Český bridžový svaz

Raboch Pavel - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
4. 2. 2006 - 6. 2. 2006IMP mistrovství ČR - finále615624
11. 2. 2005 - 20. 6. 2005Pražská švýcarská skupinovka - jaro 2005111720
1. 4. 2023CBT České Budějovice39546
28. 4. 2023 - 1. 5. 2023Slavonice38370
25. 2. 2006 - 21. 5. 2006Celostátní liga188216
19. 2. 2005 - 20. 2. 2005Přebor ČR párů TOP Open 2005176896
2. 9. 2023VC Ústí nad Labem 202316840
2. 9. 2004 - 10. 6. 2005Pražská liga 2004/05116740
1. 5. 2024 - 3. 5. 2024O pohár města Slavonice55752
7. 1. 2023 - 26. 2. 20232. liga35600
14. 1. 2006Velká cena - Kralupské eso85388
12. 11. 2005 - 13. 11. 2005Impové mistrovství republiky - kvalifikace95300
15. 9. 2018VC Ústí nad Labem35126
1. 1. 2023 - 31. 12. 2023Výkonnostní bonusové body2450
18. 5. 2024CBT Metuje 202464858
1. 6. 2024VC Sněžka 202444228
2. 11. 2019 - 3. 11. 2019Mistrovství ČR TOP113882
6. 1. 2018 - 11. 3. 20182. liga63115
20. 9. 2020Vedlejší týmový turnaj CBT Znojma12976
13. 5. 2023CBT Metuje102958
3. 6. 2006VC Metuje182940
3. 6. 2023VC Sněžka72600
2. 6. 2018VC Sněžka82384
6. 9. 2020VC Ústí nad Labem8210
5. 10. 2019CBT Praha161568
7. 10. 2023 - 25. 11. 2023Účastnické bonusové body - MČR110
1. 4. 2023 - 14. 10. 2023Účastnické bonusové body - CBT20500
26. 1. 2019 - 3. 11. 2019Účastnické bonusové body - MČR20500
30. 3. 2019 - 5. 10. 2019Účastnické bonusové body - CBT20500
1. 2. 2023 - 22. 6. 2023Pražská švýcarská skupinovka jaro 202330486
7. 9. 2023 - 18. 1. 2024Pražská švýcarská skupinovka podzim 202330468
8. 2. 2018 - 7. 6. 2018Švýcarská skupinovka BKP Jaro 201870420
1. 9. 2022 - 31. 1. 2023Švýcarská skupinovka - podzim 202240378
9. 4. 2022 - 15. 10. 2022Účastnické bonusové body - CBT20300
13. 9. 2018 - 24. 1. 2019Švýcarská skupinovka - podzim 2018100300
1. 10. 2005 - 10. 5. 2006Pražská liga80300
19. 9. 2019 - 16. 1. 2020Švýcarská skupinovka - podzim 2019110260
1. 2. 2023 - 22. 6. 2023Pražská skupinová B jaro 202380252
2. 11. 2022 - 30. 11. 2022Středeční turnaje BKP - Listopad20238
5. 9. 2022 - 26. 1. 2023Skupinová B - podzim 2022120162
1. 2. 2024 - 6. 6. 2024Pražská Skupinová B Jaro 2024120144
10. 2. 2022 - 2. 6. 2022Švýcarská skupinovka - jaro 202280140
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 2019780129
1. 9. 2022 - 1. 1. 2023skupinová A - podzim 2022110125
4. 2. 2019 - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 2019310120
9. 2. 2006 - 1. 6. 2006Švýcarská pražská skupinovka210110
1. 3. 2023 - 29. 3. 2023Středeční turnaje BKP - Březen50108
1. 10. 2022 - 2. 10. 2022MČR IMP 2022130108
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 2019310100
17. 9. 2018 - 28. 1. 2019Skupinová A - podzim 2018350100
18. 9. 2017 - 15. 1. 2018Skupinová A - Podzim 2017350100
16. 9. 2021 - 20. 1. 2022Švýcarská skupinovka - podzim 20219099
30. 1. 2006 - 5. 6. 2006Skupinovka A - Praha, jaro 200627099
1. 9. 2004 - 31. 1. 2005Skupinovka A"44099
4. 1. 2023 - 25. 1. 2023Středeční turnaje BKP - Leden7096
2. 5. 2022 - 20. 6. 2022Skupinovka A - léto 202213095
1. 2. 2023 - 22. 2. 2023Středeční turnaje BKP - Únor5088
22. 7. 2023 - 28. 7. 2023Albrechtice 202313081
21. 9. 2017 - 25. 1. 2018Švýcarská skupinovka podzim 201728080
11. 2. 2005 - 13. 6. 2005Skupinovka A - jaro 200541080
21. 11. 2022 - 31. 1. 2023Pražská skupinová A - zima 202215075
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga15072
29. 7. 2006 - 31. 7. 2006Bridžový týten - Albrechtice15068
1. 6. 2005 - 23. 1. 2006Skupinovka A, podzim 200535066
22. 11. 2021 - 24. 1. 2022Skupinová A - zima 202117065
28. 4. 2022 - 30. 4. 2022Slavonice - turnaj družstev6063
6. 2. 2023 - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 20239060
5. 9. 2022 - 16. 1. 2023Pražská liga BKP podzim 20229060
29. 1. 2018 - 11. 6. 2018Skupinová A BKP - Jaro 201843060
1. 8. 2018 - 29. 8. 2018Klubové body BK Praha - srpen 201822058
21. 9. 2019CBT Znojmo21056
6. 3. 2018 - 28. 3. 2018Klubové body BK Praha - březen 201820056
14. 2. 2022 - 11. 4. 2022Skupinová A - jaro 202221050
16. 9. 2023Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 202321048
18. 9. 2021CBT Znojmo - hlavní párový turnaj16048
13. 10. 2018CBT Praha22048
4. 2. 2023 - 10. 2. 2023Deštné12047
10. 2. 2024 - 16. 2. 2024Deštné17044
9. 7. 2018 - 31. 7. 2018Klubové body BK Praha - červenec 201826043
11. 2. 2023Perníkový tref 202316042
4. 9. 2023 - 22. 1. 2024Pražská liga podzim 20239040
15. 10. 2022CBT Praha - Párový turnaj20040
6. 9. 2021 - 8. 11. 2021Skupinová A - podzim 202121040
19. 9. 2021CBT Znojmo - vedlejší týmový turnaj2038
25. 11. 2023MČR MIX 202314036
5. 11. 2022 - 6. 11. 2022TOP přebor ČR 202221036
14. 7. 2018VC Czech Open15036
22. 10. 2005VC Praha - hlavní párák29036
19. 8. 2020Párový turnaj BKP1035
19. 12. 2023Bavlnka BKP1033
1. 11. 2022Večerní párový turnaj 1033
8. 8. 2022Párový turnaj BKP1033
11. 3. 2020Párový turnaj BKP1033
14. 10. 2023CBT Praha - Párový turnaj24032
29. 8. 2023Párový turnaj BKP1032
7. 9. 2022Panonia 31032
5. 9. 2022Panonia 11032
4. 5. 2019 - 5. 5. 2019Hlavní párový turnaj ve Slavonicích9032
21. 10. 2005 - 23. 10. 2005VC Praha - týmy5032
6. 1. 2024 - 3. 3. 20242. Liga 20249030
8. 5. 2023 - 26. 6. 2023Pražská skupinová A léto 202323030
1. 2. 2023 - 30. 4. 2023Pražská skupinová A jaro 202323030
19. 11. 2022Mixové mistrovství ČR16030
15. 5. 2022CBT Metuje 2022 - týmový turnaj2030
17. 9. 2021CBT Znojmo - vedlejší párový turnaj7030
14. 5. 2022CBT Metuje10028
8. 4. 2023100 let Josefa Knoulicha1027
23. 7. 2022 - 29. 7. 2022Albrechtice 202239027
18. 7. 2022Párový turnaj BKP2027
23. 9. 2020Impový turnaj BKP1027
26. 8. 2020Párový turnaj BKP1027
4. 3. 2020Párový turnaj BKP2026
23. 3. 2024CBT České Budějovice22024
7. 10. 2023 - 8. 10. 2023MČR IMP 202322024
2. 11. 2022Večerní párový turnaj 2024
17. 9. 2022CBT Znojma - hlavní párový turnaj22024
1. 5. 2019 - 3. 5. 2019O pohár města Slavonic10024
30. 3. 2019CBT České Budějovice25024
26. 1. 2019 - 10. 2. 2019Mistrovství ČR IMP35024
27. 2. 2024Bavlnka BKP2023
10. 8. 2022Párový turnaj BKP2023
6. 2. 2019Jubilejní turnaj BKP7023
15. 1. 2005 - 6. 3. 2005II.liga 2004/0510022
8. 9. 2023Panonia 2023 pátek2021
5. 9. 2023Panonia 2023 úterý2021
21. 8. 2023Párový turnaj BKP2021
11. 9. 2023 - 1. 1. 2024Pražská skupinová A podzim 202329020
1. 2. 2022 - 23. 6. 2022Pražská liga 2021-22 jaro11020
9. 4. 2022CBT České Budějovice14020
4. 10. 2021 - 31. 1. 2022Pražská liga 2021-22 podzim11020
28. 4. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Metuje3020
14. 8. 2023Párový turnaj BKP2019
6. 9. 2022Panonia 22019
8. 4. 2023100 let Josefa Knoulicha 3018
30. 10. 2022Večerní párový turnaj 3018
4. 6. 2022Sněžka 202222018
7. 9. 2019VC Ústí nad Labem14018
3. 9. 2018 - 26. 9. 2018Klubové body BK Praha - září 201953018
31. 12. 2023Podlevínský impový individuál2017
21. 6. 2021Párový turnaj BKP3017
17. 2. 2024CBT Perníkový tref 202428016
4. 11. 2023 - 5. 11. 2023Mistrovství ČR TOP 202320016
19. 9. 2020CBT Znojmo26016
10. 2. 2018 - 15. 2. 2018Bridžový týden Deštné21016
29. 12. 2023Vánoční párový turnaj - Vrchoviny 20234015
3. 9. 2022VC Ústí nad Labem12015
29. 8. 2022Párový turnaj BKP4015
5. 5. 2024Nedělní ranní párový turnaj ve Slavonicích4014
2. 5. 2018 - 30. 5. 2018Klubové body BK Praha - květen 201848014
6. 9. 2023Panonia 2023 středa4013
19. 8. 2021Párový turnaj BKP4013
15. 7. 2023Ave Czech Open24012
9. 9. 2022Panonia 53012
3. 8. 2020Párový turnaj BKP3012
25. 1. 2020MČR MIX23012
13. 7. 2019VC Czech Open30012
30. 12. 2023Podlevínský topový individuál3011
3. 4. 2018 - 25. 4. 2018Klubové body BK Praha - duben 201869011
5. 2. 2024 - 15. 4. 2024Skupinová A - Jaro 202431010
30. 4. 2022Slavonice - vedlejší párový turnaj 30. 4.4010
18. 9. 2020Vedlejší párový turnaj CBT Znojma14010
20. 9. 2019Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo14010
2. 5. 2019Vedlejší párový turnaj ve Slavonicích3010
1. 9. 2006 - 26. 1. 2006Pražská švýcarská skupinovka60010
7. 9. 2023Panonia 2023 čtvrtek509
16. 9. 2021 - 27. 1. 2022Skupinová B - podzim 20212809
17. 9. 2023Vedlejší týmový turnaj - CBT Znojmo 2023808
2. 11. 2022Dopolední párový turnaj308
12. 8. 2021Párový turnaj BKP508
22. 9. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo808
27. 4. 2019CBT Metuje2708
31. 10. 2022Večerní párový turnaj 607
16. 8. 2021Párový turnaj BKP607
13. 7. 2020Párový turnaj BKP607
1. 5. 2023Hlavní párový turnaj - Slavonice1806
18. 9. 2022CBT Znojma - týmový turnaj906
22. 8. 2022Párový turnaj BKP506
11. 7. 2022Párový turnaj BKP606
23. 8. 2021Párový turnaj BKP606
12. 8. 2020Párový turnaj BKP706
10. 8. 2020Párový turnaj BKP506
18. 9. 2004VC Pardubice, Perníkový tref5306
5. 10. 2022 - 26. 10. 2022Středeční turnaje BKP - Říjen2805
5. 6. 2018 - 27. 6. 2018Klubové body BK Praha - červen 20189605
15. 9. 2023Vedlejší párový turnaj - CBT Znojmo 20232004
4. 9. 2023Panonia 2023 pondělí704
16. 10. 2022CBT Praha - Týmový turnaj704
12. 10. 2022Párový turnaj BKP404
1. 5. 2022Slavonice - hlavní párový turnaj 1704
24. 8. 2020Párový turnaj BKP504
12. 7. 2019 - 14. 7. 2019Týmový turnaj při VC Czech Open604
3. 12. 2022Memoriál Karla Textora 20221803
2. 8. 2021Párový turnaj BKP603
12. 7. 2021Párový turnaj BKP1203
4. 5. 2024Hlavní párový turnaj ve Slavonicích2502
28. 8. 2023Párový turnaj BKP802
10. 7. 2023Párový turnaj BKP502
8. 9. 2022Panonia 4702
31. 8. 2020Memoriál R. Seyfriedové 1. kolo1302
17. 8. 2020Párový turnaj BKP702
9. 9. 2023Panonia 2023 sobota901
1. 8. 2022Párový turnaj BKP901
9. 8. 2021Párový turnaj BKP1401
4. 9. 2017 - 27. 9. 2017Klubové body BK Praha - září 201714500
1. 8. 2017 - 30. 8. 2017Klubové body BK Praha - srpen 201716100
22. 7. 2017 - 28. 7. 2017Bridžový týden Albrechtice5600
2. 3. 2017 - 8. 6. 2017Švýcarská skupinovka BKP jaro 20171000
23. 1. 2017 - 22. 5. 2017Skupinová A - Jaro 20174700
22. 9. 2016 - 16. 2. 2017Švýcarská skupinovka BKP podzim 20163100
4. 2. 2017 - 10. 2. 2017Bridžový týden Deštné2400
1. 8. 2016Bridžový týden Albrechtice5900
29. 7. 2016BT Albrechtice -5. topový párový turnaj1700
28. 7. 2016BT Albrechtice -4. topový párový turnaj1200
27. 7. 2016BT Albrechtice -3. topový párový turnaj900
26. 7. 2016BT Albrechtice -týmový turnaj300
25. 7. 2016BT Albrechtice -2. topový párový turnaj1300
24. 7. 2016BT Albrechtice -impový párový turnaj2700
23. 7. 2016BT Albrechtice -1. topový párový turnaj2300
11. 1. 2016 - 6. 6. 2016Skupinová A jaro 20164100
4. 2. 2016 - 26. 5. 2016Švýcarská skupinovka BKP jaro 20163700
5. 3. 2016 - 11. 3. 2016Bridžový týden Deštné1500
23. 2. 2016Párový turnaj BKP - bavlnka200
25. 7. 2015 - 31. 7. 2015Bridžový týden BKP - Albrechtice5500
31. 8. 2014Středeční páráky BKP - srpen 20145300
31. 7. 2014Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
1. 8. 2013 - 31. 7. 2014Stornoturnaj neplatičů za sezónu 2013/201419600
26. 7. 2014 - 31. 7. 2014Bridžový týden Albrechtice4600
31. 7. 2013Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
31. 7. 2012Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
31. 8. 2011Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
31. 7. 2010Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
1. 8. 2009 - 31. 7. 2010Stornoturnaj neplatičů 2009-201023800
6. 3. 2010 - 12. 3. 2010Bridžový týden - Deštná 20102900
31. 7. 2009Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
1. 8. 2008 - 31. 7. 2009Stornoturnaj neplatičů 2008-200921300
28. 2. 2009 - 6. 3. 2009Bridžový týden - Deštné2700
31. 7. 2008Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
31. 7. 2007Storno bodů pro nezaplacení příspěvků000
31. 7. 2007Stornoturnaj neplatičů20300
20. 1. 2007 - 26. 1. 2007Bridžový týden Kořenov 20072300
Sezóna 202415673
Sezóna 202344986
Sezóna 20221809
Sezóna 20210214
Sezóna 20205571
Sezóna 20197444
Sezóna 201811590
Sezóna 2016/201700
Sezóna 2015/201600
Sezóna 2014/201500
Sezóna 2013/201400
Sezóna 2012/201300
Sezóna 2011/201200
Sezóna 2010/201100
Sezóna 2009/201000
Sezóna 2008/200900
Sezóna 2007/200800
Sezóna 2006/200700
Sezóna 2005/200638189
Sezóna 2004/200525563
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1