 2023Zlatý národní mistrVelmistr
16. 9. 2023Melčák MartinHAV1996Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 2023Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
1. 4. 2023Žylka KamilUHR1989CBT České BudějoviceNárodní mistrBronzový národní mistr
19. 3. 2023Kopecká KarolínaUHR19861. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
19. 3. 2023Medlín AlešTRU19671. ligaNárodní mistrBronzový národní mistr
19. 3. 2023Haman AlešBRN19481. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
26. 2. 2023Böhmová JiřinaBKP19522. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
26. 2. 2023Raboch PavelBKP19732. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
26. 2. 2023Laštovička ZdeněkBKP19622. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
11. 2. 2023Kohutová LucieHAV1997Perníkový tref 2023Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
11. 2. 2023Schulzová VěraBKP1965Perníkový tref 2023Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
16. 1. 2023Svoboda OtakarBKP1953Pražská liga BKP podzim 2022Stříbrný velmistrZlatý velmistr
19. 11. 2022Bahník OndřejCHB1985Mixové mistrovství ČRBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
6. 11. 2022Žmak MaximCHB1968TOP přebor ČR 2022Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
6. 11. 2022Navrátil FrantišekPAR1943TOP přebor ČR 2022Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
15. 10. 2022Bahníková EvaBKP1962CBT Praha - Párový turnajVelmistrBronzový velmistr
15. 10. 2022Machát VladimírBKP1955CBT Praha - Párový turnajStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
2. 10. 2022Baláš JiříTRU1973MČR IMP 2022Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
17. 9. 2022Škalda JanTRU1969CBT Znojma - hlavní párový turnajBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
16. 7. 2022Dolanská VeronikaPAR1998Czech Open PardubiceZlatý klubový mistrRegionální mistr
4. 6. 2022Hájková SoňaHAV1986Sněžka 2022Zlatý regionální mistrNárodní mistr
14. 5. 2022Šlemr JakubBKP1977CBT MetujeZlatý národní mistrVelmistr
30. 4. 2022Diamant JanBKP1956Slavonice - turnaj družstevNárodní mistrBronzový národní mistr
23. 4. 2022Tomis ZdeněkHAV2001CBT Havířov - hlavní párový turnajBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
27. 3. 2022Klemš ErikHAV19961. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
27. 3. 2022Medlín JiříBKP19771. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
27. 3. 2022Kopecký MichalBKP19861. ligaStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
27. 3. 2022Králík FrantišekUHR19901. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
27. 3. 2022Štulc JiříBKP19421. ligaNárodní mistrBronzový národní mistr
6. 3. 2022Maňák JaroslavCBM19502. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
21. 11. 2021Vojtík JakubHAV1995Mistrovství ČR párů s IMP hodnocením 2021Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
16. 10. 2021Fořtová EvaBKP1963CBT Praha - hlavní párový turnajZlatý regionální mistrNárodní mistr
16. 10. 2021Zajíček BohumírBKP1969CBT Praha - hlavní párový turnajNárodní mistrBronzový národní mistr
16. 10. 2021Svobodová PavlaBKP1957CBT Praha - hlavní párový turnajBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
10. 10. 2021Volhejn PetrTRU20011. ligaZlatý klubový mistrRegionální mistr
10. 10. 2021Vajdová PavlínaCHB19681. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
10. 10. 2021Macura MilanBKP19841. ligaStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
10. 10. 2021Holý JaroslavBKP19591. ligaZlatý regionální mistrNárodní mistr
10. 10. 2021Diblík RudolfPAR19441. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
29. 2. 2020Hruška FrantišekPAR1952CBT MetujeRegionální mistrBronzový regionální mistr
25. 1. 2020Kyptová MonikaCBM1968MČR MIXBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
31. 12. 2019Nulíček VladimírBKP1959Výkonnostní bonusové bodyNárodní mistrBronzový národní mistr
31. 12. 2019Kopřiva JiříBKP1951Výkonnostní bonusové bodyZlatý národní mistrVelmistr
30. 12. 2019Lapčíková RenataUHR1993Klubové body BK Praha 2019Zlatý klubový mistrRegionální mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1