Český bridžový svaz

Štulc Jiří - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
Sezóna 2024950
Sezóna 20237640
Sezóna 20227555
Sezóna 20215800
Sezóna 2020040
Sezóna 20197424
Sezóna 20180142
Sezóna 2016/20176333
Sezóna 2015/201617317
Sezóna 2014/20157301
Sezóna 2013/20142244
Sezóna 2012/20132080
Sezóna 2011/201219156
Sezóna 2010/201117684
Sezóna 2009/20101342
Sezóna 2008/200918295
Sezóna 2007/200832242
Sezóna 2006/200723956
Sezóna 2005/20061723
Sezóna 2004/200572695
Sezóna 2003/200459846
6. 1. 2024 - 3. 3. 20242. Liga 202418740
8. 12. 2007Mistrovství ČR seniorů112216
4. 9. 2006 - 6. 9. 2006Memoriál R.Seyfriedové1057
5. 11. 2005Párové mistrovství ČR - senioři10210
19. 2. 2005 - 20. 2. 2005Přebor ČR párů TOP Open 2005120432
16. 9. 2004 - 10. 2. 2005Pražská švýcarská skupinovka - podzim 2004111720
28. 11. 2009 - 30. 5. 2010Celostátní liga20640
1. 9. 2007 - 2. 6. 2008Pražská liga20620
18. 10. 2006 - 10. 1. 2007Přebor IMP BK Praha2081
7. 11. 2005 - 1. 4. 2006Pohár BK Praha2076
2. 9. 2004 - 10. 6. 2005Pražská liga 2004/05212600
5. 9. 2022 - 16. 1. 2023Pražská liga BKP podzim 202230380
1. 2. 2022 - 23. 6. 2022Pražská liga 2021-22 jaro30340
5. 1. 2020 - 30. 5. 20212. liga35780
3. 10. 2015 - 28. 2. 20161. liga316880
19. 10. 2013 - 6. 4. 2014Celostátní liga321760
12. 12. 2009Vánoční turnaj seniorů3026
2. 9. 2007 - 17. 1. 2008Švýcarská skupinovka - podzim 200730330
1. 10. 2005 - 10. 5. 2006Pražská liga30560
11. 2. 2005 - 20. 6. 2005Pražská švýcarská skupinovka - jaro 2005310100
1. 2. 2004 - 10. 6. 2004Pražská švýcarská skupinovka jaro 2004310186
4. 9. 2023 - 22. 1. 2024Pražská liga podzim 202340240
6. 2. 2023 - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 202340260
4. 10. 2021 - 31. 1. 2022Pražská liga 2021-22 podzim40240
7. 9. 2015 - 13. 6. 2016Pražská liga40180
31. 1. 2008 - 12. 6. 2008Švýcarská skupinovka - jaro 200840310
1. 9. 2006 - 4. 6. 2007Pražská liga40345
1. 9. 2006 - 26. 1. 2006Pražská švýcarská skupinovka40310
17. 1. 2004 - 4. 4. 2004I.liga 2003/200442044
10. 11. 2012 - 14. 4. 2013Celostátní liga519560
5. 9. 2011 - 21. 5. 2012Pražská liga50400
9. 12. 2006Mistrovství ČR seniorských párů59498
9. 2. 2006 - 1. 6. 2006Švýcarská pražská skupinovka50290
1. 1. 2005 - 15. 4. 2005Pohár BKP5024
1. 9. 2003 - 10. 6. 2004Pražská liga590
8. 9. 2014 - 1. 6. 2015Pražská liga60288
19. 11. 2011 - 22. 4. 2012Celostátní liga618480
26. 1. 2008 - 18. 5. 2008Celostátní liga618560
1. 1. 2005 - 26. 3. 2005I.liga 2004/2005617328
1. 1. 2004 - 13. 4. 2004Párový přebor Prahy6075
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Pražská švýcarská skupinovka podzim 200360520
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga70396
25. 9. 2017 - 4. 6. 2018Pražská liga700
13. 1. 2018 - 22. 4. 20181. liga7060
26. 9. 2016 - 12. 6. 2017Pražská liga70468
30. 10. 2010 - 10. 4. 2011Celostátní liga717120
8. 11. 2008 - 17. 5. 2009Celostátní liga717480
25. 9. 2008 - 22. 1. 2009Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 200870260
14. 1. 2023 - 19. 3. 20231. liga86910
15. 1. 2022 - 27. 3. 20221. liga86910
5. 1. 2019 - 12. 5. 20191. liga86934
22. 11. 2014 - 12. 4. 20151. liga86870
1. 9. 2010 - 30. 5. 2011Pražská liga80280
4. 12. 2010Přebor ČR v individuálu8042
1. 9. 2009 - 14. 6. 2010Pražská liga80280
15. 12. 2007Handicap Praha8032
15. 2. 2007 - 7. 6. 2007Švýcarská skupinovka - jaro 200780250
21. 2. 2004 - 22. 2. 2004Přebor ČR párů Open 2004813380
22. 10. 2016 - 26. 2. 20171. liga95820
10. 9. 2012 - 3. 6. 2013Pražská liga90171
1. 9. 2008 - 1. 6. 2009Pražská liga90240
11. 11. 2009 - 9. 12. 2009IMP přebor BKP10024
2. 12. 2006Mistrovství ČR jednotlivců10044
9. 9. 2013 - 9. 6. 2014Pražská liga110114
17. 2. 2007 - 27. 5. 2007Celostátní liga1113400
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Skupinovka Open - podzim 2003116360
6. 12. 2008Přebor ČR v individuálu12018
17. 12. 2011Párový přebor ČR seniorů13018
10. 12. 2016Memoriál Karla Textora1405
13. 12. 2008Mistrovsví ČR seniorů16042
5. 12. 2009Mistrovství ČR v individuálu17012
10. 9. 2007 - 21. 1. 2008Skupinovka Praha A - podzim 2007170165
11. 12. 2004Mistrovství ČR - Individuál17018
1. 12. 2007Mistrovství ČR - Individuál1809
31. 1. 2011 - 6. 6. 2011Skupinovka A BK Praha - jaro 2011190143
1. 2. 2010 - 7. 6. 2010Skupinovka A BK Praha - jaro 2010190143
1. 6. 2005 - 23. 1. 2006Skupinovka A, podzim 2005190143
5. 2. 2024 - 15. 4. 2024Skupinová A - Jaro 202421035
17. 9. 2009 - 21. 1. 2010Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 2009210100
30. 1. 2006 - 5. 6. 2006Skupinovka A - Praha, jaro 2006210132
11. 2. 2005 - 13. 6. 2005Skupinovka A - jaro 2005210240
21. 11. 2022 - 31. 1. 2023Pražská skupinová A - zima 202223030
12. 9. 2011 - 16. 1. 2012Skupinovka A BK Praha - podzim 2011230121
1. 2. 2007 - 14. 6. 2007Skupinovka A - BK Praha - jaro 2007230121
1. 2. 2004 - 7. 6. 2004Skupinovka Open - Jaro 2004230242
15. 12. 2018Memoriál Karla Textora2402
8. 12. 2012Přebor ČR jednotlivců2400
20. 11. 2023 - 29. 1. 2024Pražská skupinová A zima 202325020
1. 2. 2023 - 30. 4. 2023Pražská skupinová A jaro 202325025
14. 2. 2022 - 11. 4. 2022Skupinová A - jaro 202225035
14. 9. 2009 - 18. 1. 2010Skupinovka A BK Praha - podzim 2009250110
11. 9. 2006 - 22. 1. 2007Skupinovka A - BK Praha - podzim 2006250100
2. 5. 2022 - 20. 6. 2022Skupinovka A - léto 202227020
1. 9. 2010 - 17. 1. 2011Skupinovka A BK Praha - podzim 201027099
1. 9. 2008 - 19. 1. 2009Skupinovka A BK Praha - podzim 200827099
8. 5. 2023 - 26. 6. 2023Pražská skupinová A léto 202329015
1. 9. 2022 - 1. 1. 2023skupinová A - podzim 202229020
6. 9. 2021 - 8. 11. 2021Skupinová A - podzim 202129020
6. 2. 2019Jubilejní turnaj BKP2904
11. 1. 2016 - 6. 6. 2016Skupinová A jaro 2016290150
17. 9. 2012 - 4. 2. 2013Skupinovka BK Praha A - podzim 2012290176
11. 9. 2023 - 1. 1. 2024Pražská skupinová A podzim 202331015
1. 2. 2012 - 4. 6. 2012Skupinovka A BK Praha - jaro 201231077
21. 9. 2006 - 1. 2. 2007Švýcarská skupinovka - podzim 200631060
29. 9. 2005Renault Bridge Tour Praha 20053202
17. 2. 2014 - 2. 6. 2014Skupinovka BK Praha A - jaro 2014330110
22. 11. 2021 - 24. 1. 2022Skupinová A - zima 202134010
1. 9. 2004 - 31. 1. 2005Skupinovka A"340198
25. 2. 2013 - 10. 6. 2013Skupinovka BK Praha A - jaro 2013350132
2. 2. 2009 - 8. 6. 2009Skupinovka A BK Praha - jaro 200935066
14. 9. 2015 - 25. 1. 2016Skupinová A podzim 2015370100
4. 2. 2008 - 9. 6. 2008Skupinovka Praha A - jaro 20083700
29. 1. 2018 - 11. 6. 2018Skupinová A BKP - Jaro 201839080
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body BK Praha - 1. pololetí39041
5. 2. 2009 - 4. 6. 2009Švýcarská skupinovka BK Praha - jaro 200940040
16. 9. 2014 - 20. 1. 2015Skupinovka BKP Praha A - podzim 201441077
10. 2. 2015 - 16. 6. 2015Skupinovka BKP Praha A - jaro 201543066
29. 10. 2003 - 29. 12. 2003Klubové turnaje BK Praha43039
4. 2. 2019 - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 201945050
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 201947040
17. 9. 2018 - 28. 1. 2019Skupinová A - podzim 201847040
16. 9. 2013 - 3. 2. 2014Skupinovka BK Praha A - podzim 201347044
8. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body BK Praha - 2. pololetí47060
1. 8. 2004 - 31. 8. 2004Klubové body BK Praha - srpen 200447035
23. 1. 2017 - 22. 5. 2017Skupinová A - Jaro 201751040
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové boda BK Praha - 1. pololetí53016
4. 1. 2009 - 29. 7. 2009Klubové body BK Praha - 2. pololetí74050
1. 8. 2015 - 31. 8. 2015Souhrnné KB srpen 2015, pondělní a středeční turnaje 10107
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body BK Praha - 1. pololetí16707
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1